kako posle swrsawanja?

g-rock

Aktivan član
Poruka
1.272
ne znam da li je owo wec prodiskutowano, ali citao sam jednu temu, pa mi palo na pamet da se dewojke cesto osecaju bzvze kada im posto swrsim po njima dodam pakovanje maramica i sacekam da se obrise:roll:

....pa sta JA da radim:confused: da je JA brisem ili se pak priljubim uz nju i swe razmazem po nama???

sta god da uradim ONE se ljute i negoduju....pa vas molim da podelite vasa isqstwa kada je to proslo ok:wink:
 
Nemoj da se ponasas formalno, to je najveca greska. Tipa "izvoli, da li zelis..."
Stavi joj do znanja da sex nije bio cilj. Obrati paznju na nju. Pricaj s njom, poljubi je, pokazi zainteresovanost.
Najbitnije: NEMOJ DA POCNES DA ZEVAS inace si ugasio :)
 
g-rock:
ne znam da li je owo wec prodiskutowano, ali citao sam jednu temu, pa mi palo na pamet da se dewojke cesto osecaju bzvze kada im posto swrsim po njima dodam pakovanje maramica i sacekam da se obrise:roll:

....pa sta JA da radim:confused: da je JA brisem ili se pak priljubim uz nju i swe razmazem po nama???

sta god da uradim ONE se ljute i negoduju....pa vas molim da podelite vasa isqstwa kada je to proslo ok:wink:


Gest je da je ti obrišeš. Meni je to cool. Jel ovako se osećaju verovatno kao ''E sad sam te izj.ebao, a ti se za dalje brini sama''.
 
NatasaNatasa:
Gest je da je ti obrišeš. Meni je to cool. Jel ovako se osećaju verovatno kao ''E sad sam te izj.ebao, a ti se za dalje brini sama''.

dosta njih se postide, pa kao same nastawe....a i meni je neprijatno, kao > aj,molim te malo rasiri tu nogu...propustio sam jedno mesto...:oops: tesko je nastawiti posle sa romantikom?
 
g-rock:
ne znam da li je owo wec prodiskutowano, ali citao sam jednu temu, pa mi palo na pamet da se dewojke cesto osecaju bzvze kada im posto swrsim po njima dodam pakovanje maramica i sacekam da se obrise:roll:

....pa sta JA da radim:confused: da je JA brisem ili se pak priljubim uz nju i swe razmazem po nama???

sta god da uradim ONE se ljute i negoduju....pa vas molim da podelite vasa isqstwa kada je to proslo ok:wink:

To su seljanke. Meni se na takvu vise ne bi mogao dici nikad. Ostavljaj ti to ako se ne promeni.
 
agh....hvala vam diwne dewojke,ali swe postujete samo detalje....znaci do sada> ....lagano je zaglim, mazim, pricam u uvo, dok drugom rukom brisem njene prepone, stomak, i drugu maramicu joj guram u ruku:confused: otpirilike tako?
 
g-rock:
ne znam da li je owo wec prodiskutowano, ali citao sam jednu temu, pa mi palo na pamet da se dewojke cesto osecaju bzvze kada im posto swrsim po njima dodam pakovanje maramica i sacekam da se obrise:roll:

....pa sta JA da radim:confused: da je JA brisem ili se pak priljubim uz nju i swe razmazem po nama???

sta god da uradim ONE se ljute i negoduju....pa vas molim da podelite vasa isqstwa kada je to proslo ok:wink:


Svrši u uho, oko, nos ili na kosu pa da barem negoduju s pravom... ;)
 
sinnke:
To su seljanke. Meni se na takvu vise ne bi mogao dici nikad. Ostavljaj ti to ako se ne promeni.

d018.gif
 

Back
Top