Srednja muzicka skola

Koliko srednje muzicke skole daju opsteg obrazovanja?

  • Dosta

  • Dovoljno

  • Onako

  • Nedovoljno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Slazem se...Ako zelis da ucis,mozes sam/a da steknes neki nivo...Ali to se uglavnom eskivira,pogotovo u mojoj skoli...
Mada za ucenje predmeta sa OON-a uglavnom nemam vremena(posto nekim danima bukvalno po ceo dan sedim u skoli,kuci uglavnom vezbam nekoliko sati dodaj na to i domace zadatke iz muzicko-teorijskih predmeta,pa i njihovo vezbanje i ucenje...)Kad zavrsim sa svim tim,uglavnom nemam volje za ucenjem npr.istorije ili ruskog ili sl...A ni profesori nisu zahtevni tako da jako retko uhvatim tako neki udzbenik u ruke...
Prosek mi je 5.0 kako na OON,tako i u muzickoj(u kojoj se mnoooooogo vise trudim)

Inace,OOn je opste-obrazovna nastava
 
Moze li neko da me posavetuje?Zelela bih da upisem srednju muzicku ali i paralelno gimnaziju...zanima me da li je bas toliko tesko...inace do sada sam 5.oo u osnovnoj,sviram klarinet i ici cu u bg u skolu...i jako me zanima muzika mada istovremeno fizika ,matematika...sta da radim? z:)
 
Zanima me da li je za učenike koji ne idu u muzicku uporedo sa obicnom srednjom školom,obavezna ta "muzicka gimnazija". Ja nisam iz Beograda i mi imamo časove u jednoj smeni i opsteobrazovne i muzicke predmete , ne delimo nastavu na teoretsku i oon.
 

Back
Top