Sprema se novo nasilje na Kosovu

anntaylor

Zainteresovan član
Poruka
346
Siptari, nezadovoljni ishodom situacije, uvideli su da Rusija koci nezavisnost te rastu napetosti.

Vlada Srbije treba jasno da kaze na nece tolerisati eventualno nasilje popraceno "neuspelim" zastitnim akcijama NATO pakta koje smo vec videli!

Ukoliko se NATO opet pokaze "nesposoban" Srbija mora da zastiti svoj narod i razoruza teroriste na Kosovu!
 
Шиптарима није потребан март.Довољно им је да неко покаже кривце што бедно живе,а ништа не раде и они ће да нападну.Ваљда тако замишљају демократију.Али да не смарам овом причом,била је овде сто пута.Нема нигде никог...ќу ноћ!:)
 
Albance na "uzdi" drži samo priča o nezavisnosti i trpe mnogo zbog toga. Ako to padne u vodu, Kosovo će biti velik Bejrut. Zemlja koja izvozi 10%, a uvozi 90%, zemlja u kojoj najpovlašćeniji imaju 8h, pa nemaju 8h struju, u kojoj je nezaposlenost oko 50%, cveta narko trgovina i važe zakoni kao u srednjem veku...
Ma ako im ne dopuste punu nezavisnost, malo je i ceo NATO da im stane na put. Mislim da iz tog razloga Evropa i forsiraju tu priču, važu, po njima će Srbi "lakše" i "mirnije" podneti gubitak Kosova, nego Albanci nezavisnost.
No, videćemo.
 
KATER:KFOR SPREMAN DA SPREČI NASILJE
29.1.2007 18:47 KOSOVSKA MITROVICA (Tanjug) - Kater:KFOR spreman da spreči nasilje
KOSOVSKA MITROVICA, 29. januara (Tanjug)- KFOR je spreman da odgovori na svaku vrstu nasilja na Kosovu, izjavio je danas komadant KFOR-a, general Roland Kater, na ceremoniji primopredaje dužnosti u Lipljanu.

''Moramo da prevaziđemo te nasilne prilaze situaciji i sve probleme treba da rešavamo razgovorom i parlamentarnom raspravom, a da nasilje jednom za svagda zaustavimo. Ali ukoliko neko želi i dalje da stvari rešava nasiljem, KFOR je spreman i za to, izjavio je Kater KiM radiju.
 
Zex:
KFOR nije spreman ni svoje doope da ubrise kako treba

Не, него је КФОР спреман да чим негде запуца ПОБЕГНЕ У БАЗУ - и чека
да прође - а онда се накнадно појаве да мудросеришу.

Ако на КиМ буде било каквог насиља у будућности будите сигурни ДА ГА ЈЕ ОСМИСЛИО, ОРГАНИЗОВАО И КООРДИНИРАО УПРАВО КФОР,(или УМНИК) 8-)
као и до сада, наравно.
 
ne znam odakle ljudima ovolika zelja za dogadjajima? zar nemate svoje zivote? idite ljudi, izlazite, radite, krecite se, imajte interakciju sa drugima... internet nije TOLIKO dobra stvar...postacete zombiji...hmm ja vam nesto pricam... mora da begam nekuda :) vidimo se
 
anntaylor:
Siptari, nezadovoljni ishodom situacije, uvideli su da Rusija koci nezavisnost te rastu napetosti.

Vlada Srbije treba jasno da kaze na nece tolerisati eventualno nasilje popraceno "neuspelim" zastitnim akcijama NATO pakta koje smo vec videli!

Ukoliko se NATO opet pokaze "nesposoban" Srbija mora da zastiti svoj narod i razoruza teroriste na Kosovu!
Evo je anchi sa porodicom, na malom porodichnom gatheringu:mrgreen:
cetnici34nx.jpg
 
MOJSIU ZABRINUT ZA KOSOVO, PISAO BAN KI-MUNU
30.1.2007 13:32 PRIŠTINA (Tanjug) - Predsednik Albanije Alfred Mojsiu obavestio je generalnog sekretara UN Ban Ki-Muna da je zabrinut u vezi s određivanjem konačnog statusa Kosova i naglasio da to rešenje treba da bude u skladu sa voljom većine stanovnika te pokrajine.
''Važno je naglasiti da su ratovi koji su pratili raspad bivše jugoslovenske federacije, 90-tih godina, kao i vreme koje je sledilo, kada je Kosovo došlo pod upravu UN, posvedočili da status treba da bude u skladu sa voljom većinskog naroda Kosova'', naveo je Mojsiu u pismu Ki-Munu, čije delove danas prenose prištinski elektronski mediji.
 

Back
Top