Mojih ruku delo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
To drveće dole menja sve. Ja bi isekla crtež po ivicama, donji deo slike malo ispod vrhova drveća i zalepila na novu podlogu, na drugi papir.
Screenshot_20200407-235338_2.png
PSX_20200409_013432.jpg
 
IMG_20200410_001429.jpg

Kupih i ja akrilne boje da probam, jako kvalitetne 3€ 12 tuba 😁. Prvo četkice koje imam ne mogu da razmažu boju, ne mogu sa njima iskontrolisati oblik koji želim. Drugo nisam uzeo čist papir jer sam mislio da ove boje mogu prekriti nešta što je prethodno našarano ispod, ali se primjećuju pojedine šare. A papir izgleda i da nije pravi izbor podloge. Slika nije završena još.
 
Pogledajte prilog 678881
Kupih i ja akrilne boje da probam, jako kvalitetne 3€ 12 tuba 😁. Prvo četkice koje imam ne mogu da razmažu boju, ne mogu sa njima iskontrolisati oblik koji želim. Drugo nisam uzeo čist papir jer sam mislio da ove boje mogu prekriti nešta što je prethodno našarano ispod, ali se primjećuju pojedine šare. A papir izgleda i da nije pravi izbor podloge. Slika nije završena još.
E to je umetnost "napraviti hleb bez brašna". Sa sve bojama i četkama lošeg kvaliteta, to lepo izgleda. Ti baš imaš talenat.
 
E to je umetnost "napraviti hleb bez brašna". Sa sve bojama i četkama lošeg kvaliteta, to lepo izgleda. Ti baš imaš talenat.
Hvala. Nisam ništa radio od srednje škole, a i tada sam uglavnom grafiku radio. Po prvi put radim sa bojama. Kupio ćerki malo materijala da je podstaknem da radi na svom talentu, pa probah i ja. Čini mi se da ću joj ja sve potrošiti što sam joj nabavio 😄😄😄
Važno da se igramo i uživamo.
 
@Šejn
Kada radiš portret,treba ostaviti više prostora na onoj strani na koju gleda model.
U ovom slučaju to je leva strana slike.Tako slika bolje "diše" što je vizuelno veoma važno
i godi oku.Prepunjen format je uzrok tog osećanja.Lice modela treba malo odmaknuti
od ivice formata,da pogled modela ima prostora ispred sebe..
Pogledajte prilog 680477
Oh Poli, to je Vama lako, a za mene nauka. Mnogo Vam hvala na sugestijama, puno mi znače:zag:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top