Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da ljudi bi da im neko pokloni rasnog psa,a kad im ponudis rasnog koji je nadjen na ulici oni bi i rodovnik da bi mogli da ga vode na izlozbe i dalje koriste u uzgoju.
Pa ja sam htela odgaivacnicu i dala gomilu para za samo 2 psa i sto sam ja luda da platim a neko ce da trazi da mu poklonim stene sa rodovnikom,pogotovo neko koga ne poznajem. Ljudi koji hoce da im leglo bude zdravo ulazu mnogo para u ishranu,negu i silne vakcine i vitamine. Pa zar to niko ne zna da ceni?
 
bas tako....zovu me na telefon stalno....
pitanje: koje rase imate
odgovor: pa imamo tu tu i tu rasu ali nisu stenci nego su odrasli
pitanje: a jel imaju papire?
odgovor: ne
i onda kazu dobro nista onda...
ili odmah ko iz topa :jel imate stene pekinezera(ili neke druge rase,kako kad) staro DO 4 meseca....
ja se onda iznerviram i kazem jao imamo malog pekinezera starog dva ipo meseca....
pitanje: a jel ima rodovnik?
Odgovor nema
i onda kaze jao nista onda....
i UVEK ista prica....hoce i jare i pare
 
bas tako....zovu me na telefon stalno....
pitanje: koje rase imate
odgovor: pa imamo tu tu i tu rasu ali nisu stenci nego su odrasli
pitanje: a jel imaju papire?
odgovor: ne
i onda kazu dobro nista onda...
ili odmah ko iz topa :jel imate stene pekinezera(ili neke druge rase,kako kad) staro DO 4 meseca....
ja se onda iznerviram i kazem jao imamo malog pekinezera starog dva ipo meseca....
pitanje: a jel ima rodovnik?
Odgovor nema
i onda kaze jao nista onda....
i UVEK ista prica....hoce i jare i pare

Pa klasicna prica!!!!

E pa ne dam moje stene nikome za dz. I mesance dok sam imala mnogo sam vodila racuna kome ih dajem,prvo sam se puno druzila sa zainteresovanim ljudima da bih shvatila kakvi su,isla im u kucu.
I sta,uostalom fali mesancu? U zivotu sam ih imala 10 i bili su mnogo bolji od ovih mojih kretena.

I mnogo me nervira kad vidim oglas poklanjam mesanca labradora,pa pas je pas bio on rasan ili ne.:evil:
 
Да ли хоћете да ставимо неку напомену или правило да ће бити обрисани постови у којима траже расног пса? Или неко објашњење, па како дође неко нов и неупућен, само му сервирамо линк ка том посту? Смех?
 
Да ли хоћете да ставимо неку напомену или правило да ће бити обрисани постови у којима траже расног пса? Или неко објашњење, па како дође неко нов и неупућен, само му сервирамо линк ка том посту? Смех?
Kad razmislim jedino što mi pada na pamet je da ćemo tako mi imati više posla, a ništa se neće promeniti.
Većina ne čita napomene, a najveća većina onih koji traže rasno štene na poklon nisu stalni posetioci Foruma, već dođu samo da bi ostavili oglas. Dakle oglasi će biti ostavljeni na pogrešnom mestu (ovde ili negde drugo).
Pada mi na pamet da, kao što je neko predložio, stvarno otvorimo temu pod nazivom "Ja bih na poklon..." pa da sve prebacujemo tamo (što je opet posao nama, a ne vidim da će se nešto mnogo promeniti - i ovde ti postovi ostaju uglavnom bez ikakvog komentara).
Ako ipak misliš da treba nešto menjati - menjaj slobodno ;)
 
Јесте, зато и питам вас шта да урадимо поводом тога? Што се мене тиче а и прегледности, ја бих само брисала све постове које не садрже оглас у коме се поклања нека животиња или животиње, евентуално пост у коме неко нешто тражи, све остало ћу да бришем убудуће, а што се тиче типа "тражим то и то", па ако му је стварно стало, прелистаће мало тему, зар не? Ако им отворимо посебну тему тек онда неће прегледавати ову. Једина варијанта јесте да нагласимо да је ово тема у којој се ИСКЉУЧИВО постује оглас за поклон. Шта мислите сви?
 
Јесте, зато и питам вас шта да урадимо поводом тога? Што се мене тиче а и прегледности, ја бих само брисала све постове које не садрже оглас у коме се поклања нека животиња или животиње, евентуално пост у коме неко нешто тражи, све остало ћу да бришем убудуће, а што се тиче типа "тражим то и то", па ако му је стварно стало, прелистаће мало тему, зар не? Ако им отворимо посебну тему тек онда неће прегледавати ову. Једина варијанта јесте да нагласимо да је ово тема у којој се ИСКЉУЧИВО постује оглас за поклон. Шта мислите сви?

Ja za!!!!!
 
ja se slazem,jer kao sto sam vec rekla onome kome je stalo da udomi zivotinju nece biti problem da izdvoji malo vremena,i prelista stranice,pronadje ono sto trazi i posalje pp ili na neki drugi nacin stupi u kontakt sa osobom sa kojom zeli...
 

Prilozi

  • Photo-0149.jpg
    Photo-0149.jpg
    22,2 KB · Pregleda: 8
  • Photo-0150.jpg
    Photo-0150.jpg
    26,1 KB · Pregleda: 11
  • Photo-0171.jpg
    Photo-0171.jpg
    22,8 KB · Pregleda: 10
  • Photo-0176.jpg
    Photo-0176.jpg
    19,7 KB · Pregleda: 7
Mislim da su u stanu posto su jako dobro odnegovani !!!!

Inace imam jako puno macica na poklon oko 30 svih dezena (zuto,zuto-belo,sivo,tigrasto,trobojno itd)
Ako neko zeli neka se javi na 064/397-00-66 Udruzenje za zastitu zivotinja NOA
Sve mace su u stanu i poklanjaju se iskljucivo za stan !!!!!!
 
Mislim da su u stanu posto su jako dobro odnegovani !!!!

Inace imam jako puno macica na poklon oko 30 svih dezena (zuto,zuto-belo,sivo,tigrasto,trobojno itd)
Ako neko zeli neka se javi na 064/397-00-66 Udruzenje za zastitu zivotinja NOA
Sve mace su u stanu i poklanjaju se iskljucivo za stan !!!!!!
Ja bih neku"prirodniju" varijantu ;).
U stvari, moje mace su i izlazile iz kuće... i više su napolju (reklo bi se da im se tako više sviđa)
 
zato sto ginu po ulicama....
imala sam macu koja je poginula kada je lupio auto....sledecu nisam pustala napolje i bilo je sve okej ali kada sam je poklonila drugaru(morala sam,nije bilo do mene) on je nju pustao napolje i psi su je pokidali...
tako da s obzirom da su machke blesave,ukoliko u blizini ima ulica,bolje je ne pustati ih napolje....
ali ukoliko je oko kuce priroda i ako nema saobracaja....treba ih pustati napolje
 
Poklanja se Amidor...Star je 14 meseci,bio udomljen sa dva meseca i sad vracen,sto je dobro,ocigledno mu nije bilo dobro tamo :(
Jako je drag,i uzasno vezan za ljude,u stanu je savrsen,voli da se popne u krilo,jos uvek misli da je mali :),i voli druge pse i macke (u stanu),ali ne voli druge pse (nepoznate) u setnji :roll:
Imali bi gde da ga udomimo ali na placu gde nece bas stalno imati kontakte sa ljudima,a njemu je to neophodno...tako da smo odlucili da mu potrazimo nekog novog vlasnika koji zeli da bude sto vise sa njim,za uzvrat ce dobiti zaista sjajnog i vernog prijatelja.
 
Ok, народе, стварно морам да вас зауставим мало са тим чатом, почећу да бришем постове, знам да ћу испасти бабарога, али верујте ми, мора тако, опет је постало непрегледно. Све што вас занима, сваки детаљ лепо ПП ономе ко поклања па се договорите, распитујте и слично. Молим вас!
Хвала!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top