Najgori znak

Svi napadoshe jadne jarcheve i device, a oni bash benigni (dobro, jarchevi nisu bas benigni al nisu tolko ni loshi), a vi shto ne volite skorpije, recite mi molim vas zashto? Shta je sa svima omrazenim blizancima i bikovima?
 
anakin:
iz iskustva, ko nije u ljubavi:
ovnovi i jarcevi
vodolije i bikovi
blizanci i skorpije
sve je istina...samo bih dodala da se ni ovnovi i vodolije takodje ne podnose,znam gomilu sluchajeva...mushkih i zenskih...a od zenskih,jarchevi...znachi ,shto se tiche gluposti samo shkorpije mogu da im pariraju...znachi uzas...device zenske su mi ok,mushke uzas...lavice ponekad...od mushkih se najbolje slazem sa ovnom,oni se inache medjusobno slazu,uglavnom,ok sam sa blizancima...s devicama mushkim se teshko podnosim kao i sa rakovima...a zenski rakovi,uzas...zaboravih...
 
*Natasa*:
anakin:
i ja tesko varim zenske rakove...
Sto bre?


suvise smo razliciti....a i ovan sam sto tesko ide sa rakom.
meni su zenski rakovi prave devojcice (sto nije lose, samo sto to mene nervira), uvek neko mora da ih stiti...fazon male princeze. e posto ni jedna zena ovan nikad nece biti u tom fazonu, naravno da se medjusobno nerviraju.
devojke ovnovi bi pre popravljale auto nego sto bi se bavile svim onim zenskastim stvarima koje devojka rak obozava (kremice, "ah ti grubi muskarci", tracevi, jadne osetljive zene u ovom strasnom svetu).
ovan inace nema razumevanja za tudje slabosti....i nema vremena za price tog tipa.
 
anakin:
*Natasa*:
anakin:
i ja tesko varim zenske rakove...
Sto bre?


suvise smo razliciti....a i ovan sam sto tesko ide sa rakom.
meni su zenski rakovi prave devojcice (sto nije lose, samo sto to mene nervira), uvek neko mora da ih stiti...fazon male princeze. e posto ni jedna zena ovan nikad nece biti u tom fazonu, naravno da se medjusobno nerviraju.
devojke ovnovi bi pre popravljale auto nego sto bi se bavile svim onim zenskastim stvarima koje devojka rak obozava (kremice, "ah ti grubi muskarci", tracevi, jadne osetljive zene u ovom strasnom svetu).
ovan inace nema razumevanja za tudje slabosti....i nema vremena za price tog tipa.
A ako je devojka rak u horoskopu ali podznak bik? To malo "vadi" situaciju,zar ne?
 
Margott:
anakin:
iz iskustva, ko nije u ljubavi:
ovnovi i jarcevi
vodolije i bikovi
blizanci i skorpije
sve je istina...samo bih dodala da se ni ovnovi i vodolije takodje ne podnose,znam gomilu sluchajeva...mushkih i zenskih...a od zenskih,jarchevi...znachi ,shto se tiche gluposti samo shkorpije mogu da im pariraju...znachi uzas...device zenske su mi ok,mushke uzas...lavice ponekad...od mushkih se najbolje slazem sa ovnom,oni se inache medjusobno slazu,uglavnom,ok sam sa blizancima...s devicama mushkim se teshko podnosim kao i sa rakovima...a zenski rakovi,uzas...zaboravih...
E moji blizanci, skorpijama nikad necete prici ni blizu ni u jednom aspektu. I pity you :twisted:
 
To su sve predrasude. Kakve veze horoskopski znak( i podznak) imaju sa time kako cete prihvatiti i doziveti neku osobu.
i...posto ja nemam predrasuda tog tipa , mrzim sve znake podjednako 8) :lol:
Znak i podznak ne govore mnogo, natalna karta tek malo vise, ali daleko od toga da ce me to opredeljivati u mom stavu prema ljudima koje srecem :!:
 
Jekyll_doesnt_Hyde:
To su sve predrasude. Kakve veze horoskopski znak( i podznak) imaju sa time kako cete prihvatiti i doziveti neku osobu.
i...posto ja nemam predrasuda tog tipa , mrzim sve znake podjednako 8) :lol:
Znak i podznak ne govore mnogo, natalna karta tek malo vise, ali daleko od toga da ce me to opredeljivati u mom stavu prema ljudima koje srecem :!:
Ti si izgleda jedina ovde koja nije plavusa.
 
RAK:
znam jednu Gagu
ona je rak-bik
isto je tako slaba...na te grube muskarce

plasi se promena
i tako to bezveze


:cry:
Ni malo nisam slaba na grube muskarce cije je osnovno zanimanje frajerisanje.Jesam slaba kada najiskrenije volim (sto mi se desilo jednom u zivotu),dosta vremena mi je trebalo da "presecem" i zavrsim sa tom osobom.Ne bojim se promena nikako,vise me uzasava dosada i rutina.
 

Back
Top