KARIC - pobegla lopurda na bilbordima Beograda ?!?!

YOF13

Primećen član
Banovan
Poruka
636
Ljudi da li je to normalno da osoba koja je profitirala na nesrecu hiljada ljudi kako Hrvata tako i Srba i Bosanaca u ratu 90tih i koja je pobegla iz zemlje i koju juri policija i koja ima milione pokradenog novca na racunima moze da se reklamira u toj istoj zemlji iz koje je pobegla ? Sta vi mislite ? Po meni je to teska bruka i sramota za Srbiju da se on nalazi na bilbordima u Beogradu .Svi koji su profitirali na isti ili slican nacin su nestali posle pada Sloba i sad verovatno uzivaju negde daleko , ali ovom ocigledno nije bilo dosta Slobovog vremena pa oce jos malo da se nakrade .
 
YOF13:
Ljudi da li je to normalno da osoba koja je profitirala na nesrecu hiljada ljudi kako Hrvata tako i Srba i Bosanaca u ratu 90tih i koja je pobegla iz zemlje i koju juri policija i koja ima milione pokradenog novca na racunima moze da se reklamira u toj istoj zemlji iz koje je pobegla ? Sta vi mislite ? Po meni je to teska bruka i sramota za Srbiju da se on nalazi na bilbordima u Beogradu .Svi koji su profitirali na isti ili slican nacin su nestali posle pada Sloba i sad verovatno uzivaju negde daleko , ali ovom ocigledno nije bilo dosta Slobovog vremena pa oce jos malo da se nakrade .

Sve ovo sto si napisao i nabrojao je i Miskovic,pa ga niko ne juri,cak se on sve vise i vise siri.Nezadrzivo.
 
YOF13:
Ljudi da li je to normalno da osoba koja je profitirala na nesrecu hiljada ljudi kako Hrvata tako i Srba i Bosanaca u ratu 90tih i koja je pobegla iz zemlje i koju juri policija i koja ima milione pokradenog novca na racunima moze da se reklamira u toj istoj zemlji iz koje je pobegla ? Sta vi mislite ? Po meni je to teska bruka i sramota za Srbiju da se on nalazi na bilbordima u Beogradu .Svi koji su profitirali na isti ili slican nacin su nestali posle pada Sloba i sad verovatno uzivaju negde daleko , ali ovom ocigledno nije bilo dosta Slobovog vremena pa oce jos malo da se nakrade .

Karic hrvatski tajkun?
 
Mozda je krao ali je i puno ulozio u Srbiju.(To jos niko nije dokazao da je ukrao silne pare)
Drugi su trovali decu srpsku, sa drogom se obogatili i novac izneli iz Srbije.
Bogoljub ako je nekome ukrao,ukrao je lopovima i ulozio u Srbiju.
Bogoljub je Srpski Robin Hud.
Koji drugi lopovi ulazu u Srbiju ukradenim novcem. :confused:
Najsladje je kad neko lopovu ukrade pare,lopova vise boli nego onome sto je lopov ukrao. :evil: :twisted: :twisted:
 
YOF13:
Ljudi da li je to normalno da osoba koja je profitirala na nesrecu hiljada ljudi .
to je i meni palo na pamet...mozda su svi ovi predizborni kandidati "problematichni" ali jedino je brkata lopurda na interpolovoj poternici,bem ti zemlju gde begunac od zakona,prevejani kriminalac moze da se reklamira kao predizborni kandidat za premijera...chuj to..za premijera...
 
urospo:
Po kom to zakonu moze da mu se zabrani reklamiranje i kandidovanje, jer on ipak nije osudjen. Mislim, sta kaze slovo zakona po tom pitanju.
to sam i ja razmisljao i na kraju skontao da se kandidatura odbegle lopurde moze zabraniti iz razloga narushavanja javnog morala u demokratskom drustvu...krajnje je nemoralno dopustiti da se odbegla brkata lopuza kandiduje za premijera..
 
Peruzzi:
hehe, kod nas u palanku neko dolepio na svaki plakat u donjem delu, papir sa odstampanim TRAZI SE

Ахахахаааааа.......добар штос...изгледа да су се плакати свима попели на к****

Па где си бре, Перудзи.....нема те сто година.......а кафанче и даље ради ли ради... а ти само дођеш да "убереш приход".......ааааааааа.....поз.......
 

Back
Top