Za sportske klubove koji zele da rade demonstracije u Pancevu

II PANTER II

Zainteresovan član
Poruka
449
DAKLE prvenstveno Borilacke vestine mada mogu i svi drugi sportovi ,hobiji i slicno:

AKO ZELITE da izvedete prezentaciju u Pancevu onoga sa cime se bavite javite mi se na ratnik13@panet.co.yu .

Dakle mi (Kung Fu Klub "ZMAJ") drzimo povremeno klubske zurke na kojima poziva i druge klubove da prisutstvuju ali i izvedu demonstraciju svoje vestine.

--------------------------------------------------------------------------------

DAKLE sledece takva zurka je"ratnicko vece" KFK "zmaj" bice 23. decembra u holu hemijske skole u Pancevu


Dakle uspeli smo da dobijemo vecu prostoriju od prethodnog puta,tako da slobodno mozemo pozvati dosta grupa i ljudi, trajanje je od 18 h za klubove organizatore,a od 19h za javnost,
traje do 24h.

svako ko moze nek ponese neki sok,grickalice ili peciva, takodje dobro dodju razne lampice za svetlo i produzni kablovi(mogu i lampice za novu godinu,i druga koja mogu posluziti svrsi osvetljenja na zurci.)

POZVANI KLUBOVI od kojih se ocekuje mogucnost pojavljivanja :

Prvo sigurni :
KFK ZMAJ sa wing chun kung fuom,Kapoerom i Yogom( dakle tri prezentacije od ovog kluba)
KRAV MAGA : izraelski vestina samoodbrane ,koristi je vojska izraela kao i neke druge zemlje.
Ki Aikido "Dinamo" : demonstracija tehnika aikidoa,klub radi i u Pancevu i u Beogradu.
POJE(Poj) : grupa iz Zemuna,radi Marina B. vestina sa novog zelanda,vrsta plesa uz rotiranje opterecenih uzadi,lanac i slicno(cesto zapaljenih).
Progresivni fitnes :grupa trenutno radi u Beogradu,predvodi je Tamara ,devojka koja je radila kik boks i karate.

Moguce je pojavljivanje i drugih klubova tipa jujutsu,Judo,macevanje,kapoera(druge grupe) i slicno...

sva pitanja mozete postaviti na email : ratnik13@panet.co.yu

Na ovoj klubskoj zurci ( i ujedno veceri demonstracija) zabranjen je unos alkohola i pushenje u prostoriji.




pozdrav od KFK "ZMAJ-a"

molim klubove ucesnike da mi jave u koliko sati dolaze i koliko ostaju,naravno svi su pozvani sa najvecom zeljom da celo vece provedu sa nama,ali cenimo i ako samo dodju da urade prezentaciju.
 
"ZMAJ" je lep simbol,a da poznajes kinesku simboliku onda bi ga i postovao,al posto o tome ne znas mnogo(da ne kazem drugacije) onda mi je razumljiva tvoja reakcija,... a i sta reci kada si za avatara uzeo grb BIP,... :) :) :)
(ako BIP obezbedjuje neke ozbiljnije pare za takvo reklamiranje javi mi :) )

Nego ajd sad ozbiljno,pravimo nesto cega u gradu nema a BG nije na kraj sveta, u Pancevu si za pola sata,pa mozes da vidis i uzivo sta rade mladi zmajovi :)

ajd pozdrav Mastermind :)
 
pa znas kako,kada sam radio kapoeru onda sam naziv za grupu(NEBO ZEMLJA) trazio nedelja il da kazem i par meseci pa sam se odlucio za naziv NEBO ZEMLJA,..sto se kapoere tice jako lepa sibolika radi se kretanje na tlu ali i akrobacije u vazduhu,na odeci grom pa se sva simbolika poklapa to jest spajanje neba i zemlje i sve to ...



.al za kung fu,se sve desilo jako brzo,osnivanje kluba,hitno treba ima itd... Jelena rece moze Zmaj,...rekoh a sto da ne ;)
i tako i bi.
 
Lep je naziv...meni se svidja....
Kasno sam video ovaj poziv inace bih se i ja pridruzio...Inace ja sam iz Zajecara i treniram karate i kick box....Karate od malena i nosim 3 dan...a Kickom sam poceo ozbiljno da se bavim od Oktobra...treniram sam pre ali sa prekidima.....
Inace kada je sledeca zurka....dosao bih da odgledam te demonstracije...Imam neku rodbinu u PA tako da mi nije problem samo da se informisem na vreme...Lep provod zelim...
 
Svet je mali zar ne :)
Imali smo i par zurki prosle godine u Boru a to je grad do grada sa Zajecarom,cak smo par puta gostovali na televiziji Zajecar(imamo i snimke tih gostovanja :) )

e ovako,sledecu zurku verovatno cemo praviti u Februaru jer je Januar ionako put sa novim godinama,a videcemo kako ce proci sutrasnja,deluje da moze biti najbolja do sada a bilo je dobrih ;)

ajd videcu ako budem dobio snimke,da ih pripremim pa da ih saljem zainteresovanim na mail ili da okcaim na net pa da se skida po zelji...

tako da se nadam da ostajemo u kontaktu :)

sve najbolje
 

Back
Top