XY

bebidoll

Primećen član
Poruka
905
e, pa, dragi decacici, muskarcici, i machovi :P posto nam se blizi Nova godina, interesuje me sta/kakav bi poklon zeleli da dobijete od vasih devojaka? da li je u pitanju neka dobra knjiga, sat, parfem, dux???
aj' pomozite mi malo....moj dragi je vaga, i njemu zaista nemam blage veze sta da kupim...

thx unapred:)
 
bebidoll:
e, pa, dragi decacici, muskarcici, i machovi :P posto nam se blizi Nova godina, interesuje me sta/kakav bi poklon zeleli da dobijete od vasih devojaka? da li je u pitanju neka dobra knjiga, sat, parfem, dux???
aj' pomozite mi malo....moj dragi je vaga, i njemu zaista nemam blage veze sta da kupim...

thx unapred:)

Evo ti savet od prave Vage. Muskarci Vage mnogo vole da poklanjaju lepe stvari, a svoj poklon obicno ako je skuplji vole sami da odaberu. Medjutim ako mu poklonis bilo sta, ali sa ljubavlju bice dovoljno.
Nadam se da sam bio dovoljno jasan...
 
U bilo kojoj stuaciji,bilo kad,bilo gde,pare su najbolji poklon jer se svachim mogu zamenti.
Ako pitash znachi da ne znash jer da znash ne bi pitala.Bolje mu daj pare nego da iz neznanja kupish neku glupost koja nit mu treba nit je zeli ali ce iz kurtoazije reci da mu se sviDZa.
 
Nije, nije, Lexo, eno ga na temi o novogodišnjim šestitkama napisao da ako pod prstima ne oseti da u koverti nešto šuška neće ni da je otvara! :lol:

teddy.gif
 
I ne mislim ja na neke skupe poklone,da se razumemo,ili veliku svotu novca,ali poshto je devojqa predpostavljam da se isto ne radi onim tzv."rodjendanskim poklonima" sa grupnih proslava iz osnovne kada dobijesh nequ glupost koju bi najradije bacio tek da "gost"ne bude izbachen i ne propusti naqrqavanje sos sendvicha i torte.

Bolje i 500 din koje tju da potrshim na neshto shto zelim i shto mi treba nego neqa glupost koja samo tom drugom moze da se svidi..ali to sam samo ja...a mozda i dotichna ubode uqus dragog.

Btw.,naravno uvek postoji"seljachqa varijanta" tipa "pojavi se pred vrata samo u mantilu"ali to moz da dobije valjda i svaki dan,za rodjish choveq treba neshto i da ucerda.
Bilo kako bilo,novac kvari ljude:D,kazi mu da si mu poklonila svoju bezuslovnu ljubav:D:D nish te ne koshta a ne moze da mu se ne svidi...(jedino ponesi i praznu papirnu kesu za svaki sluchaj).
 
Pa da, qpi devize pa je poklon lepše uppakovan :lol:
Stvarno, ako nešto mrzim da dobijem na "poklon" to su pare od raznih čilandera uz parolu "pa zti si kupi šta ti volja", što je, ustvari, samo maska za njihovu nezainteresovanost, lenjost, i vrlo jednostavan dokaz da im moj rođendan služi samo da dođu da se kolektivno naroljaju. Drugim rečima - mrzelo ih je da traže poklon.
Ista kategorija su prosleđeni, očigledno prosleđeni pokloni.
Mada, da ne ispadne sad ne znam šta, ja se uvek nasmešim i istinski ne razmišljam o motivima u tom momentu, ali nikada ne bih sebi dozvolila da dođem kod drugarice/dečka (to su ljudi koje bih trebala dobro da poznajem?) sa svotom novca kao ulaznicom na žurku. Poklon bi trebao biti mnogo više od toga.
Ali, to sam samo ja...
 
Enfroz2891.:
Pa najjednostavniji nachin je da se zna shta neko voli i shta ga interesuje pa s tim u skladu..itd.
Al ako ne zna,reshenje se samo nametje.
Dakle, nemo' se praviš glup. Muškarče, ja veoma dobro pazim šta pišem i citiram, i ti to vrlo dobro znaš :mrgreen:
Ali, to sam samo ja :)
(Ne mogu ni da zamislim koji kreten može da ne zna šta bi poklonio osobi koju dobro poznaje). Logika :confused:
 
Lexa:
Pa da, qpi devize pa je poklon lepše uppakovan :lol:
Nisam na to ciljao sa papirnom qesom,ali nema veze..ostataq yvog posta-bla,bla,bla..pa meni ne bi smetalo da dobijem pare i ne bi se uvredio za "nezainteresovanost"koja je na taj nachin ispoljena,ali TO sam samo JAAA.

Mnj, a tek da odem kod nekoga koga površno poznajem sa kešom
Devojqo,pa govorimo o dechku a ne o nepoznatom chovequ..prati malo fabulu....
 
Lexa:
.....ali nikada ne bih sebi dozvolila da dođem kod drugarice/dečka (to su ljudi koje bih trebala dobro da poznajem?) sa svotom novca kao ulaznicom na žurku.
E, valjda će ovo valjati. Čitaj bre malo pažljivije pre nego se razgoropadiš.
 
smatram da su $$ losa ideja za ovako nesto (nije to svadba). a drugo, dati pare ne pokazuje trud unesen za taj special gift, za tu 1 special osobu. uughh, ovo je toliko difficult!!
 
bebidoll:
e, pa, dragi decacici, muskarcici, i machovi :P posto nam se blizi Nova godina, interesuje me sta/kakav bi poklon zeleli da dobijete od vasih devojaka? da li je u pitanju neka dobra knjiga, sat, parfem, dux???
aj' pomozite mi malo....moj dragi je vaga, i njemu zaista nemam blage veze sta da kupim...

thx unapred:)

pokloni na datume su fuj pokloni...najbolji poklon je onako...nasumichan...tipa vidish neshto zanimljivo ili setish se nechega zanimljivog i kao qpish...mada pokloni koje neko napravi najvishe cenim...mislim to je taj trud...to je neko ulozhio sebe da bi neshto napravio...ima neka pricha da kao ako chovek provede lupam 15god ili ceo zhivot pravetji neko delo...sqlpturu il shta vetj...da to neshto sadrzhi deo njega...tu neq zhivotnu energiju il shta vetj...ok mozhda nije bash tako al u svakom sluchaju je napravljen najbolji...uh ala su mi rechenice...choveche skoro sam morao da pishem s zarezima i sve kako treba...ne mogu da se pohvatam...mislim mogu al mi oduzima prilichno vremena...treba chitati polako o tome se radi...vratimo se poklonima...kazhem vam najbolje je tako kad samo dobijesh poklon...yebesh novu godinu...ma bre...SMRT NOVOJ GODINI !
 
Jest', uze mi te i takve rečenice iz usta...
Nasumičan poklon je pravo iznenađenje, naravno dok se ne preteruje. I ako neko nešto napravi, jao bre, ja bih ga pojela od miline, ma koliko to ružno bilo. :)
 

Back
Top