XY

4 Zamrzlama i Lexa:

Hoćete li se vi više smuvati?! :roll:

Svima će nam biti drago! :D

teddy.gif
 
ha!meni je jedan decko poklonio loptu koju je sam sasio,bio je nesto zaljubljen u mene pa mi je svasta pravio,kupovao slatkise i tako.al tu loptu mi je doslo da bacim u kontejner cim izadjem iz zgrade,to toliko nije imalo veze sa mnom...mislim lopta:roll:
al nisam je bacila jer sam se setila da ce me pitati gde je kad dodje kod mene:lol:
 
max73:
Evo ti savet od prave Vage. Muskarci Vage mnogo vole da poklanjaju lepe stvari, a svoj poklon obicno ako je skuplji vole sami da odaberu. Medjutim ako mu poklonis bilo sta, ali sa ljubavlju bice dovoljno.
Nadam se da sam bio dovoljno jasan...

Ja isto:-D
 
loptu?? reci mi da se salis?? hehe....maaaaa ja necu vise da razmisljam o ovome....imam da mu kupim neke funky boxerice i onda.... :lol: (<<<----ali to nece biti xmas gift....)
 
bebidoll:
e, pa, dragi decacici, muskarcici, i machovi :P posto nam se blizi Nova godina, interesuje me sta/kakav bi poklon zeleli da dobijete od vasih devojaka? da li je u pitanju neka dobra knjiga, sat, parfem, dux???
aj' pomozite mi malo....moj dragi je vaga, i njemu zaista nemam blage veze sta da kupim...

thx unapred:)


Vreme koje provedes citajuci ove baljezgarije bolje da si njemu posvetila, verovatno bi ti vec nesto i palo na pamet. Mozda bi mu to bio najdrazi poklon, a mozda bi ti uplatio jos vremena za net... ko zna...
Ebote... poznajes li ti njega uopste?
Pitanje nalik... koje cipele da kupim...

Ako ti kazu da mu kupis dasku za WC solju, ili recimo 500gr svinjskog mozga... ti bi mu zaista to kupila?
 
@nikodim:

interesantno je citati tudje ideje....sto ne znaci da cu odmah potrcati i uraditi to sto oni kazu! (to za 500g sv. mozga ti je bas seljacki) sto se mene tice, m3 & knjiga su naj pokloni za njega i finnitto....

hvala svima na odgovorima....
 
bebidoll:
@nikodim:

interesantno je citati tudje ideje....sto ne znaci da cu odmah potrcati i uraditi to sto oni kazu! (to za 500g sv. mozga ti je bas seljacki) sto se mene tice, m3 & knjiga su naj pokloni za njega i finnitto....

hvala svima na odgovorima....


Zasto je 500gr svinjskog mozga "seljacki"?

Tudje ideje su ideje onih koji njega ne poznaju, ti si ta koja bi trebalo da zna sta ta osoba voli, zeli... sta mu zapravo treba ili cemu bi se najvise obradovao...
Mozes li "zidovu", ne znajuci da je "zidov" u sali pokloniti Hitlerov portret, rad opakog slikara?
Mislim... mozes... ali ne verujemd a ce se obradovati, bez obzira koliko ta slika vredela.
 
..evo bas sam setila kako sam pre jedno pet godina kupila jednom prijatelju (doduse za rodjendan)...carape sa vezom kurtona sa ocima a ime mu je bilo sperminator...mislim neznam..gledaj na karakter pa vidi sta ce da odgovara...hmmm
 

Back
Top