Cetvrta godina srednje skole u USA

sara!:
Razmisljam,posto sam sad treca godina gimnazije,da sledece godine pokusam da odem u USA i tamo zavrsim cetvrtu godinu... zanima me samo jedna stvar - da li ucenici koji tamo zavrse 4. godinu polazu normalno prijemni ispit na fakultetima ovde? :confused:
da.................moja sestra je zavrshila 4. godinu u Dallasu i normalno je polagala za pravni ovde................mada sam se ja odlucila da zavrsim u USA 3. godinu da ne moram fax na frku kad se vratim...............tako da evo me ovde..................... :)
 
cao saro ja sam dusan, e i ja razmisljam da cetvrtu godinu zavrsim u inostranstvu,amerika ili italija rasppitivao sam se ..........uglavnomsu sve ove agencije za mene jako skupe oko10000 dolara zanima me sta si ti nasla i da li znas da li moze ta razmena da se izvrsi preko drzave ono za neke manje pare......sta si ti sve saznala o tome do sada...............
ja sam iz beograda i idem u gimnaziju


ovo je moj e-mail pa mi molim te pisi na koni1@ptt.yu

hvala ti unapred
 
sara!:
Razmisljam,posto sam sad treca godina gimnazije,da sledece godine pokusam da odem u USA i tamo zavrsim cetvrtu godinu... zanima me samo jedna stvar - da li ucenici koji tamo zavrse 4. godinu polazu normalno prijemni ispit na fakultetima ovde? :confused:
Ako dobijes diplomu Americke skole mozes ovde da upises sta god hoces osim Medicinskog fax a ako ne dobijes imas neko cimanje i trebalo bi da dobijes sertifikat da si zavrsio 4 razred srednje skole ali neko opste zvanje......
 
nasi fakulteti cuvaju 2% mesta na fakultetima za ucenike u stranim zemljama
a college...pa zavisi, ima ih i za 5000$ ali i za 25000$
u principu, ti mozes da ostanes tamo ali moras da polazes SAT test i da, naravno, polozis, da na deviznom racunu imas vise nego sto je potrebno za tih godinu dana na college-u i jos 1000 stvari
sve je lakse ako se bavis nekim sportom zato sto dele sportske stipendije kao ludi
 
koni1:
cao saro ja sam dusan, e i ja razmisljam da cetvrtu godinu zavrsim u inostranstvu,amerika ili italija rasppitivao sam se ..........uglavnomsu sve ove agencije za mene jako skupe oko10000 dolara zanima me sta si ti nasla i da li znas da li moze ta razmena da se izvrsi preko drzave ono za neke manje pare......sta si ti sve saznala o tome do sada...............
ja sam iz beograda i idem u gimnaziju


ovo je moj e-mail pa mi molim te pisi na koni1@ptt.yu

hvala ti unapred
pa ne mozes ti bas za manje pare da odes u Ameriku.........moji su platili 2000 pa ti vidi koliko je to tvoje jeftinije!
 

Back
Top