Deep Purple

Courtney:
. . .:
Courtney:
. . .:
Courtney:
. . .:
Zna li ko koliko je ulaz?
Ja sam cula oko 1000 din.
Znaci vec sada moram da krenem da stedim za kartu. . .
Podrzavam :idea:
Ako hoces mozes da podrzis i finansiski, ja se nebunim :D
Necu iz dva razloga. Prvi je: Nisi dosao na HnH fest,a ja ti nudila...a drugi: NAPISAO SI NEBUNIM ZAJEDNO!!! :x :x :x[/b]
Nisam dosao jer sam kupio mobilni pa potrosio pare :D A iz srpskog sam imao 1 pa ono moze da mi se pogleda kroz prste :D Sad za koji sat odo na CasketGarden, Agregator, Testimony i Bloodrainbow
Eto bicu na tom mini festu tako da se vata na isto.
 
Courtney:
Furerr:
Courtney:
Pa ja cu do tad da ozdravim,ali i dalje necu smeti da skacem i ts.,tako da i ako me puste na koncert,za mene su rezervisane tribine...
More >>>AKO<<< dodju ima da skaces, dok ti noge ne otpadnu. :twisted: :lol: :lol:
Ne staj mi na muku...ne smem da napravim nikakav nagli pokret,a kamoli da socim jos 6 meseci. :cry:
E ****** necu da pitam sto jer je to tvoja intimna stvar.
POZDRAV i da ti tih 6 meseci brzo rrodju :wink:
 
Anonymous:
Courtney:
Furerr:
Courtney:
Pa ja cu do tad da ozdravim,ali i dalje necu smeti da skacem i ts.,tako da i ako me puste na koncert,za mene su rezervisane tribine...
More >>>AKO<<< dodju ima da skaces, dok ti noge ne otpadnu. :twisted: :lol: :lol:
Ne staj mi na muku...ne smem da napravim nikakav nagli pokret,a kamoli da socim jos 6 meseci. :cry:
E * necu da pitam sto jer je to tvoja intimna stvar.
POZDRAV i da ti tih 6 meseci brzo rrodju :wink:
He,pa hvala :D :oops: :D Inace,razbolela sam se,pa zbog toga,nije nista ozbiljno,ali mi je ostetilo jetru,pa moram da mirujem :( Pa,vidimo se na koncertu,tribinama,svejedno :wink:
 
Courtney:
Anonymous:
Courtney:
Furerr:
Courtney:
Pa ja cu do tad da ozdravim,ali i dalje necu smeti da skacem i ts.,tako da i ako me puste na koncert,za mene su rezervisane tribine...
More >>>AKO<<< dodju ima da skaces, dok ti noge ne otpadnu. :twisted: :lol: :lol:
Ne staj mi na muku...ne smem da napravim nikakav nagli pokret,a kamoli da socim jos 6 meseci. :cry:
E * necu da pitam sto jer je to tvoja intimna stvar.
POZDRAV i da ti tih 6 meseci brzo rrodju :wink:
He,pa hvala :D :oops: :D Inace,razbolela sam se,pa zbog toga,nije nista ozbiljno,ali mi je ostetilo jetru,pa moram da mirujem :( Pa,vidimo se na koncertu,tribinama,svejedno :wink:
Sta ima jos obolelih od jetre? Lose, lose. . . Sad se pozdravi sa sutkama na velikim svirkama. . .
 
. . .:
Courtney:
Anonymous:
Courtney:
Furerr:
Courtney:
Pa ja cu do tad da ozdravim,ali i dalje necu smeti da skacem i ts.,tako da i ako me puste na koncert,za mene su rezervisane tribine...
More >>>AKO<<< dodju ima da skaces, dok ti noge ne otpadnu. :twisted: :lol: :lol:
Ne staj mi na muku...ne smem da napravim nikakav nagli pokret,a kamoli da socim jos 6 meseci. :cry:
E * necu da pitam sto jer je to tvoja intimna stvar.
POZDRAV i da ti tih 6 meseci brzo rrodju :wink:
He,pa hvala :D :oops: :D Inace,razbolela sam se,pa zbog toga,nije nista ozbiljno,ali mi je ostetilo jetru,pa moram da mirujem :( Pa,vidimo se na koncertu,tribinama,svejedno :wink:
Sta ima jos obolelih od jetre? Lose, lose. . . Sad se pozdravi sa sutkama na velikim svirkama. . .

Joj i meni je pokidana jetra ali ne od shutke vec od alkohola, loshe zar ne?
 
Stoorbak:
Courtney:
Aha :cry: Necu sad da smaram,ali vidis sta pice radi :cry: :cry: :cry: Nemojte da pijete :cry: O,kako sam prsla

Bolje od alkohola nego od shutke, tako bar ja mislim :)))!
He,ok,posto ti vise ne smes da pijes,a ja ne smem u sutke,na sledecem koncertu,znamo sta nam je ciniti! Ti me ubaci u neku sutku (ali pazi da izgleda slucajno :wink: ),a ja cu kao da ostavim neko pivo pored tebe...ne,ne,pivo,cek CRNO VINO! Jel tako (mmmm,crno vino i metal...-citiram-Stoorbak)? :wink: :lol:
 
Courtney:
Stoorbak:
Courtney:
Aha :cry: Necu sad da smaram,ali vidis sta pice radi :cry: :cry: :cry: Nemojte da pijete :cry: O,kako sam prsla

Bolje od alkohola nego od shutke, tako bar ja mislim :)))!
He,ok,posto ti vise ne smes da pijes,a ja ne smem u sutke,na sledecem koncertu,znamo sta nam je ciniti! Ti me ubaci u neku sutku (ali pazi da izgleda slucajno :wink: ),a ja cu kao da ostavim neko pivo pored tebe...ne,ne,pivo,cek CRNO VINO! Jel tako (mmmm,crno vino i metal...-citiram-Stoorbak)? :wink: :lol:

Nemam nameru da ostavljam alkohol i to bash sada kada je sezona "pecenja" rakije! 'Ste vi normalni ? :PPPPpP
 

Back
Top