DALI DA ILI NE ?????????????????

Gost g6:
Gost 1:
Gost g6:
Iskreno tesko i zamrseno je. Imala sam slicnu situaciju bez abortusa, volela sam i jos uvek volim posle 6 god. i sigurno cu jos uvek voleti.Otisla sam kao ta tvoja (skoro bez razloga). On me trazio ali iste bez uspesno, kad sam posle ja njega trazila jedva ga nasla , ali kasno. Ozenio se uinat, Voli me volim ga ali... KRAJ Zato dobro razmisli sigurno je posle svega treba neznos i sigurnost, sigurno je i grize savest, itd. Vreme treba da prodje, a i kad je velika razlika u god. u pitanju a i kad drugi uticu tad je ... nezelim da se vracam i podsecam. Srecno!!!!!!!!
Moja priča još nije završena,barem ne tako tužno kao tvoja.Verovatno znaš i razumeš u kakvoj sam situaciji.Ne bih da uradim nešto,zašto bih se posle kajao ceo život,ili ono što je ostalo od njega.Stvari su krenule na bolje( po meni na bolje)ali sve to nekako sporo ide,a vreme neumitno teče.U svakom slučaju hvala.
U potpunosti te razumem i znam da vreme tece ali zivot je takav. Mi smo bili mladi oboje, zato danas koliko toliko ispastamo, mada vise on. Ali kod vas sto ti kazes ima vremena, barem neko zrelo razmislja, sto je jako bitno. Ja vam drzim pesnice i zelim vam sve najlepse. Sve ce dovi na svoje, vreme- samo vreme. A i pored vremena cuvajte zivce kako bi nas narod reko- Tek ce vam trebati. Cao! Ako te jos nesto zanima pitaj?
Stvar je u tome što ona jeste mlada i vreme je pred njom a meni je 38. Nešto imam u životu,mislim na firmu, stalne prihode, automobil, ali sam u duši prazan zbog svega ovoga što mi se dešava. Ništa me ne ispunjava tako kao kad sam sa njom u drštvu, kad se smeje, kada je zadovoljna. Na stranu i zarada i materijalna dobra kad je duša prazna. U svakom slučaju hvala na lepim željama.
 
Gost 1:
Gost g6:
Gost 1:
Gost g6:
Iskreno tesko i zamrseno je. Imala sam slicnu situaciju bez abortusa, volela sam i jos uvek volim posle 6 god. i sigurno cu jos uvek voleti.Otisla sam kao ta tvoja (skoro bez razloga). On me trazio ali iste bez uspesno, kad sam posle ja njega trazila jedva ga nasla , ali kasno. Ozenio se uinat, Voli me volim ga ali... KRAJ Zato dobro razmisli sigurno je posle svega treba neznos i sigurnost, sigurno je i grize savest, itd. Vreme treba da prodje, a i kad je velika razlika u god. u pitanju a i kad drugi uticu tad je ... nezelim da se vracam i podsecam. Srecno!!!!!!!!
Moja priča još nije završena,barem ne tako tužno kao tvoja.Verovatno znaš i razumeš u kakvoj sam situaciji.Ne bih da uradim nešto,zašto bih se posle kajao ceo život,ili ono što je ostalo od njega.Stvari su krenule na bolje( po meni na bolje)ali sve to nekako sporo ide,a vreme neumitno teče.U svakom slučaju hvala.
U potpunosti te razumem i znam da vreme tece ali zivot je takav. Mi smo bili mladi oboje, zato danas koliko toliko ispastamo, mada vise on. Ali kod vas sto ti kazes ima vremena, barem neko zrelo razmislja, sto je jako bitno. Ja vam drzim pesnice i zelim vam sve najlepse. Sve ce dovi na svoje, vreme- samo vreme. A i pored vremena cuvajte zivce kako bi nas narod reko- Tek ce vam trebati. Cao! Ako te jos nesto zanima pitaj?
Stvar je u tome što ona jeste mlada i vreme je pred njom a meni je 38. Nešto imam u životu,mislim na firmu, stalne prihode, automobil, ali sam u duši prazan zbog svega ovoga što mi se dešava. Ništa me ne ispunjava tako kao kad sam sa njom u drštvu, kad se smeje, kada je zadovoljna. Na stranu i zarada i materijalna dobra kad je duša prazna. U svakom slučaju hvala na lepim željama.
Jedna tvoja recenica me je dosta podsetila na stare dane "nista me ne ispunjava..." To jeste. Mada nisi ti toliko star iskreno. Ja posle te moje ljubavi imala sam decka koji je bio 16 god. striji od mene. Samo sto nije znao kako treba samnom i ako je bio i stariji i sve. Pa koliko je mladja nije vise od 20. Do dvadeset i ajde. oseti se posle u stare dane znas i sam ali vise od 20. Neznam sta da ti kazem. Ljubav sto kazu ljudi negleda na godine ali gleda na druge stvari.Zar ne?!
 
mislim da devojka nema kud...ti si joj podrska,sigurnost i prijatelj....ako te smatra prijateljem posle sve vase ljubavi i veze to je pretpostavljam to sto sam ti napisala...ne zajebava te ali mozda se plasi da napravi korak dalje i ode iz svega sto joj pruzas...ali polazeci od sebe doci ce trenutak kada ce biti spremna da ode ili ce upoznati nekog za koga oseca nesto vise....ne zelim da uticem pogresno na tebe to je moje misljenje ti odluci sam....srecno
 
gost g6:
Gost 1:
Gost g6:
Gost 1:
Gost g6:
Iskreno tesko i zamrseno je. Imala sam slicnu situaciju bez abortusa, volela sam i jos uvek volim posle 6 god. i sigurno cu jos uvek voleti.Otisla sam kao ta tvoja (skoro bez razloga). On me trazio ali iste bez uspesno, kad sam posle ja njega trazila jedva ga nasla , ali kasno. Ozenio se uinat, Voli me volim ga ali... KRAJ Zato dobro razmisli sigurno je posle svega treba neznos i sigurnost, sigurno je i grize savest, itd. Vreme treba da prodje, a i kad je velika razlika u god. u pitanju a i kad drugi uticu tad je ... nezelim da se vracam i podsecam. Srecno!!!!!!!!
Moja priča još nije završena,barem ne tako tužno kao tvoja.Verovatno znaš i razumeš u kakvoj sam situaciji.Ne bih da uradim nešto,zašto bih se posle kajao ceo život,ili ono što je ostalo od njega.Stvari su krenule na bolje( po meni na bolje)ali sve to nekako sporo ide,a vreme neumitno teče.U svakom slučaju hvala.
U potpunosti te razumem i znam da vreme tece ali zivot je takav. Mi smo bili mladi oboje, zato danas koliko toliko ispastamo, mada vise on. Ali kod vas sto ti kazes ima vremena, barem neko zrelo razmislja, sto je jako bitno. Ja vam drzim pesnice i zelim vam sve najlepse. Sve ce dovi na svoje, vreme- samo vreme. A i pored vremena cuvajte zivce kako bi nas narod reko- Tek ce vam trebati. Cao! Ako te jos nesto zanima pitaj?
Stvar je u tome što ona jeste mlada i vreme je pred njom a meni je 38. Nešto imam u životu,mislim na firmu, stalne prihode, automobil, ali sam u duši prazan zbog svega ovoga što mi se dešava. Ništa me ne ispunjava tako kao kad sam sa njom u drštvu, kad se smeje, kada je zadovoljna. Na stranu i zarada i materijalna dobra kad je duša prazna. U svakom slučaju hvala na lepim željama.
Jedna tvoja recenica me je dosta podsetila na stare dane "nista me ne ispunjava..." To jeste. Mada nisi ti toliko star iskreno. Ja posle te moje ljubavi imala sam decka koji je bio 16 god. striji od mene. Samo sto nije znao kako treba samnom i ako je bio i stariji i sve. Pa koliko je mladja nije vise od 20. Do dvadeset i ajde. oseti se posle u stare dane znas i sam ali vise od 20. Neznam sta da ti kazem. Ljubav sto kazu ljudi negleda na godine ali gleda na druge stvari.Zar ne?!
Trenutno sam što kažu ljudi "...u najboljim godinama."To su te godine kada možeš dosta toga da pružiš i daješ ne sebično, a ona je u takvim godinama da ...ne znam.Razlika između nas je 15.godina ali imamo vrlo slična razmišljanja, volimo približno iste stvari.Verujte da nisam ovo umislio nego se u nebrojeno slučajeva to i pokazalo.Osećam da sam stvarno pronašao svoju drugu polovinu i duše i tela jer je to neverovatno kako se dopunjujemo, jedino što je razmažena i podpada pod uticaj drugarice ili drugarica, mada su one preda mnom sve fine i uštogljene.Smeškaju se, kao nešto pričaju a šta mi misle to samo Bog zna.Dok smo nas dvoje zajedno ( a skoro čitav dan ) ona se sasvim normalno ponaša, ali ako je tu u blizini neka od drugarica onda...
 
Svega si svestan i sam ali tesko ti je da preseces.
Polazim od sebe,kad sam u nesto sigurna pa nema sanse da me neko pokoleba,a ako na nju moze izvrsiti uticaj drugarica ili mama ,ma bilo ko onda to nije to.Ti si zaljubljen,volis sta li vec ali priznaj da je razlika izmedju vas ogromna.Jos ona treba da sazre a dok se to desi tebi moze proci vreme ili mozes propustiti nekoga ko je mnogo zreliji i ko je spremniji na ozbiljnu vezu.
 
Anonymous:
mislim da devojka nema kud...ti si joj podrska,sigurnost i prijatelj....ako te smatra prijateljem posle sve vase ljubavi i veze to je pretpostavljam to sto sam ti napisala...ne * te ali mozda se plasi da napravi korak dalje i ode iz svega sto joj pruzas...ali polazeci od sebe doci ce trenutak kada ce biti spremna da ode ili ce upoznati nekog za koga oseca nesto vise....ne zelim da uticem pogresno na tebe to je moje misljenje ti odluci sam....srecno
Mislim da nije toliko plašljiva.Snalažljiva je što se toga tiče i vrlo odlučna.Ako je rešila da uradi to što je uradila i otišla od mene, zašto se vratila, zašto ponovo razmišlja o nama kao paru, zašto kaže da još nije spremna i traži još vremena.Društvo u kome se kretala i kreće dok nije pored mene i ja pored nje je veoma imućno, mlađi ljudi, odnosno momci, što kažu "puni para",naravno zašto ne priznati i lepši od mene, a ona je opet ipak samnom.To je to što mene muči i zašto sam ja sve ovo i počeo.Dali ona mene zaista voli samo što je grize savest zbog abortusa ili me samo koristi dok ne nađe neku drugu sigurnost?Opet zašto je počela ponovo da kontaktira samnom, zašto je prihvatila posao ( nije znala kolika će biti plata),zašto smo svaki dan sve vreme zajedno,zašto...,zašto....???????????????
 
.. bojim se da konkretan i apsolutno istinit odgovor neces naci na forumu.. ipak svi mi dobijamo samo opis tvojih probleme, a ti zivis sa njima..No meni se cini da ti ipak znash istinu, samo zelis da dobijesh potvrdu iste u vidu nasih odgovora..
Puno srece...
 
lolla:
.. bojim se da konkretan i apsolutno istinit odgovor neces naci na forumu.. ipak svi mi dobijamo samo opis tvojih probleme, a ti zivis sa njima..No meni se cini da ti ipak znash istinu, samo zelis da dobijesh potvrdu iste u vidu nasih odgovora..
Puno srece...
Ako je istina ono što ja slutim onda ću biti zadovoljan i srećan,samo malo sam smušen i sve me to buni.Buni me to što traži vremena, što još nije odlučila, inače ovako je sve OK.Njegoš kaže " Ćud je ženska....."
 
lolla:
.. bojim se da konkretan i apsolutno istinit odgovor neces naci na forumu.. ipak svi mi dobijamo samo opis tvojih probleme, a ti zivis sa njima..No meni se cini da ti ipak znash istinu, samo zelis da dobijesh potvrdu iste u vidu nasih odgovora..
Puno srece...
Ako je istina ono što ja slutim onda ću biti zadovoljan i srećan,samo malo sam smušen i sve me to buni.Buni me to što traži vremena, što još nije odlučila, inače ovako je sve OK.Njegoš kaže " Ćud je ženska.....", a veruj mi da srce boli mnogo jače nego najjača glavobolja.
 
U pravu je nemozes bas naci odgovor ovde. Ali jedno iskreno. I ja sto sam bila sa osobom toliko starijom od mene, i ako sam ga volela na neki nacin, i ako mi je do nekle odgovarao, nisam bila sprema na brak sa njim. I ja sam trazila vremena. Znam da te ovo nije nimalo obradovalo ali ipak da znas. Nisam htela da ga povredim time sto sam odugovlacila ali jednostavno nisam bila spremna sa njim. Jer je bio strasno ljubomorac i na moju okolinu i na sve. I hvala bogu sto nisam to uradila. Zao mi ga je sto je cekao, ali ja ga nisam drzala. Ne opravdavam sebe, ali ti govorim iz iskustva da sve moze da bude. A to SVE zavisi od vaseg medjusobnog odnosa.
 
gost g6:
U pravu je nemozes bas naci odgovor ovde. Ali jedno iskreno. I ja sto sam bila sa osobom toliko starijom od mene, i ako sam ga volela na neki nacin, i ako mi je do nekle odgovarao, nisam bila sprema na brak sa njim. I ja sam trazila vremena. Znam da te ovo nije nimalo obradovalo ali ipak da znas. Nisam htela da ga povredim time sto sam odugovlacila ali jednostavno nisam bila spremna sa njim. Jer je bio strasno ljubomorac i na moju okolinu i na sve. I hvala bogu sto nisam to uradila. Zao mi ga je sto je cekao, ali ja ga nisam drzala. Ne opravdavam sebe, ali ti govorim iz iskustva da sve moze da bude. A to SVE zavisi od vaseg medjusobnog odnosa.
Jos da dopunim da sigurno uticu pojedini na nju. E sad da li uspevaju ili ne, to ja neznam. i moj bivsi je mislio da uspevaju da uicu na mene, pa je posle jedno 2 god. poceo da me svadja sa svima i svi u mojoj blizini da mu smetaju. Ali niko moje misljene osim mene nije mogo da promeni. Samo on koji umesto da ide u napred iso non stop u nazad. nadam se da ti ne radis tako. :roll: :?:
 
Gost 1:
lolla:
.. bojim se da konkretan i apsolutno istinit odgovor neces naci na forumu.. ipak svi mi dobijamo samo opis tvojih probleme, a ti zivis sa njima..No meni se cini da ti ipak znash istinu, samo zelis da dobijesh potvrdu iste u vidu nasih odgovora..
Puno srece...
Ako je istina ono što ja slutim onda ću biti zadovoljan i srećan,samo malo sam smušen i sve me to buni.Buni me to što traži vremena, što još nije odlučila, inače ovako je sve OK.Njegoš kaže " Ćud je ženska....."
Batali te bapske price o zenskoj cudi, sledi impuls i nece ti biti zao ma shta da se desi... Mislim, znam iz licnog iskustva da saveti tad ne pomazu.
 
Anonymous:
gost g6:
U pravu je nemozes bas naci odgovor ovde. Ali jedno iskreno. I ja sto sam bila sa osobom toliko starijom od mene, i ako sam ga volela na neki nacin, i ako mi je do nekle odgovarao, nisam bila sprema na brak sa njim. I ja sam trazila vremena. Znam da te ovo nije nimalo obradovalo ali ipak da znas. Nisam htela da ga povredim time sto sam odugovlacila ali jednostavno nisam bila spremna sa njim. Jer je bio strasno ljubomorac i na moju okolinu i na sve. I hvala bogu sto nisam to uradila. Zao mi ga je sto je cekao, ali ja ga nisam drzala. Ne opravdavam sebe, ali ti govorim iz iskustva da sve moze da bude. A to SVE zavisi od vaseg medjusobnog odnosa.
Jos da dopunim da sigurno uticu pojedini na nju. E sad da li uspevaju ili ne, to ja neznam. i moj bivsi je mislio da uspevaju da uicu na mene, pa je posle jedno 2 god. poceo da me svadja sa svima i svi u mojoj blizini da mu smetaju. Ali niko moje misljene osim mene nije mogo da promeni. Samo on koji umesto da ide u napred iso non stop u nazad. nadam se da ti ne radis tako. :roll: :?:
U početku jesam bio ljubomoran, ali ne toliko i ne na sve, međutim i to se promenilo.Sada joj verujem više nego u početku jer je pokazala da joj se može verovati. Ne svađam je ni sakim, niti imam nameru, ali veruj mi da stvarno ima takvih ljudi u njenoj okolini da su joj zavidni i gledaju na sve moguće načine da je sputavaju. Nije ovo umišljeno nego je istina.Jedino šta radim to je da o svemu i svakom pričamo i ja samo savetujem, a na njoj je dali će savet poslušati ili ne, do sada jeste.Što se napretka tiče, stalo mi je da uspem i napredujem u svemu, pa i u našoj vezi ( ma kakva da je trenutno ).Ranije sam već bio napomenuo da nisam klasičan balkanac, prošao sam i kroz istočne a bogami i zapadne zemlje.Video kako se živi, radi i sve ostalo.Što se tiče "...nisi ga terala da čeka...", ni ona mene ne tera da je čekam ali je jednom prilikom izjavila da joj je drago što nisam našao drugu devojku i što nisam izgubio strpljenje.Kako sad to protumačiti? Ona zna da sam našao drugu, sigurno ne bih bio sa njom, jer se brzo "vežem" za tu drugu osobu. Sama je rekla da se strpim još malo, kad sam već toliko čekao.Mene samo brine taj krajnji odgovor.Ako je ono što slutim biće dobro po mene,a bogami i po nju,ali šta ako ...??????
 
Cudi me kako svi gledate jednostrano i podrzavate coveka a necete malo da sagledate stvari sto se kaze objektivnije.
Ima 38 godina i nije bio spreman na dete.
Ima 38 godina i sam je.
Ima 38 godina i potencira samo svoje bogatstvo
Ima 38 godina i paranoican je da je neko sa njim zbog novca.
I ja bih da sam zensko i na mestu te devojke abortirao, da imam pored sebe tipa od 38 godina koji je tako nesiguran.
 
Iskreno sve vise i vise me podsecas na mog bivseg koji je tvrdio da je sve u redu, da samo ceka pravi trenutak. i opravdavao svaki njegov ispad tvrdeci da sam ja kriva sto stvaram ljubomoru itd. A posle je tvrdio da veruje bezgranicno u mene. A nenormalono ste i slicni time sto ste proputovali skoro celu evropu, i imate firmu koju kako sam ja razumela ste sami stekli. Nemoj mi reci da se radi oko transakcije novca i sl. pr. menjacnica. Posto mi je i on nudio poso i astronomsku platu samo da bi bio blize i pokusavao da savetuje i stvara onakvu kakvu bi on zeleo da ima. a to je veliki promasaj. To sto joj je drago sto nisinaso drugu to je sigurno ne laze te, i sigurno te voli iskreno inace nebi bila opet sa toom. A mozda istovremeno zeli i nalazi razlog kako da bezbolno prekine kao ja. Jer inace ovako nisam imala snage sve dok jednog dana nisam pukla i pokidala zivce. A mozda i trazi vreme. Dobo je kad znas da nisam samo ja bila u takvoj situaciji neodlucnoj. ISKRENO bih volela da se taj tvoj san ostvari. A isto tako da si ti toliko dobar prema njoj koliko tvrdis.
 
Anonymous:
Cudi me kako svi gledate jednostrano i podrzavate coveka a necete malo da sagledate stvari sto se kaze objektivnije.
Ima 38 godina i nije bio spreman na dete.
Ima 38 godina i sam je.
Ima 38 godina i potencira samo svoje bogatstvo
Ima 38 godina i paranoican je da je neko sa njim zbog novca.
I ja bih da sam zensko i na mestu te devojke abortirao, da imam pored sebe tipa od 38 godina koji je tako nesiguran.
Kao prvo očigledno je da ne znaš čitati.Uopšte nije da JA nisam bio spreman, nije tačno da potenciram svoje bogatstvo,koje uzgred nemam,nego imam stalne i konstantne prihode,što je najvažnije pogotovo u današnje vreme.Nisam sam, hvala Bogu, ali je ona osoba sa kojom sam i sa kojom bih živeo u zajednici,I još jednom da potvrdim kako ne znaš čitati je to da nisam paranoičan jer sam rekao da se druži i sa mlađima, bogatijima, imućnijima.Stvarno mi nije jasan ovaj tvoj komentar.Vrati se ti lepo u prvi osnovne pa kreni od slova " A ".Kad naučiš čitati i razumeti to što pročitaš, onda nešto i napiši, ovako taj tvoj komentar je totalno bez veze.
 
Anonymous:
Cudi me kako svi gledate jednostrano i podrzavate coveka a necete malo da sagledate stvari sto se kaze objektivnije.
Ima 38 godina i nije bio spreman na dete.
Ima 38 godina i sam je.
Ima 38 godina i potencira samo svoje bogatstvo
Ima 38 godina i paranoican je da je neko sa njim zbog novca.
I ja bih da sam zensko i na mestu te devojke abortirao, da imam pored sebe tipa od 38 godina koji je tako nesiguran.
Kao prvo očigledno je da ne znaš čitati.Uopšte nije da JA nisam bio spreman, nije tačno da potenciram svoje bogatstvo,koje uzgred nemam,nego imam stalne i konstantne prihode,što je najvažnije pogotovo u današnje vreme.Nisam sam, hvala Bogu, ali je ona osoba sa kojom sam i sa kojom bih živeo u zajednici,I još jednom da potvrdim kako ne znaš čitati je to da nisam paranoičan jer sam rekao da se druži i sa mlađima, bogatijima, imućnijima.Stvarno mi nije jasan ovaj tvoj komentar.Vrati se ti lepo u prvi osnovne pa kreni od slova " A ".Kad naučiš čitati i razumeti to što pročitaš, onda nešto i napiši, ovako taj tvoj komentar je totalno bez veze i HVALA BOGU I DANAŠNJEM DANU što nisi žensko.
 
Uuuuuuuu
ovde sujeta radi koliko vidim!
Covece pa ti trazis samo podrsku, svako suprotno misljenje ti ne odgovara!
Sve si postavio u nekom stilu - ja jadan dobar a ona bestija.
Sta da radim?
Da bi dobio pozitivan odgovor od svih,najbolje da pitas ljude koji su ti podcinjeni - oni ne smeju da ti kazu iskreno ono sto misle.
Zovem se Ana, znaci zensko sam i slazem se sa ovim likom koji je napisao da si paranoican sa 38.
 
Annci:
Uuuuuuuu
ovde sujeta radi koliko vidim!
Covece pa ti trazis samo podrsku, svako suprotno misljenje ti ne odgovara!
Sve si postavio u nekom stilu - ja jadan dobar a ona bestija.
Sta da radim?
Da bi dobio pozitivan odgovor od svih,najbolje da pitas ljude koji su ti podcinjeni - oni ne smeju da ti kazu iskreno ono sto misle.
Zovem se Ana, znaci zensko sam i slazem se sa ovim likom koji je napisao da si paranoican sa 38.
Uopšte nije sujeta u pitanju i nije da sam jadan i dobar a ona beštija, jer da je takva veruj mi da ne bih bio sa njom.Naravno da svako ima pravo na svoje mišljenje, ali tekst stvarno treba dobro pročitati i shvatiti.Što se tiče moje paranoičnosti, ne mislim da postoji, jer nikoga ne proganjam, nemam poremećen um, godine su moje, ja ih nosim ( i to dobro).Šta još reći, ako te interesuje nešto pitaj, očigledno je da i ti ne shvataš šta je tema i pitanje.Mislim da je tvoje školovanje uzalud protraćeno vreme.Zašto nisam reagovao na odgovore tipa :otkači je, otpusti je, zaboravi je,... ili pak nastavi, sačekaj, budi strpljiv,...ili dok traje nek traje,... i slično.Na ovo i prehodno sa morao odreagovati jer ste promašili totalno.Pročitajte još jednom, razmislite pa onda odgovorite ( ako znate).Uvažavam svačije mišljenje a dali ću prihvatiti to je moja stvar.Inače u mojoj firmi su svi ravnopravni i nisu mi radnici nego saradnici jer se svi trudimo da zaradimo i povećamo zaradu.Ako je dobro njima biće i meni i obratno, to možeš proveriti,ali na kraju krajeva kome se ja pravdam? POZDRAV
 
Čoveče nemoj se ljutiti što ti ljudi pišu.Njihovo je da pišu, a tvoje je dali ćeš to prihvatiti ili ne.TO za školovanje i ostalo nije u redu,to bi normalnog čoveka uvredilo.Da si sujetan,moraš priznati da jesi bar malo,jer da nisi sa tobom onda nešto nije u redu.Svi smo mi po malo sujetni, ko kaže da nije taj laže.Međutim da su promašili temu jesu, ali opet kažem to je njihovo mišljenje.Koliko sam shvatio ti tvoju devojku,ženu,prijateljicu nisi toliko loše opisao,osim onog abortusa.Tebi je izgleda mnogo stalo do nje pa zato i činiš sve to što činiš?U svakom slučaju pusti da vreme pokaže svoje a pokazaće veruj mi.Nemoj se ljutiti na komentare jer će ih biti svakakvih i pismenih i ne pismenih.Njihovo je da pišu a tvoje dali ćeš to prihvatiti ili ne.Još jednom napominjem pusti da vreme pokaže svoje, budi strpljiv kad si već toliko čekao kao što pišeš.Dali ona tebe *,to ti najbolje znaš,ali koja žena to ne radi samo kad može?Njihovo je da probaju,pa ako prođe prođe.
 
gost g6:
Iskreno sve vise i vise me podsecas na mog bivseg koji je tvrdio da je sve u redu, da samo ceka pravi trenutak. i opravdavao svaki njegov ispad tvrdeci da sam ja kriva sto stvaram ljubomoru itd. A posle je tvrdio da veruje bezgranicno u mene. A nenormalono ste i slicni time sto ste proputovali skoro celu evropu, i imate firmu koju kako sam ja razumela ste sami stekli. Nemoj mi reci da se radi oko transakcije novca i sl. pr. menjacnica. Posto mi je i on nudio poso i astronomsku platu samo da bi bio blize i pokusavao da savetuje i stvara onakvu kakvu bi on zeleo da ima. a to je veliki promasaj. To sto joj je drago sto nisinaso drugu to je sigurno ne laze te, i sigurno te voli iskreno inace nebi bila opet sa toom. A mozda istovremeno zeli i nalazi razlog kako da bezbolno prekine kao ja. Jer inace ovako nisam imala snage sve dok jednog dana nisam pukla i pokidala zivce. A mozda i trazi vreme. Dobo je kad znas da nisam samo ja bila u takvoj situaciji neodlucnoj. ISKRENO bih volela da se taj tvoj san ostvari. A isto tako da si ti toliko dobar prema njoj koliko tvrdis.
Zar nisu svi muškarci isti ili bar slični? Šalim se naravno.Nije da sam proputovao Evropu nego svet,to je prva razlika,druga je da ne perem novac, ovaj pardon, nemam menjačnicu,dalje ne želim da se ona menja jer baš ovakva kakva je meni odgovara,pomalo "otkačena", vesela razdragana,ali kad se radi o ozbiljnim stvarima vrlo,vrlo ozbiljna.U nekoliko slučajeva sam poslušao savet u vezi posla i dobro prošao.To je upravo ono što sam rekao da o svemu pričamo i savetujemo se.Što kažeš da traži bezbolnu varijantu?...pa zašto je opet pored mene i samnom kad je već bila prekinula sve kontakte i ja izgubio svaku nadu u njen povratak.Sigurno dva,ako ne i više meseci nismo se ni sretali niti čuli,da bi ona nazvala i došla.Kad je već bilo skoro gotovo ona je napravila taj prvi korak povratka(što mi je naravno neizmerno drago).Nije mi lako da odgovorim na ta pitanja a verujem ni njoj.Sve me to zbunjuje.
 
Uopšte nije sujeta u pitanju i nije da sam jadan i dobar a ona beštija, jer da je takva veruj mi da ne bih bio sa njom.Naravno da svako ima pravo na svoje mišljenje, ali tekst stvarno treba dobro pročitati i shvatiti.Što se tiče moje paranoičnosti, ne mislim da postoji, jer nikoga ne proganjam, nemam poremećen um, godine su moje, ja ih nosim ( i to dobro).Šta još reći, ako te interesuje nešto pitaj, očigledno je da i ti ne shvataš šta je tema i pitanje.Mislim da je tvoje školovanje uzalud protraćeno vreme.Zašto nisam reagovao na odgovore tipa :otkači je, otpusti je, zaboravi je,... ili pak nastavi, sačekaj, budi strpljiv,...ili dok traje nek traje,... i slično.Na ovo i prehodno sa morao odreagovati jer ste promašili totalno.Pročitajte još jednom, razmislite pa onda odgovorite ( ako znate).Uvažavam svačije mišljenje a dali ću prihvatiti to je moja stvar.Inače u mojoj firmi su svi ravnopravni i nisu mi radnici nego saradnici jer se svi trudimo da zaradimo i povećamo zaradu.Ako je dobro njima biće i meni i obratno, to možeš proveriti,ali na kraju krajeva kome se ja pravdam? POZDRAV[/quote]

Svakako sam procitala sve sto si pisao, dakle upucena sam. Moje misljenje je izvedeno na osnovu svega onoga sto sam procitala. Razumes? Stvorila sam takvu sliku o tebi. Da si nadobudan i umisljen. A rec paranoja se ne koristi samo kada se govori o poremecenom umu i proganjanju. Paranoican si jer mozes toliko da sumnjas u osobu koju navodno volis.
A tvoja ideja da je devojka sa tobom zato sto ima dobru platu govori koliko si ti materijalista i kako bi ti uradio neke stvari,a ne o njoj.
O tome cije je skolovanje protraceno mislim da si ti najmanje pozvan da govoris. To se ne zakljucuje na osnovu sujete koja proradi kada procitas nesto...
A ciji je zivot protracen, o tome si pozvan da govoris s` obzirom na iskustvo. Super... firma, saradnici,prijatelji, ali ti imas 38 godina, nemas dece, zena koja sa tobom zatrudni odluci da abortira u cetvrtom mesecu (???) i jos se ispovedas o svojoj najdubljoj intimi gomili neznanaca na forumu.
Pozdrav i tebi
 
And now, something completely different.

Svi pricaju nesto o vremenu, ali nikako da se to vrijeme konkretizuje.
Kad si je upoznao? Kad je abortirala? Koliko dugo je nije bilo?(Dobro, ovo si upravo rekao...) Prije koliko ste krenuli ponovo? Kad se zaposlila (kod tebe)?
Koliko dugo ste vec "prisni" :?:

Jednostavno mi fali ova vremenska linija da bi pokusao povezati sve u glavi.
 
Dok sam se " ispovedao " paralelno sam radio na tome da se ona preseli kod mene i verujte USPEO SAM.Hvala na vremenu koje ste utrošili, savetima koje ste mi davali, kritici koja je upućena pa bila pozitivna ili ne.Ponovo sam srećan čovek a trudiću se da usrećim ženu pored sebe,samo Annci da odgovorim da nisam materijalista, uopšte nisam nadobudan i umišljen.Vrlo sam realan,veće bogatstvo je duhovno nego materijalno, novac mi služi za zadovoljavnje potreba što životnih što zabavnih itd.Još jednom HVALA za sve pa ma šta to bilo a sad idem da se posvetim osobi koju volim,cenim i sve ostalo.HVALA
 
Gost 1:
Dok sam se " ispovedao " paralelno sam radio na tome da se ona preseli kod mene i verujte USPEO SAM.Hvala na vremenu koje ste utrošili, savetima koje ste mi davali, kritici koja je upućena pa bila pozitivna ili ne.Ponovo sam srećan čovek a trudiću se da usrećim ženu pored sebe,samo Annci da odgovorim da nisam materijalista, uopšte nisam nadobudan i umišljen.Vrlo sam realan,veće bogatstvo je duhovno nego materijalno, novac mi služi za zadovoljavnje potreba što životnih što zabavnih itd.Još jednom HVALA za sve pa ma šta to bilo a sad idem da se posvetim osobi koju volim,cenim i sve ostalo.HVALA
Jel te to annci uplasila pa vise nesmes ni da pises. ha ha ha kobajagi je kod tebe. kad se pre preseli covece. Nemoj da lazes
 

Back
Top