css problem

nisi dobro razumeo :) a ja se izvinjavam sto nisam dobro objasnio.
Dakle ovaj style sam koristio kod FileFileld-a :

.input {
background: #000000;
border:1px solid #99FF66;
cursor: default;
color: #99FF66;
}

e a to se odnosi samo na TextField u okviru FileField-a. Ne i na button.
...Nasao sam resenje sa JavaScript-om ali radi samo u IE.
 
Ne razumem zasto nece da radi
Posto si sam pravio klasu sa . (tackom) ispred trebalo bi da ti radi npr. <input type="text" class="input" value="Value"> ili na <button onclick="JavaScript:history.back()" class="input"> trebalo bi da ti radi.

Pokusaj ovako:

input, button {
background: #000000;
border:1px solid #99FF66;
cursor: default;
color: #99FF66;
}

mozda ti to pomogne
 
<input type=file ... na Web stranu iza input boksa postavlja dugme Browse pomocu koga sa svog racunara mozes odabrati fajl za upload preko HTML forme. E, tekst "Browse" koji pise na tom dugmetu je gotovo nemoguce zameniti.

Zapravo, u IE6 moze se javasript-ovati pomocu browse.onclick, pa se znaci preko njega moze DIV-om nalepiti bilo kakva slika stilizovanog dugmeta ali FF iz sigurnosnih razloga ne reaguje na browse.onclick. Doduse, nisam stigao da proverim kakav je slucaj za FF2

Btw, vec duze vreme planiram da odradim test Web stranu na koju bih upisivao ovakve problematicne stvari te da tu stranu propustim kroz novu verziju nekog od Internet browsera, ali ne stizem ...
 
...da to sam i uradio sa javascrip-om...samo sam hteo da vidim dali je moguce to uraditi na neki drugi nacin...da ga svi browseri "prihvate".
hvala u svakom slucaju
(ebiga sad mi se ne uklapa u stranicu :)
 

Back
Top