Koliko se foliramo?

just a girl:
EVO ISTINE. Ja sam jedna debela isfrustrirana,devojka,sa debelim dupetom,bubuljicama,krivim nosem,tankim ustima i niko me nece.Nikad nisam imala decka,kupim iskustva drugih ljudi,jos sam djana.Htela bih da mi neko pomogne oko toga.Da li je sada svima *urac na mestu?I onda sam ogorcena sto muskarci vole samo barbike,a ja to nisam,i onda ih pljujem i prezirem.Nadam se da cu naci nekog ko ce me jednom ipak zavoleti! :( :( :( [/i][/b][/u]

evo svi te me ovde volimo ...
u redu :)
 
E sad sam sve video....
Jel sad treba kolektivno da se sazalimo, posle svih otrovnih i nadasve glupih komentara?!?
Lorde,Kosmo,Incognito i ostali opusteni ucesnici u raspravi-moje postovanje!!
8)
 
just a girl:
EVO ISTINE. Ja sam jedna debela isfrustrirana,devojka,sa debelim dupetom,bubuljicama,krivim nosem,tankim ustima i niko me nece.Nikad nisam imala decka,kupim iskustva drugih ljudi,jos sam djana.Htela bih da mi neko pomogne oko toga.Da li je sada svima *urac na mestu?I onda sam ogorcena sto muskarci vole samo barbike,a ja to nisam,i onda ih pljujem i prezirem.Nadam se da cu naci nekog ko ce me jednom ipak zavoleti! :( :( :( [/i][/b][/u]
pa ja nemogu da verujem dali se ti sa svima svadjas na svakom topicu? a ima i onih koji vole takve samo strpljeno i dobro se mazi da ti spadnu bubuljice.
 
just a girl:
EVO ISTINE. Ja sam jedna debela isfrustrirana,devojka,sa debelim dupetom,bubuljicama,krivim nosem,tankim ustima i niko me nece.Nikad nisam imala decka,kupim iskustva drugih ljudi,jos sam djana.Htela bih da mi neko pomogne oko toga.Da li je sada svima *urac na mestu?I onda sam ogorcena sto muskarci vole samo barbike,a ja to nisam,i onda ih pljujem i prezirem.Nadam se da cu naci nekog ko ce me jednom ipak zavoleti! :( :( :( [/i][/b][/u]

Eno ja te volim, tamo u drugoj temi ! :D
 
Koliko u razgovoru sa osobama suprotnog pola govorite bas ono sto mislite, a koliko ono sto ta osoba zeli da cuje u datom trenutku i zasto?
Ja nikada nisam mogao da foliram da bih dosao do nekog cilja, bilo da je u pitanju samo seks ili nesto vise, jednostavno se ne osecam prijatno u takvim situacijama....Kako je to kod vas?

Da bi se ogrebao za koitus uglavnom serem o onome sto doticna zeli da cuje a to su uglavnom standardne stvari.
 
Koliko u razgovoru sa osobama suprotnog pola govorite bas ono sto mislite, a koliko ono sto ta osoba zeli da cuje u datom trenutku i zasto?
Ja nikada nisam mogao da foliram da bih dosao do nekog cilja, bilo da je u pitanju samo seks ili nesto vise, jednostavno se ne osecam prijatno u takvim situacijama....Kako je to kod vas?

Kako kada....malo koji muksarac ce podnijeti istinu koja mu ne prija.......i ako mi je bas stalo nesto da dobijem, neke sitnice cu i precutati........ako je to foliranje, onda se foliram.........
 

Back
Top