Britney Spears...slusati ili ubiti?

bonelady2003:
Bleak WinterFullMoon:
I sledeci put ne cheprkaj po cjaletovoj kolekciji plocha (ili cd-ova,shta vecj ima) inache cju te prijaviti!Hihihihi :lol:
s309.gif
i?da li ces se obesiti?!izvini, jel treba da ti nabrojim pesme?!Oces text pesama?!
znam ja da ti slusas Sinana, Velu, Stoju...to su tvoji idoli!Priznaj!A ti kad sledeci put ne budes znao ko su CSNY ili Big Joe Williams ili neko drugi, javi mi.Objasni cu ti!

Evo ja tebi da objasnim da se 'objasnicu ti' pise kao dve rechi a ne kao 3 :lol:
To sto ti mozes da mi nabrojis pesme i da otkucas text ne znaci nista,jer to moze svako da uradi za 30sec na internetu...
Da da priznajem da slusam Sinana, Velu, Stoju... muahahhah :lol: Kako si ih lepo nabrojala...mozda znas i neku njihovu pesmu? :wink:
E derle moje...neke stvari jednostavno ne idu zajedno.Ok je voleti vise pravaca u muzici ali ovo je besmisleno i to ce ti reci bilo ko.Da li znas jos nekog ko ima muzicki ukus slican tebi?Verovatno ne,jer je to najbolesniji ukus koji sam cuo u zivotu.Pod uslovom da pricas istinu :lol:
Britney i B.B.King?Pa svako ko slusa B.B.Kinga bi ti odsekao usi kad bi mu rekla da slusas i Britney...u najboljem slucaju bi ostao zgrozen :lol:
 
Bleak WinterFullMoon:
bonelady2003:
Bleak WinterFullMoon:
I sledeci put ne cheprkaj po cjaletovoj kolekciji plocha (ili cd-ova,shta vecj ima) inache cju te prijaviti!Hihihihi :lol:
s309.gif
i?da li ces se obesiti?!izvini, jel treba da ti nabrojim pesme?!Oces text pesama?!
znam ja da ti slusas Sinana, Velu, Stoju...to su tvoji idoli!Priznaj!A ti kad sledeci put ne budes znao ko su CSNY ili Big Joe Williams ili neko drugi, javi mi.Objasni cu ti!

Evo ja tebi da objasnim da se 'objasnicu ti' pise kao dve rechi a ne kao 3 :lol:
To sto ti mozes da mi nabrojis pesme i da otkucas text ne znaci nista,jer to moze svako da uradi za 30sec na internetu...
Da da priznajem da slusam Sinana, Velu, Stoju... muahahhah :lol: Kako si ih lepo nabrojala...mozda znas i neku njihovu pesmu? :wink:
E derle moje...neke stvari jednostavno ne idu zajedno.Ok je voleti vise pravaca u muzici ali ovo je besmisleno i to ce ti reci bilo ko.Da li znas jos nekog ko ima muzicki ukus slican tebi?Verovatno ne,jer je to najbolesniji ukus koji sam cuo u zivotu.Pod uslovom da pricas istinu :lol:
Britney i B.B.King?Pa svako ko slusa B.B.Kinga bi ti odsekao usi kad bi mu rekla da slusas i Britney...u najboljem slucaju bi ostao zgrozen :lol:
e, ovako...da ti ja sad objasnim(opet!). Ja ne slusam narodnjake. Ja slusam i rock i pop i jazz....i svasta, ali ne narodnjake!Ja slusam i pop i rock jer sam ranije slusala rock, a evo sada slusam i pop.U ostalom, ja tebi ne moram da se pravdam.Ja znam sta ja volim.Slusam ja svasta, istina neko ne moze da poveruje u to.Ali sto?! NE kazem ja da ja nesto ludim za pop muzikom.Ma ne. Iskreno vise volim rock nego pop.A to sto danas postoji vise pop nego rock pevaca to nije moj problem.Muzika koju slusam zavisi od mog raspolozenja.A posto sam ja veoma vesela osoba to je uglavnom rock.Volim ja jazz,blues...svasta jos.Ali zato tehno i metal mrzim.Eto, sta sad!Ti ne mozes da svaris pop,a ja metal i narodnjake.Ajde sad malo 'oladi.I ti rece da ides?Ajde, cao!
p.s.ja ne skidam reci pesme sa interneta, to radim sama kada slusam neku pesmu ,a isto tako i akorde pa nesto znam i da odsviram!
ajde sam molim te idi!!!TRosim vreme na ovakve gluposti...
 
bonelady2003:
Bleak WinterFullMoon:
Hmm zanimljiva teorija...samo i dalje mi nije jasno kako neko ko kaze da slusa B.B.Kinga moze da uziva u takvoj gluposti kao sto je Britney... :roll:
e, sta ti ja mogu sto nemas dovoljno sivih celija da to shvatis! :roll:

hah..pokusaj da budes malo orginalnija kad vec hoces da me vredjas :lol:
Znaci,po vasoj teoriji,ja treba da ulazim samo na teme koje mi se svidjaju i nikako ne smem da dajem komentar o onome sta mi se ne svidja?Zanimljivo...
Ma ko bre vas ubedjuje da je ne slusate...ja samo dajem svoje vidjenje stvari...slusaj ti sta god hoces...tvoj problem.Mislim da sam to vec jednom rekao.
 
bonelady2003:
Bleak WinterFullMoon:
Zenski kosture (Bonelady) pokusaj malo da obuzdas svoje hormone...nije zdravo da se toliko primas :wink:
eee..da ti ja kazem nesto..bonelady ti je Mary H. Manhein.TO je njen nadimak. Ona je poznati Antropolog.Radila je na istrazivanju Pompeje!Jel ti treba jos nesto?!

...i posle se ja pravim pametan...svasta...
 
Bleak WinterFullMoon:
bonelady2003:
Bleak WinterFullMoon:
Zenski kosture (Bonelady) pokusaj malo da obuzdas svoje hormone...nije zdravo da se toliko primas :wink:
eee..da ti ja kazem nesto..bonelady ti je Mary H. Manhein.TO je njen nadimak. Ona je poznati Antropolog.Radila je na istrazivanju Pompeje!Jel ti treba jos nesto?!

...i posle se ja pravim pametan...svasta...
samo ti objasnjavam ko je ona i odakle moj ID!
E, vise necu da se nastavljam sa tobom...moje vreme na netu nije vredno toga.
 
bonelady2003:
guitarrr_babe:
Molim??? Kako to? Ti jesi? Sta ti je rekla?
Nisam joj ja pisala, samo pitam da li joj je neko ikad pisao

Evo ja sam joj pisao.Pita kako ste i sve vas pozdravlja.Pogotovu Damu Kosku i Brit girl :lol:
Ma sta vam je,bas ona nema pametnija posla nego da odgovara na vasa pisma.Mnogo ce te je usreciti.Zabole je bas :lol:
 
Bleak WinterFullMoon:
bonelady2003:
guitarrr_babe:
Molim??? Kako to? Ti jesi? Sta ti je rekla?
Nisam joj ja pisala, samo pitam da li joj je neko ikad pisao

Evo ja sam joj pisao.Pita kako ste i sve vas pozdravlja.Pogotovu Damu Kosku i Brit girl :lol:
Ma sta vam je,bas ona nema pametnija posla nego da odgovara na vasa pisma.Mnogo ce te je usreciti.Zabole je bas :lol:
TI OPET POCINJES?!OD SAD TE IGNORISHEM.TAKVE DEBILE TREBA SAMO IGNORISATI....
 
bonelady2003:
Bleak WinterFullMoon:
bonelady2003:
guitarrr_babe:
Molim??? Kako to? Ti jesi? Sta ti je rekla?
Nisam joj ja pisala, samo pitam da li joj je neko ikad pisao

Evo ja sam joj pisao.Pita kako ste i sve vas pozdravlja.Pogotovu Damu Kosku i Brit girl :lol:
Ma sta vam je,bas ona nema pametnija posla nego da odgovara na vasa pisma.Mnogo ce te je usreciti.Zabole je bas :lol:
TI OPET POCINJES?!OD SAD TE IGNORISHEM.TAKVE DEBILE TREBA SAMO IGNORISATI....

Stvarno ne znam sta ja to pocinjem.Ti stvarno imas nekih ozbiljnih problema kad te pogadja sve sto ja napisem.Hvala na lepim recima...
 

Back
Top