A sta da je ovo bila vasa tema?

Breaking. Benjamin

Aktivan član
Poruka
1.442
Treba mi E-mail administratora, zelim da prijavim da je moja nevina tema 'spammara' na podforumu 'svastara' silovana i zakljucana na neodredjen period vremena.
Apelujem na vas autorski instinkt, sta da je ovo bila vasa tema?
Molim vas, zelim pravdu, i zelim je sada, kao ogorceni autor necega sto nije mogao da odbrani nikako.
Mozete napisati i neko svoje iskustvo vezano za zakljucavanje tema neopravdano, i sta ste po tom pitanju preuzeli.
Jeste li cutali, ili uzvratili na jedine moguce vama nacine, recima i pismima....
kakvim ste sve nepravdama prisustvovali ovde?
 
Hm...nekada davno...pobunim se ja ko' Benji sada...malo glasnije doduše...kad ono...ukinuše ceo podforum...zato...bolje da khm...ovaj put...prođe pobuna bez mene...no,imate punu moralnu podršku...;) :twisted:
Btw. ja pisao na Benjievoj temi...ybt. sad će bude...poteži!:lol:
 
E poslao sam deset mail-a, valjda ce se neko tamo iznervirati i procitati ono....
Ja sam za urokavanje tema koje ne vode nikuda, kao neki manijak sto postavio nesto o higijeni zenskog tela na podforumu 'filozofija', mislim haha.
Kao da je hteo da filozofira o sapunu....
Ama, stavis ga na dupe i trljash! Za to ti ne treba consulting.
Ali dobru temu ubiti mladu... e to je neoprostivo!
Ne razumem kako se ljudi naviknu na teshke otupljivachke spamove i uljuljikaju se u spamotechinu pa im direktna tema dodje nenormalna i nepozeljna....
 
Šakal:
Hm...nekada davno...pobunim se ja ko' Benji sada...malo glasnije doduše...kad ono...ukinuše ceo podforum...zato...bolje da khm...ovaj put...prođe pobuna bez mene...no,imate punu moralnu podršku...;) :twisted:
Btw. ja pisao na Benjievoj temi...ybt. sad će bude...poteži!:lol:
Shakale, pa tebi nije zabranjeno da pises po mojoj temi,
iako si gunner :D
Zabranjeno ti je da pishash, onda ce biti potezanja.
Sta si se to pobunio? Da li je tvoja pobuna bila ispravna?
Sta si to radio na religiji, cuo sam pomen ovoga ranije u necijem tekstu, ali nije bio povoljan prema tebi.
Ako te ne mrzi napisi, jedan buntovnik pise drugom...
i nemoj opet da pishkimo jedan po drugome,
 
Hm...ma ja sam ti neka vrsta...gorštak-zayebant...zato i nisam glasao...nisam mogao da se opredelim...na 'religiji' je bilo svega i svačega...diskutovalo se ozbiljno,ali se i ozbiljno vređalo...bilo svega...Hrišćana i ovih i onih,muslimana raznih...a bilo i ateista...ja sam naravno pripadao ovom poslednjem klanu...bilo nas je četvoro...neću da nabrajam...uglavnom...tada sam imao dial-up yebeni i sve je išlo mnogo sporo...ovde moram da dodam...long live kablovski net...klalo se međusobno...pljuvanja koliko hoćeš a za divno čudo...Hrišćani i ovi i oni su vodili glavnu reč...najviše su vređali i pljuvali...zbog svega toga...mnoge teme su bile nepravedno pozaključavane...pa i brisane...jedno jutro...odlučim da se nagovorim...jednom Hrišćaninu i usput da potkačim još nekoga...kad...ono...nema 'religije'...syebali ceo podforum...a bilo je interesantno...naravno,tad sam pisao pod drugim nikom...ne koristim ga više...umro je sa njom...ybg. to je to...negde usput i pred kraj 'religije'...u istoj je bio jedan ''ćošak''...iz tog ''ćoška'' se rodila ideja i nastala je 'svaštara'...ybg. bar nešto korisno...;) Ybg. nekad se pisalo...diskutovalo o ozbiljnim stvarima...sad...se uglavnom svelo na zezanje,muvanje...ma svašta...al' ybg. i pihtije idu sa godinama...

Btw. ko je taj...ko je tako loše pisao o meni...davaj link...da mu bačim jedan hate...:lol: :arrow: :wink:
 
Nista gore nego kada se bozje sluge kolju u njegovo ime , svako od njih vitlajuci kopiju njegovih/njenih lose prevedenih reci, prevedenim u 'free online universal translator-u'.
Verujem, da bog postoji, on bi sisao i pobio sve svoje vernike, koj ce mu moj takvi manijatzi. A ono mozda voli da gleda iz sujete kako se u njegovo ime zatvaraju podforumi....

Teme se zatvaraju od strane moderatora zato sto:
a) mora da deluje da se nesto radi, makar to bilo zakljucavanje 'offtopic' tema u 'svastari', znaci moderatorske greske u forumasa-moda.
b) zato sto su ljudi zivotinje koje iz bezbednosti svojih kuca kucaju neki shit o onom drugom i najcesce prodju neozledjeno i bez komplikacija, a zabavno je tuckati drugoga iz svoje zlobe i lecenja, znaci ljudske greske u forumasa.
Nisu oni krivi sto su nesrecni pa kucaju sta kucaju, dobro, barem se nekada desi da nisu krivi.
c) iz opravdanih razloga, a to sam video samo u 25% slucajeva, ono kada mod temu zakljuca razumno-objektivno, zato sto je otisla nekamo odakle ce se tesko vratiti ili je prosto toliko retardirana tema i nije joj mesto na forumu.

Zato sam ja predlozio u anketi da se izjasne ljudi da li im mozda treba jos neki podforum, kao 'spammara' gde ce svaki spam moci da prodje, vrtiste za sve i svasta, da se ljudi tamo siti izchataju i ovde, po drugim podforumima, pricaju normalno, ili barem priblizno. Ljudi vole ovde da dolaze i da prichakaju, i vise nego na mircu, ima avatara, malo je sporijeg tempoa, imaju vremena da procitaju sve, kao da pricaju sa svojim novinama i urednicima svojih omiljenih kolumni u njima.

Ja zelim da unapredim krstaricu, i samo zato sam postavio onu temu 'spammara' i da bih mozda izmamio koji osmeh :D
Voleo bih da postoji i podforum napravljen samo za ideje vezane za unapredjenje interfejsa i funkcionalnosti krste.
Ja nisam programer i ne znam sta bi bilo sve moguce napraviti, ali bih mogao napisati koju ideju i to, kao i svako od vas pretpostavljam.

Steta je saviti onako mladu temu, i to bez razloga koji je normalan, ali...
admin mi ne uzvraca ni pp ni e-mail, tako da je ova pobunica mozda zavrsena...
mozda ako mu posaljem jos 34 pisma ima da pomisli 'Sta li oce ova foka!?' i da procita jedno, i samo da mu ne bi ponovo dosadjivao dodje i otkljucha je.....
 
Ma nema potrebe, ja sam trazio misljenje ali ne i simpatije, ako su i dosle, dosle su dobrovoljno i same.
Iako su mozda iz nekih starih ratova korisnika sa modovima.
Ali to me ne zanima.

Ja nemam drugog nacina da se pobunim. Ja ne mogu otkljucati svoju temu.

Tema je takodje vezana za prethodne nepravde vezane za forum, i zatrazio sam i misljenje forumasa na to. Nije u pitanju samo moje neslaganje, ono je mozda inicijator ali je tema - tema za sebe.
Dakle, zloupotrebe virtualne moci i price o njima.
Nemam nameru da pljujem po modovima, oni su tu da bi odrzavali red, da ih nema ovo bi bio haos.
Ne misli da ne postujem tvoj posao ili posao moda,
ja samo imam problema u postovanju modova kojima je mod udario u glavu, pa se ponasaju kao da nikada nisu bili registrovani korisnici....
nije toliko ni bitno jedna tema dve teme vise manje, ne valja samo kada se ubijaju iz glupih razloga, a ako niko nista ne kaze i samo cuti, onda vam samo odmaze u poslu, zar ne?
Na duge staze odmaze.
 
?:
ja sam oguglala pravo da ti akzem,ne secam se da su mi gasili, veorvatno jesu, mene je vise ubijalo kad napisem nesto a niko ne odreaguje, onda sam pocela da pisem civilizovano
E fala bogu da sam ti video jednu celu potpuno razumnu smisaonu recenicu u kojoj si se drzala jasnog cilja a da je nisi podelila ili otisla u nekoliko razlicitih smerova odjednom :D
Sopstveni jezik je simpatican, i od tebe je nacinio neku vrstu legende, iako spamerske ;)
Ja bih te procitao, ali da, cesce bih preskocio. Jer nikada nije mi bilo jasno da li se to zezas ili si prsla.
A komunikacija sa drugima je ono zbog cega smo ono ovde kao, valjda.
Pa necu valjda sam sebe da citam
 

Back
Top