Klub Veterana Foruma Krstarice

Више се рачуна година рођења него број постова. Ти си још млад. Ветерани су негде до 2008. за мене.

Znači mogu opušteno da se upišem u klub veterana. Dve godine sam mlađi od tebe :D


Super ste Vi svi sa postovima. S obzirom na godine staža, imam minimum postova . Ne znam kako mi je to uspjelo...
Prijatno veče svima :kpozdrav:
Ja još manje od tebe, eto ima i gori ako ti je za utehu :mrgreen:
 
Јбт, премотах на прву страницу и видех да је 2006. година. Па ово је можда и најстарија тема на форуму. Дефинитивно сам заслужни корисник и треба ми доделити неке привилегије или медаљу. Не занима ме модерација...
 
Јбт, премотах на прву страницу и видех да је 2006. година. Па ово је можда и најстарија тема на форуму. Дефинитивно сам заслужни корисник и треба ми доделити неке привилегије или медаљу. Не занима ме модерација...

I ja sam iz 2004.( prvi nalog), zaslužuje orden Krstarice sa zlatnim mačevima. :rtfm:

I dve godine pretplate na Jaffa keks. :njam:
 
Јбт, премотах на прву страницу и видех да је 2006. година. Па ово је можда и најстарија тема на форуму. Дефинитивно сам заслужни корисник и треба ми доделити неке привилегије или медаљу. Не занима ме модерација...

kakve privilegije i kakve medalje...evo tebi jedna supermoderatorska repka..:cmok2:

- - - - - - - - - -

I ja sam iz 2004.( prvi nalog), zaslužuje orden Krstarice sa zlatnim mačevima. :rtfm:

I dve godine pretplate na Jaffa keks. :njam:

i tebi kao Trumanu..nista od navedenog samo supermod repka..:cmok2:
 
I ja sam iz 2004.( prvi nalog), zaslužuje orden Krstarice sa zlatnim mačevima. :rtfm:

I dve godine pretplate na Jaffa keks. :njam:

То се не рачуна, гледају се само активни налози.

Нина, препоручујем да се уведе нека посебна медаља за нас прастаре и заслужне форумаше. Типа да стоји уз име и на профилу.
 
То се не рачуна, гледају се само активни налози.

Нина, препоручујем да се уведе нека посебна медаља за нас прастаре и заслужне форумаше. Типа да стоји уз име и на профилу.

ne volim odlicja ali radi tvog znanja,radi se na tome, u buducnosti bice
 
ne volim odlicja ali radi tvog znanja,radi se na tome, u buducnosti bice

Ово ме подсећа на обећања политичара - биће боље за једну годину, евентуално две.
Одличја треба одмах увести и дати их ветеранима. Мислим да би то и донело популарност овом, у великој мери, посусталом форуму.
 

Back
Top