Forumasi sirom sveta poludeli za njom

Umri_muski

Legenda
Poruka
59.022
https://stil.kurir.rs/lifestyle/219272/atleticarka-u-42-godini-idalje-nevina

1713224724254.png
 
Prava je šećerlemica 😊 , nego jel ima profil na Instagramu, ono pitam za druga. :d

Inače znao sam ko je ona, čuo sam za nju ali nisam znao to da je još nevina, ono svaka joj čast.

Nego generalno danas ima toga mnogo više nego što se misli, recimo ja sam naleteo na jednu devojku (vrlo onako lepa i simpatična) koja do 31 - 32. godine ne da nije imala odnose sa nekim nego bukvalno nije nikad ni izašla na dejt sa nekim momkom, tako da generalno ja mislim da bi se mnogi iznenadili koliko ima takvih slučajeva i koliko takvih osoba ima (bilo žena ili muškaraca).
Iskreno mene to čak ni ne iznenadjuje previše, ponekad imam utisak da je sex zapravo vise urbani mit i da se mnogo više potencira u medijima i mnogo više se priča o njemu nego što ga zapravo ima, jer ono za sex je ipak potrebna neka intima i bliskost (a ne samo privlačnost) a ljudi su danas veoma otudjeni, introvertni, nepoverljivi, hladni, odsečeni, sebični i vrlo je teško danas u tim okolnostima zbližiti se sa nekim i uopšte biti u prilici da sa nekim uspostaviš neki intiman odnos (ne mislim isključico seksualne prirode) i prosto mnogi ljudi se ne snalaze u takvim okolnostima.
 

Back
Top