Sta mislite o momcima koji su stalno u centru paznje?

Ја волим такве ликове јер сам и сама таква. Волим добро расположене људе које не мрзи да се потруде да подигну атмосферу. То је супер.

А и типове тако рангирам...увек ми је занимљивији неко ко је опуштен, стално се зеза, има добре провале него неки мудројеб што само ћути и изгледа паметно и 'недокучиво'. Не волем позере.
Мрш позери!!! Напустите мој град. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
sinmbad:
Koliko godina imaju tvoje drugarice :shock: to prvi put čujem(vidim) tako nešto :roll: obično su hladne i nedodirljive prema sasvim običnim momcima,a kad vide tatine sinove onda skaču kao "oparene":lol:

Nije tako, zene generalno sve, sa najvecim seljacima nasamo razvlace osmeh od uveta do uveta, traze od njega da zajedno, piju, sede, setaju se, idu u Gucu :D , da ih vozi ovde, onde, da ih isprati do kuce, a samo minut posle toga opravdavaju se recima i uveravaju svijuh kako one ne bi nista sa njim jer je ovakav i onakav.
 
AcaBg82:
Dakle stalno zasmejavaju , zajebavaju okolinu, drze duhovitu atmosferu.
Da li po nekad mogu da vam se smuce?
Naravno Aco da mi se smuče :twisted: pogotovo ako je to onaj prosti i prizemni humor na račun slabijih i stidljivijih od sebe,tu ima dve vrste "zajebanata",jedni su bezazleni i stvaraju humor najviše na svoj račun a druga sorta je ona koja voli da ponižava i vređa i od toga pravi humor :twisted: ,i jedni i drugi su u centru pažnje i većini devojaka se sviđa,na ovaj ili onaj način :roll:
 
luckastalutkica:
Nije tako, zene generalno sve, sa najvecim seljacima nasamo razvlace osmeh od uveta do uveta, traze od njega da zajedno, piju, sede, setaju se, idu u Gucu :D , da ih vozi ovde, onde, da ih isprati do kuce, a samo minut posle toga opravdavaju se recima i uveravaju svijuh kako one ne bi nista sa njim jer je ovakav i onakav.
Ja sam pisao o tome kad su zajedno a ne kad su same sa njima :roll: A da,zaboravio sam da napišem da su ti prijateljice klasične" sponzoruše" to se da videti iz gore priloženog :wink:
 
luckastalutkica:
Nije tako, zene generalno sve, sa najvecim seljacima nasamo razvlace osmeh od uveta do uveta, traze od njega da zajedno, piju, sede, setaju se, idu u Gucu :D , da ih vozi ovde, onde, da ih isprati do kuce, a samo minut posle toga opravdavaju se recima i uveravaju svijuh kako one ne bi nista sa njim jer je ovakav i onakav.
evo jos jedne :shock:
sta je ovo danas!!!!???? :confused:
 

Back
Top