Da li verujete u duhove ili nesto cudno...ma swasta...

... hehehe... veruj mi nije! ;)
... ima ga u raznim oblicima i dozama..
... sve ovo je suuuuvise mlako, bezbojno i nebitno..

... nego.. mnogo si se bre nakacila Sakalu, pre bih rekla da je tu nesto drugo u pitanju.. ;)
... mislis da ces ga savatati na taj nacin...ccc...samo...hmmm...da li je to pravi put.. :twisted:
... odacu ti tajnu (poznajem ga, dobri smo.. ;) ).. pucas corcima.. ;)
... promeni taktiku... ova definitivno ne prolazi, vidis i sama! :lol:
... i nemoj seci vene, to mu pojacava apetit, al prema hrani!!! :twisted:
 
Ееннаа:
УУУУ, јој уплашила сам се како вам је слана и модра крв,мммммммммммммммммм, мада ја више волим када је воденија и мало црвенија, питкија је ,а и здравија, али и ваша може да прође, гладна сам а вече је пало!

Mače, vadi sikirče! Jesen dođe, vreme svinokolja.. :evil:
 
lily-sid:
... hehehe... veruj mi nije! ;)
... ima ga u raznim oblicima i dozama..
... sve ovo je suuuuvise mlako, bezbojno i nebitno..

... nego.. mnogo si se bre nakacila Sakalu, pre bih rekla da je tu nesto drugo u pitanju.. ;)
... mislis da ces ga savatati na taj nacin...ccc...samo...hmmm...da li je to pravi put.. :twisted:
... odacu ti tajnu (poznajem ga, dobri smo.. ;) ).. pucas corcima.. ;)
... promeni taktiku... ova definitivno ne prolazi, vidis i sama! :lol:
... i nemoj seci vene, to mu pojacava apetit, al prema hrani!!! :twisted:
Не могу да верујем, еботе који к урац, бре, ја мувам њега, ајд објасни што кад га нисам ни видела нит знам које!!!!!!!!Чега се ја нећу наслушати овде, еботе! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ееннаа:
Не могу да верујем, еботе који к урац, бре, ја мувам њега, ајд објасни што кад га нисам ни видела нит знам које!!!!!!!!Чега се ја нећу наслушати овде, еботе! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

.. takav ti je nastup..sama si kriva..inace, strasno mi se svidja tvoj nacin komuniciranja, vidi se da si veoma omiljena u drustvu.. ako ti se ne svidja ovde.. paaa.. sta reci sem...
PA-PA.. PUTUJ DALJE..
 

Back
Top