Ko ce da me vodi negde na Novu godinu i gde?

Nema glupljeg nacina da trazis drustvo za novu godinu, veruj mi, isprobano! Podsetila si me na mene pre dve godine. Bilo je malih milion ponuda, a nisam znala koji je od njih veci debil, manijak, ruzan ko grob, podgrejan les ili u najmanju ruku klinac mladi po 3 - 4 godine.
Cak i ako nadjes nekog slatkisa, pazi da se ne provedes lose... mozda je neki psihopata....
 
Stvarno? Zajedno! Juuuupi! :D :D :D
A gde cemo?
Sto si bre takav, nisam ja vas tako izblatila, samo pricam na osnovu svog iskustva, svasta sam videla, mislim slike koje su mi slali.
A sad ce te reci: nisu mozda fotogenicni :D
Kazes ispit, he he he, imam ga i ja. i eto umesto da ucim ja se ovde zezam sa vama i kao planiram novu godinu...
 
Savetnica:
Stvarno? Zajedno! Juuuupi! :D :D :D
A gde cemo?
Sto si bre takav, nisam ja vas tako izblatila, samo pricam na osnovu svog iskustva, svasta sam videla, mislim slike koje su mi slali.
A sad ce te reci: nisu mozda fotogenicni :D
Kazes ispit, he he he, imam ga i ja. i eto umesto da ucim ja se ovde zezam sa vama i kao planiram novu godinu...
Cekaj kako? Ne razumem. Zar je bitan izgled, zar nije bitno ono sto je u nama?
 
Najbitnije je ono sto covek ima u sebi. Uvek bilo, uvek ce i biti. Ali..... ! Muskarac koji ovim putem ponudi devojci da provedu zajedno novu godinu sigurno je da mu je u glavi i da se nesto intimnije desi izmedju njih. A verovatno i njoj. E u tom slucaju igra ulogu i fiz. izgled. Kad bismo se svi ovde na forumu dogovorili da zajedno proslavimo n.g. e onda bi me bilo bas briga ko kako izgleda. Niti bih se osecala nezasticenom, niti predmetom lova.
 
Savetnica:
Koshuta? Hmmmm..... nope! To nikako ne ide uz mene. Ako treba da budem neka zivotinjka, onda sam ja macka. Uvek bila, pa bih to i da ostanem. Doduse, ne vidim sta to bas svaki muskarac vidi u meni sto ga podseca iskljucivo na macku (sem ociju), ali ok, navikla sam pa mi vec i prija....
Rece da se bojis da ne postanes lovina... A ja te nisam video tako da ne mozes da me podsecas na macu.
Samo ne razumem je li divlja macka ili mala, mala maca?
 
Chernobill:
Savetnica:
Koshuta? Hmmmm..... nope! To nikako ne ide uz mene. Ako treba da budem neka zivotinjka, onda sam ja macka. Uvek bila, pa bih to i da ostanem. Doduse, ne vidim sta to bas svaki muskarac vidi u meni sto ga podseca iskljucivo na macku (sem ociju), ali ok, navikla sam pa mi vec i prija....
Rece da se bojis da ne postanes lovina... A ja te nisam video tako da ne mozes da me podsecas na macu.
Samo ne razumem je li divlja macka ili mala, mala maca?
I jedno i drugo. Umem i te kako da budem divlja,a umem i da budem veeeeeeeeeeelika maza, bas kao malo mace. Ne bih sad bas da ti se toliko opisujem da bi shvatio zasto sam ustvari macka:) To nije u skladu sa ovom temom:)
 
old-school:
MA ZEZAM SE BEZVEZE MI PALO NA PAMET,TO JE BILA NEKA BIRTIJA U BLIZINI AUTOBUSKE STANICE GDE SU KAMIONDZIJE DOLAZILE DA SE VESELE! SAD CU ZA KOJI DAN IMATI 26 GODINA! NE ZNAM NA KOJU BIH TE MUZIKU VODIO,VOLEO BIH DA NE BUDE ONA SA PINKA,A SVE OSTALO MOZE DA PRODJE!
I ju, starsno! Kamiondzije... ju, ju, ju! :D
Ja slusam sve sem nasih kicheva od narodne i zabavne muzike. Ajd ne slusam bas ni metal i slicna drombuljanja....
 
Eh, da, nisam napomenula da sam sa svojim elektronskim nacinom zivota zavrsila. Naludovala sam se dovoljno na techno, trance i slicnim zurkama za ceo zivot.
Hip - hop? Pa sve zavisi... u beogradu nisam nikad bila na takvoj zurci, znaci predstavu nemam kako to izgleda, niti kakvi ljudi svracaju. Samo da nije agresivno.
Ajd da vidimo da li se potvrdjuju Chernobilove reci: Nije ti bitno kako izgledam, koliko imam godina i sva sto s tim ide....
 

Back
Top