ŠTA TE MUČI I DA LI MOŽEMO DA POMOGNEMO?

samouka

Ističe se
Poruka
2.750
Ne visim mnogo na kompu, na forum sam naletela pre 2 dana, i zapanjila se, ljudi su ovde sjajni.
Moj problem je što sam mršava ko smrt i ne mogu da se ugojim. Neki su se odmah našli sa savetima i podrškom....i već sam počela da jedem....Tako sam došla na ideju da i drugi viknu svoj problem, jer nas ovde ima dosta, pa svako može oko nečeg da pomogne, bar savetom.
 
Ne visim mnogo na kompu, na forum sam naletela pre 2 dana, i zapanjila se, ljudi su ovde sjajni.
Moj problem je što sam mršava ko smrt i ne mogu da se ugojim. Neki su se odmah našli sa savetima i podrškom....i već sam počela da jedem....Tako sam došla na ideju da i drugi viknu svoj problem, jer nas ovde ima dosta, pa svako može oko nečeg da pomogne, bar savetom.
ni ja to vishe ne radim
poshto se polomio zadnji put kad sam probao
al tebe bash briga ti si mrshava "ko smrt"...
bolje ni nemoj da se gojish da ne polomish komp...
 
morganlovelove:
Ja dosla ovde eto...ne znam odakle da pocnem...nekada tako dobijem neke napade..ne znam nervoze i histerije (e ovo je izgledalo uvrnuto...) i stravicno mi se znoje ruke ...mislim **** mi se,ne smeta mi,al`je nezgodno kada se sa nekim upoznajem..
Ma ***** ga zivot je cudo!! :) :) :)
Bas mi je lepo.....
To će proći kad i pubertet.. posle ćeš se tresti od zrelih godina :lol:
 
samouka:
Ne visim mnogo na kompu, na forum sam naletela pre 2 dana, i zapanjila se, ljudi su ovde sjajni.
Moj problem je što sam mršava ko smrt i ne mogu da se ugojim. Neki su se odmah našli sa savetima i podrškom....i već sam počela da jedem....Tako sam došla na ideju da i drugi viknu svoj problem, jer nas ovde ima dosta, pa svako može oko nečeg da pomogne, bar savetom.
Alo bre... sta je s' tobom? Nista lepse od mrsave devojke... Kad vidim debelu... muka mi pripadne... cak i ako ima mali tomak.... Fuj... Ali zato mrsave devojke... ehejjj... Kad imaju onaj mali sladak stomacic, pa kad je postavim na ledja, a rebarca iskoce, dok pupak polako drhti... Au... odoh u kupatilo na sekund...
 

Back
Top