OSECATE LI SE LOSE U ZENSKOM TELU?

Pređosmo sa fizičkih na psihičke teme :lol:

Ja ne mislim da su žene zmije, naprotiv. A i da neka jeste "zmija", verovatno je takva postala jer joj je pun "kofer" svačijih sranja. E, o tim "svacijim stanjima" koja su mi syebala dobar deo života i pričam.

Ali nastavite vi sa šalama, mora čovek malo i da se nasmeje, ja prva!

Nisu sve žene "iste", kao ni muškarci (e, što mrzim da čujem ono "Svi/ sve ste vi isti/ iste"

Nego, voziiii, k'o sto rekoh, nastavite da se zezale, nosite tange i tako to :lol: :ok:
 
ja nemam otrov, ja davim ko anakonda ili boa
tj ne znam

- - - - - - - - - -

namerno ovde ne piše piton ili udav pošto je ovo ženska tema z:shock:

- - - - - - - - - -

ud, udav, piton :think:

- - - - - - - - - -

nemam tu pravu žensku paranoju al ne daj bože da se razvije... ono joj slomila mi se trepavica
treba je valda imati na neki način jer je to žensko

- - - - - - - - - -

možda negde čuči i čeka nije trebalo da je pominjem

- - - - - - - - - -

sad sam kao pametnija a nisam z:D
kikiki ovako sam nekad pisala više
 
ja nemam otrov, ja davim ko anakonda ili boa
tj ne znam

- - - - - - - - - -

namerno ovde ne piše piton ili udav pošto je ovo ženska tema z:shock:

- - - - - - - - - -

ud, udav, piton :think:

- - - - - - - - - -

nemam tu pravu žensku paranoju al ne daj bože da se razvije... ono joj slomila mi se trepavica
treba je valda imati na neki način jer je to žensko

- - - - - - - - - -

možda negde čuči i čeka nije trebalo da je pominjem

- - - - - - - - - -

sad sam kao pametnija a nisam z:D
kikiki ovako sam nekad pisala više

Ja tek sad ukapirala šta si rekla
:lol:
:ok:
 
Drage moje dame,evo sta se meni desava:
Od kad sam bila mala,zelela sam da sam musko,i dok nisam postala svesna svog pola,nekako sam uvek mislila da cu se jednostavno pretvoriti nekim cudom u decaka.Sa nekih 8 godina sam shvatila da necu.Sa 13 sam dobila prvu menstruaciju,i kad mi je majka objasnila da cu te bolove,grceve trpeti skoro ceo zivot,osecala sam se kao da sanjam ruzan san a ne mogu da se probudim. Sa 14 sam pocela da nosim brushalter,koji mi i dan danas ponekad smeta,a kad ga skinem,opet mi je nezgodno,"trese" i nervira me...Sa menstruacijom se "borim" tako sto pijem tablete protiv bolova,cak i sedative za smirenje,pa mi je onda OK . Da ne pominjem seksualne diskriminacije kojima sam izlozena ceo zivot (na primer,pocevsi od porodice gde se od mene ocekuje da radim kucne poslove samo zato sto sam zensko,makar ja to morala da radim posle radnog vremena, a brat koji ne radi nista to jednostavno "nije njegov posao",zatim cak u skoli ,razredni je opravdao bezanje sa casova decacima pravdajuci to `hormonima` a nama zenskom delu je delio neopravdane ` da se naucimo odgovornosti,mi smo buduce majke`,onda na poslu....ma,znate vec!) Onda,zbog stresa,uglavnom,stalno dobijam vaginalne infekcije (auto infekcije,sekret izazvan kandidom),onda jos vise poludim...Mnogo je tesko biti zensko,tesko je fizicki,a mozda jos gore psihicki,ta ponizenost zene,te diskriminacije,ta NEPRAVDA...pa dovoljna je nepravda biti u slabijem,zenskom telu,imati grudi (smeta brushaletr,svi ti blenu u dekolte i onda kad to ne zelis),imati tu ulogu buduce majke (trudnoca,pa porodjaj,pa dojenje i maltene komplatna odgovornost oko dece)...
Ali da budem konkretnija:
1.kako vam je u telu? Sta vas najvise nervira,a sta vam se dopada? Da li vam je ponekad neizdrzivo toliko da pozelite da "izadjete iz sopstvene koze"?
2.kako izdrzavate psihicki pritisak? (u porodici,u drustvu,kako reagujete na "argumente" tipa "nemoj da pijes toliko,ti si zensko","skuvaj kafu,ti si zensko",isl.)

Sto bi rekla Merilin Monro - "Osecam se dobro u svetu muskaraca sve dok u njemu mogu da budem zena".

Pa sta znam, sve zavisi od sredine. Ako se nadjem u drustvu sebi manje-vise slicnih osecam se odlicno, ali ako se nadjem u drustvu nekih nevaspitanih, "zatucanih" ljudi, osecam se odvratno jer takvi ljudi zene uglavnom posmatraju kao seksualni objekat i/ili "masine za radjanje i kuvanje". Takva drustva izbegavam, pa makar bili i moji, a nije da ih nemam medju rodbinom npr.

Ipak trudim se da se ne obazirem na svaku rec u rl, nije mi problem da skuvam kafu "zato sto sam zensko" jer tako i jeste, samo sto ponekad uzvrratim da je "muska kafa uvek dobra kafa" pa tako motivisem tog muskarca da i on skuva (npr. kolegu).

Licno sam i sama kao mala vise volela da budem musko, i danas smatram za sebe da nisam "tipicno zensko" jer ne placem na ljubavne filmove, romane, serije, ne volim preterano da nosim ni suknje i ne znam kad sam zadnji put nosila suknju (haljinu da), ne volim da pokazujem emocije na svakom koraku, volim da razmisljam i samujem i volela bih da imam vecu fizicku snagu (za svaki slucaj, u samoodbrani) volela bih da ne moram povremeno na gionekoloske preglede radi preventive i ostale "zenske stvari", ali daleko je to od toga da bih volela da budem musko kad mi je vec priroda odredila drugacije.

Dakle, jedino se osecam lose kad sam u drustvu primitivaca koji misle da se (slobodnim) zenama treba za svaki slucaj nabacivati uvek, bez izuzetka, u ostalim slucajevima ipak ne.
 
Kako "iz kelije" a pises na internetu?

Svejedno, smatram da se u zenskom telu moze lepo ziveti i sa muskim principom, koga ja i nemam toliko kao sto sam to mislila ranije. Ukratko,ambicija mi je umedjuvremenu kao pojam, postala pomalo "trash" i upitna u danasnjim vremenima.
 
Poslednja izmena:
Kako "iz kelije" a pises na internetu?

Svejedno, smatram da se u zenskom telu moze lepo ziveti i sa muskim principom, koga ja i nemam toliko kao sto sam to mislila ranije.

Nije to, nego smo skoro pola veka u ženskom telu, ja posle 43 godine ne umem više da budem muško, tj. ne bih umela. Da umem, pojavila bih se ovde na forumu pod muškim imenom.
Silom sam naučila kako moram da se ponašam kao žensko i polako zaboravila i ko sam bila i šta sam želela.
Sad sam u "zar je više bitno...(kad je život, barem onaj deo kada ideš napred, stvaraš i razvijaš se prošao)
 
Nije to, nego smo skoro pola veka u ženskom telu, ja posle 43 godine ne umem više da budem muško, tj. ne bih umela. Da umem, pojavila bih se ovde na forumu pod muškim imenom.
Silom sam naučila kako moram da se ponašam kao žensko i polako zaboravila i ko sam bila i šta sam želela.
Sad sam u "zar je više bitno...(kad je život, barem onaj deo kada ideš napred, stvaraš i razvijaš se prošao)

Naravno....i tako i treba da bude. z;)z:)
 
Podpitanje:

(Ako se sećate toga još uvek :lol: Šalim se, toga moramo da se sećamo, sem ako nismo bile cirka :lol:)

E, ovako: dobro sam ja postavila naslov, akcenat je na tome da li se osećate loše zbog toga što ste u ženskom telu, OK, sve je to propraćeno psihologijom, ali primarna stvar je telo.

Dakle: sve smo mi doživele onaj "prvi put". I, verovatno je većina nas izgovorila ono čuveno: "Joj, molim te polako", "Molim te, samo budi nežan", "Sigurno me neće boleti?", "Moram nešto da ti kažem, ja sam devica"...
Itd, isl.

Samim tim što imamo taj i takav "organ", mi smo u poziciji da molimo i dajemo apsolutnu kontrolu muškarcu pri ovom činu. Što dalje vodi u psihologiju...oni ispadose "muškarčine" koji nas teše kako neće da nas boli, a mi ispadamo nesigurne devojčice koje su prepuštene na milost i nemilost tom dečaku.
A posle kažu da devojčice "brže sazrevaju"? To je paradoksalno.

Sve u svemu, i u kasnijem životu sve smo ponekad doživele da kažemo našim ljubavnicima da...pa, da ne ulazim sad u detalje, recimo uopšteno- "Molim te, malo nežnije, boli me..."

Prosto je j.ebeno neverovatno koliku moć i nemoć određuje imati ili nemati vaginu. Ispade da je to važniji organ od mozga! (Odnosno, ona koja ima mozga mora da koristi da zaštiti vaginu :rotf: moram malo i da se našalim, mada je to istina :lol:) Ceo život se vrti oko toga.
A "moj problem" (ako neko pita "u čemu je tvoj yebeni problem") je u tome što je to prosto prenaglašeno i ne mogu da verujem da posle toliko hiljada godina civilizacije nikako da u drugi plan stavimo nečiji pol.
Zašto žene sve boli? Zašto je "sve problem"?
Zbog tog organa i oko tog organa ceo život se vrti.
I posle me neko pita što sam luda...Ko bi ostao normalan?
Nego, odoh predaleko, samo sam ovog puta htela da kažem kako defloracija daje muškarcu neki lažni osećaj superiornosti nad ženama. (Što se kasnije nastavlja na svim nivoima).
 
ja bash uzivam u zenskom telu :rumenko:

(Ovo više nije čak ni smešno, fora koja je korišćena na ovoj temi od 2005.!) Ali odličan primer preterivanja;
Muškarci preteruju pri opisima (opet zato da bi sebi dali na značaju!):
1. "On je probio", "Probijena pre 16- te" isl.
Ja kad čujem reč "probijena", odma' mi u glavi slika vampirice probodena glogovim kolcem ( od jedno metar i po, kroz stomak :rotf:)
2. "Nabijem te"
U ovom slučaju u glavi imam sliku nabijanja na kolac u vreme Turaka :rotf:
3. I Konačno, naši dragi forumaši:
"Ja volim kad sam u ženskom telu"
U ženskom telu može da bude beba, a vi možete samo da stavite penis u vaginu :rotf:

Jesmo li razjasnili?
:lol:
 
Poslednja izmena:
Pa ne boli to toliko ... bar se ja ne secam nikakvog bola
Ali dobro... moj prvi put je trajao nedeljama... :lol:

I ne vidim nikakvu njihovu nadmoc u tome
Oni vole da vide nadmoc
Da budu osvajaci... itd...

1. Ovaj post je više bio namenjen muškarcima "Daj, ne preteruje!" Lol
2. Kako ne vidiš "nadmoć"? Ustvari, prave "nadmoći" i nema, u tome i jeste poenta, nego su muškarci počevši od toga, sebi dali nekakvu "nadmoć".
( I žene tako mogu sebi da daju kvazi- nadmoć ponašajući se tako da zloupotrebljavaju svoj pol, da ne kažem ono čuveno "vaginalna manipulacija" :lol:
 
To jeste tako.Uvek je pitanje kad hoćeš zašto hoćeš a kad nećeš nekoliko dana odmah ide pretpostavka da si našao neku drugu.

Me znam, tako se priča, stereotip.
Lično nikad nisam koristila svoje telo na taj način, valjda mi je zato i "loše u ženskom telu". Ubi me psiha. Zato što živim kao bespolno biće, nit' koristim, nit' dam da me koriste.
 
1. Ovaj post je više bio namenjen muškarcima "Daj, ne preteruje!" Lol
2. Kako ne vidiš "nadmoć"? Ustvari, prave "nadmoći" i nema, u tome i jeste poenta, nego su muškarci počevši od toga, sebi dali nekakvu "nadmoć".
( I žene tako mogu sebi da daju kvazi- nadmoć ponašajući se tako da zloupotrebljavaju svoj pol, da ne kažem ono čuveno "vaginalna manipulacija" :lol:
Zene su inteligentnija bica
To je prosto
Kad to shvatis zivot ce ti biti laksi
Me znam, tako se priča, stereotip.
Lično nikad nisam koristila svoje telo na taj način, valjda mi je zato i "loše u ženskom telu". Ubi me psiha. Zato što živim kao bespolno biće, nit' koristim, nit' dam da me koriste.

Ti izgleda nisi koristila svoje telo nikako... zato ti i jeste lose :lol:
Nece tebe niko “koristiti” u sexu.
To je uzivanje.
 

Back
Top