OSECATE LI SE LOSE U ZENSKOM TELU?

1.kako vam je u telu? Sta vas najvise nervira,a sta vam se dopada? Da li vam je ponekad neizdrzivo toliko da pozelite da "izadjete iz sopstvene koze"?
2.kako izdrzavate psihicki pritisak? (u porodici,u drustvu,kako reagujete na "argumente" tipa "nemoj da pijes toliko,ti si zensko","skuvaj kafu,ti si zensko",isl.)

1.treba ti još malo vremena da prihvatiš svoje telo i da shvatiš da je fizički izgled sporedan, jer ne vole svi jagode neko je alergičan, a neko ih obožava. Očigledno nisi upoznala muškarca koji će da te voli tako da zaboraviš na te delove tela koje ne voliš.I muškarci imaju tegobe, plaše se lenjira,šublera, metra.. Nije ni njima sjajno, pusti..
2.ja znam da radim gotovo sve što i muškarci, da funkcionišem potpuno samostalno (kao čuvarkuća, na kamenu), ali uživam da budem žena, da kuvam, obožavam kad se davi u gombocama koje napravim, i svemu ostalom...
A pritisak društva, na jedno uvo uđe...
 
Ne osećam se loše u ženskom telu
u ženskom telu mačkasto, u muškom bi medvedasto

bolesna, npr temp/prehlada, u ženskom telu sam ko Supermen, u muškom bih bila ko isceđena krpa

u problemima oko dece u ženskom telu grizem ko lavica, u muškom bi...

sa ženskim telom u donjem vešu nosim uložak par dana mesečno, a sa muškim telom bih ceo život morala da muljam tri priključka u gaćama


itd itd
 
Ali da budem konkretnija:
1.kako vam je u telu? Sta vas najvise nervira,a sta vam se dopada? Da li vam je ponekad neizdrzivo toliko da pozelite da "izadjete iz sopstvene koze"?
2.kako izdrzavate psihicki pritisak? (u porodici,u drustvu,kako reagujete na "argumente" tipa "nemoj da pijes toliko,ti si zensko","skuvaj kafu,ti si zensko",isl.)

Kolko dušo imaš godina?
Ništa nema jače od žene kad zna i ume :)
kakav psihički pritisak, il fizički ( to što te žulja brushalter uzmi drugi model, nećeš valjda ovakvo telo i moć menjati zbog dve žice), kakvi argumenti, kakva pravila, opušteno, nasmejano, uživaj što si žensko
 
Ne osećam se loše u ženskom telu
u ženskom telu mačkasto, u muškom bi medvedasto

bolesna, npr temp/prehlada, u ženskom telu sam ko Supermen, u muškom bih bila ko isceđena krpa

u problemima oko dece u ženskom telu grizem ko lavica, u muškom bi...

sa ženskim telom u donjem vešu nosim uložak par dana mesečno, a sa muškim telom bih ceo život morala da muljam tri priključka u gaćama


itd itd
Izvinjavam se na digresiji, ali od kad to mi muskarci imamo tri prikljucka? :malav:
 

Back
Top