Da li okolina ima pogresno misljenje o vama?

Naravno da postoje judi koji me ne vole, ne podnose ili imaju lose misljenje o meni. Mislim da ne bih mogla da opisem koliko me zapravo nije briga. Pre mi je to bilo i zanimljivo, ali sam sad potpuno prestala da obracam paznju. Takvih osoba ce uvek biti.

' Sve dok se ljudi zale na mene i kritikuju me, znaci da sam ih na neki nacin dirnula u zivac.' -Madonna
 
Da i to skoro svi, pa cak i oni iz moje najblize okoline! Cela osnovna (osim par njih) me je mrzela, a i u srednjoj me mrze (tacnije ceo razred jer su zavidni)! Mada na to ne dajem ni pet para, ako oni misle nesto lose bas cu im pokazati da sam takav, da jadnici mogu da uzivaju u svom zadrtom svetu! I imam manu da kad god se upoznajem sa nekim da se ponasam odvratno ili totalno protivno mojim principima! Cak i najbolja drugarica ima sasvim iskrivljeno misljenje o meni (barem znam da je imala), jer kad sam joj rekao da sam zaljubljem prvo se smejala pola sat, a onda mi je rekla da prestanem da je tovarim!
 
Imaju pogresno misljenje-vecinom misle da sam ufurana,arogantna........dok me ne upoznaju.Ali moji prijatelji znaju kakva sam ja-za ostale me ne zanima!!!Momci obicno misle da sam previse agresivna(sto i jeste tacno),a cure...........pa ljubomora -boli me briga za tracare kojima je glavno da komentarisu druge,ja im samo kazem "gledajte sebe"..............uostalom "za dobrim konjom se uvijek prasina dizala"!!!!!!:D
 
Pwf...o meni obichno imaju mishljenje da sam k'o Paris Hilton...zato shto volim da troshim pare i da sam uvek dobro obuchena....i naravno,onda uz to ide i mishljene da sam nevidjeno glupa...shto ja znam da nisam...tako da mi se yebe za tudje mishljenje.....:rolleyes: profesori me uglavnom vole,zato shto uglavnom imam dobre ocene....jedino ume da ih iznervira shto mnogo pricham....:mrgreen::lol:a shto golden reche,ja bash isto onda volim da idem u inat i da josh vishe nerviram te koji misle da sam glupa...pojma nemam zashto:? :lol:
 
Nedodirljiva88:
Imaju pogresno misljenje-vecinom misle da sam ufurana,arogantna........dok me ne upoznaju.Ali moji prijatelji znaju kakva sam ja-za ostale me ne zanima!!!Momci obicno misle da sam previse agresivna(sto i jeste tacno),a cure...........pa ljubomora -boli me briga za tracare kojima je glavno da komentarisu druge,ja im samo kazem "gledajte sebe"..............uostalom "za dobrim konjom se uvijek prasina dizala"!!!!!!:D
e josh si bolje ovo rekla od mene...:D ;)))
 
ako si bolji od njih mrze te, ako si gori preziru te

treba furati neki svoj stil, zalebavati se, ma totalni outlaw fazon. mene u osnovnoj mrzeli (i danas im pravi srnja), a u srednjoj mi puc'o.... sta mi vredi da se cimam zbog nekakve budale koja je inteligentna poput retardiranog mrava. a uostalom vecina ljudi konta da sam cudan
 
a sam imao tu fazu, sva sreca potrajala je samo pola godine! Sve sam mrzeo, osim par osoba koje su bile kao ja tada! Sve me je mrzelo! Uvek sam bio u crnom, jer mi je i svet bio crn! Jedino pozitivno kad si takav, je sto imas vremena na pretek za razmisljanje!
treba furati neki svoj stil, zalebavati se, ma totalni outlaw fazon. mene u osnovnoj mrzeli (i danas im pravi srnja), a u srednjoj mi puc'o.... sta mi vredi da se cimam zbog nekakve budale koja je inteligentna poput retardiranog mrava. a uostalom vecina ljudi konta da sam cudan

sve to samo bez onog crnog...
 
meni su rekli par puta da mracim :roll: i da imam neki opasan pogled :? i da se drzim nekako agresivno i odbojno.
sto nije istina,ali jednostavno se ne uklapam bas u neka pravila oblacenja koja vladaju pre svega na mom fakultetu.mozda zato sto se cesto oblazim u crno i slusam muziku kad sam sama pa izgledam ko cudak :D a i boli me uvo sta drugi misle o meni,pa im valjda zato izgledam arogantno.
a i rekli su mi da izgledam ko da studiram filozofiju,psihologiju ili umtenost sta god to znacilo :lol:
 
golden_child:
Da i to skoro svi, pa cak i oni iz moje najblize okoline! Cela osnovna (osim par njih) me je mrzela, a i u srednjoj me mrze (tacnije ceo razred jer su zavidni)! Mada na to ne dajem ni pet para, ako oni misle nesto lose bas cu im pokazati da sam takav, da jadnici mogu da uzivaju u svom zadrtom svetu! I imam manu da kad god se upoznajem sa nekim da se ponasam odvratno ili totalno protivno mojim principima! Cak i najbolja drugarica ima sasvim iskrivljeno misljenje o meni (barem znam da je imala), jer kad sam joj rekao da sam zaljubljem prvo se smejala pola sat, a onda mi je rekla da prestanem da je tovarim!

I ja patim od toga :(
 
Patty:
Naravno da postoje judi koji me ne vole, ne podnose ili imaju lose misljenje o meni. Mislim da ne bih mogla da opisem koliko me zapravo nije briga. Pre mi je to bilo i zanimljivo, ali sam sad potpuno prestala da obracam paznju. Takvih osoba ce uvek biti.

' Sve dok se ljudi zale na mene i kritikuju me, znaci da sam ih na neki nacin dirnula u zivac.' -Madonna

E bas to!!!Ma Madonna je carica sa svojim izjavama!!!Ona je pravi primer da uvek treba samo da gledas sebe i da ne slusas sta drugi pricaju!!!
 

Back
Top