VODOLIJA

На једној другој теми агата спомену да су водолије већином натпросечне. Мислите ли да је то тачно? Статистички узев, ако је то могуће...
 
Besmislica. Ljudi nisu isto što i astrološki znak. Bezbroj faktora je potrebno da bi osoba bila iznad proseka.
Opet, i u kom smislu iznad proseka...to je dobro pitanje.
Visoki tip Vodolije i Raka nisu isti, ali su svakako sličniji međusobno nego sa nižim tipovima.

Bavili su se neki statistikom, da bi došli na kraju do zaključka da je Bik znak inteligencije zato što statistika kaže da ima najviše genija rođenih u znaku Bika. Glupost. Preskočiti statistiku.
 
Vodolije koje sam ja upoznao su uglavnom pametne, ali ne znam ni jednu za koju bih rekao da je genije.
Doduše, kad razmislim, i ne sećam se da sam upoznao osobu za koju bih rekao da je genije, bez obzira na znak.

A inače se u astrologiji vezuju za genijalnost, ali kao što Kobac reče, mnogo se faktora još mora uzeti u obzir.

https://www.astrotheme.com/astrology/Denise_Richards

tumblr_niyykwHLtN1qh2ek1o1_500.gif


giphy.gif

:balavi:
 
Ко ће други носити улогу утописте (преданог идеји да чак и најокорелији затвореници се могу ресоцијализовати, да могу бити хумани) него стелијумска Водолија - Тери Кини:

 
Rođeni u ovom znaku u svojoj mladosti ističu se naprednim idejama. Nemirnog su duha i večito neskopojni.
Žele svojim idejama da promene ceo svet i sa puno elana se zaleću u svaku novinu gde ima i trunke progresa.
Zbog svoje želje za isticanjem i večitom borbom, često se stavljaju na čelo svih organizacija.
He mogu zamisliti život ako se protiv nekoga ne bore, ako nešto ne stvaraju!
To su VODOLIJE (od 21. januara do 18. februara).

https://www.krstarica.com/horoskop/astrologija/ovaj-znak-vecito-je-nemiran-i-nespokojan/

Večiti nemirko, ali to ga verovatno pokreće...
 
Zasto mislite da je nako buntovnik bez razloga? Logika mi nalaze da mislim da svako ima razlog za sve akcije u zivotu. Jedino ukoliko Vama taj razlog nije validan, ali opet, svako ima pravo na svoje misljenje. :D
 
Gde ste vodolije, žive li ste?
Recite nam nešto o sebi... Kako biste najkraće definisale sebe i svoj put? A onda možemo da proširimo priču.

tu su vrte se, ne znaju ko im glavu nosi. rade po 5 stvari odjednom, mislis kad ih vidis nista oni ne primecuju, nista ne kontaju, a sve zivo primete, svaki detalj, sve sto si rekao, svaku rec, pokret, cak mislim da imaju fotografsko pamcenje.

negde je pisalo za Vodolije da su ili geniji ili zavrse na posmatranju. tacna! :lol:
imaju svoje teorije o svemu, a drze se po strani i ne namecu svoje teorije i misljenja, uvek su onako po strani, mirni neupadljivi, Vodolije najinteligentniji ljudi koje znam.

uvek pogubljeni i izgubljeni a iza glas razuma ko kod malo kog znaka sto sam videla. mislim da su Vodolije zapravo teski realisti. da, sa sve njihovim fiks idejama i ludim teorijama.

mnoge skrenu s uma, kleptomanija, narkomanija, kockanje, patolosko laganje etc.

genijalnost se i gleda kroz Vodoliju i njenog Urana u karti kolko znam.
 

Back
Top