VODOLIJA

Ja ih znam dosta u fudbalu jer vladaju listovima

Tako je.;)

Uz Rakove, imaju najpoznatije fudbalere. Samo od aktuelnih tu su CR7 (koga nešto ne volem naročito:)), Neimar, Suarez, Tevez, Ćavi, Roben, Di Marija, Berbatov, Robinjo, Falkao, Kavani, Bufon, Pike, i tako dalje. Zaista su dominantni u fudbalu. Ali, ima ih i u plivačkim sportovima (Špic je bio najveći do pojave Felpsa); u košarci (najveći svih vremena je Vodolijan); najboji hokejaš ikada je Vodolijia, najveći bejzbol igrači svih vremena su Vodolije (Bejb Rut, Džeki Robinson, Henk Aron, Nolan Rajan); u američkom fudbalu su dali nekoliko imena koje svrstavaju među najveće u ovom sportu (Džim Braun, Lorens Tejlor, Don Hatson); jedan Vodolijan je u top 3 najboljih ragbista svih vremena; mislim da je i dalje rekorder...e sad, dal u broju trofeja, il kojoj god kategoriji....Džek Niklaus, golfer (on i Tajger Vuds slove za najveće u ovom "sportu"), ima ih pregršt među šahovskim velemajstorima; itd.
 
Tako je.;)

Uz Rakove, imaju najpoznatije fudbalere. Samo od aktuelnih tu su CR7 (koga nešto ne volem naročito:)), Neimar, Suarez, Tevez, Ćavi, Roben, Di Marija, Berbatov, Robinjo, Falkao, Kavani, Bufon, Pike, i tako dalje. Zaista su dominantni u fudbalu. Ali, ima ih i u plivačkim sportovima (Špic je bio najveći do pojave Felpsa); u košarci (najveći svih vremena je Vodolijan); najboji hokejaš ikada je Vodolijia, najveći bejzbol igrači svih vremena su Vodolije (Bejb Rut, Džeki Robinson, Henk Aron, Nolan Rajan); u američkom fudbalu su dali nekoliko imena koje svrstavaju među najveće u ovom sportu (Džim Braun, Lorens Tejlor, Don Hatson); jedan Vodolijan je u top 3 najboljih ragbista svih vremena; mislim da je i dalje rekorder...e sad, dal u broju trofeja, il kojoj god kategoriji....Džek Niklaus, golfer (on i Tajger Vuds slove za najveće u ovom "sportu"), ima ih pregršt među šahovskim velemajstorima; itd.

Roberto Bađo- sad ga se setih
 
I Hađi i Hristo Vaistinu Stoičkov.:D

I Romario, koji je uz Pelea jedini suknuo četvoroznamenkasti broj golova u mrežu, tokom karijere. Tu je i sunarodnik mu Bebeto. I Euzebio, legenda. I degustator nosnih delicija - Joakim Lev.:D I naravno, The Special One - Murinjo.
de se ovog seti:zcepanje:
e da
i Džon Mekenro
 
Poslednja izmena:
Personifikacija ovog znaka,po meni,je grupa Laibach.. medjutim zvanicna biografija kaze da je grupa rodjena 1.6.1980te.

Da, slažem se. Oni su u Jugoslaviji bili revolucija potpuno odvojena od pankersko-novotalasne. Doduše, ta mistična aura koja prati grupu dok iznosi svoj koncept + imidž me pomalo podseća na Škorpiju.

Kad razmislim, još neki slovenački bendovi me podsećaju na Vodoliju, Buldožer najviše (mislim da sam negde video da je Boris Bele Vodolija, ali ne mogu da sigurnošću da potvrdim ), Pankrti (njihov prvi nastup se često smatra prvim pank nastupom u Jugoslaviji, protivnici tadašnjeg političkog režima), pa i Borghesia (bizaran elektro rok), Lačni Franz (jedan od najoriginalnijih i najkomplikovanijih jugoslovenskih rok sastava).
 
Da,pa generalno Slovenija je uvek vazila za (naj)ekcentricniju republiku.Za Borgeziju se i mogu sloziti,za Lacnog Franca,pa i ne bas.Mada mi je Lajbah najkompletniji.Od Laibacha je 1984 nastao pokret Neu Slowenische Kunst,vrlo razgranata organizacija,pa ideologija,politika,govori na koncertima,antiglobalizam,buntovnistvo sa razlogom,koncert u North Korea.. sve to dosta asocira na akvarijuse,mozda to mracnjastvo jedino asocira na skorpije,nista drugo,mada i vodolijama nije strano mracnjastvo.To su ipak dva razlicita znaka.
 
Бриџит Реган - Сунце и Меркур у Водолији, Месец у Близанцима, Марс у Ваги, Венера у Јарцу

1200px-Bridget_Regan_by_Gage_Skidmore.jpg


FEMME%20ON%20FIRE%20BRIDGET%20REGAN.jpg


bridget-regan-at-wb-and-instyle-host-18th-annual-post-golden-globes-party-2017_3.jpg
 
U pravu si Kobac, Vodolija je bila presudna za sve prave i jake žene koje su morale da se uzdignu preko feminizma, a pogotovo prvog talasa feminizma koji je za ulogu imao najosnovnije pravo za visoko školovanje žena.

Upravo je 11 kuća zadužena za alternativne vidove studiranja, ali isto tako i za proteste koji se tiču studiranja.

Lično ne poznajem ženu u znaku Vodolije koja je slaba sa muškima. :klap:
 
Znaš li ti kako je to kada noću surfuješ pred spavanje nakon radnog dana i u mraku ispred monitora izleti ovako neka crno-bela glavudža sa očima od kojih svako vodi svoju politiku. :lol:
 
Psiho? :mrgreen:

Ja inače spavam najviše 4-6 sati dnevno. Godinama već. Onda imam seriju spavanja od po 15-16 sati dva puta mesečno i možda par serija dnevnih ''gašenja'' kada punim baterije kosmičkim energijama. Ne samo pozitivnim, svim, jer ako želiš da opstaneš moraš biti malo i zloćko.
 

Back
Top