Odlasci sa foruma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
citav zivot nam ljudi dolaze i odlaze...to nije neocekivano, iako je ponekad bolno.

a vredne ljude pamtimo, mnogo duze nego sto o njima govorimo...setimo ih se u prolazu, sa laganom melanholijom..i mozda neznoscu...mozda postovanjem...

ja volim kad imam priliku da sretnem izuzetne ljude..cak i ako se ne zadrze dugo...

veliki pozdrav
omen
goody
mishica
shag
anakin
hani
i naravno

za mene uvek posebna

margo

ps.svesna da sam potpuno promasila temu:lol:
ali svi cemo jednom otici sa foruma, ili smo jednom pozeleli da odemo...to nije nista spektakularno:wink:
 
patetika na kilo !

kad biste malo manje kenjali bilo bi vam lepse.

otisli su da bi se pricalo o njima,da postanu kao neke forumske legende,i zato ta teatralnost...kao odjavljujem se sa osmehom na licu,dovidjenja,patite zamnom...i onda STOP nema vise.

kao revoltirana je bila i razocarana...NJAK !...jadna je ona ako joj je pisanje po ekranu tooooliko znacilo da je to dovelo do revolta u jednom trenutku.

pazi,,,uvek se divila onoj margott koja je postala izgleda tako"popularna" samo zato sto je umrla,a bila je jezicina foruma,pa tako...ako vec ne mogu da umrem,onda cu da se odjavim bez objasnjenja i da ostanem vecita misterija !!! kakva patetika

i onda,,,ako ona moze,sto ja ne mogu odmah sutradan,,,mozda cu i ja da udjem u forumske anale ( ne bukvalno,mada bi joj to vise odgovaralo ;) )

a u stvari je vama toliko dosadno i iscrpli ste sve ostale teme pa vam kao zao sto su otisle kao da nema drugih kvalitetnih forumasa za citanje nego samo njih dve,a to je jer i ne citate forumase koji imaju po 400-500 postova nego se okupljate po temama kao sto su gerijatrija,gde je odabano drustvance starijih forumasa.

doduse,vecina ostalih tema je toliko dosadna i provaljena da se iz naslova vidi iz aviJona koja su propast.

ljudi nemaju vise mashte.

ali nisu se zato one odjavile


e,moze neki vredni forumash da izvadi sve njihove postove u jednu zbirku pa da prodaje :)
bila bi bestseler medju forumashima ali posto su se one odjavile nema novcane nadoknade za autorska prava,znaci pogresile su grdno,

zato se ja ne odjavljujem,mozda neko nekad "sabere" moje postove i naslovi ih Sabrani postovi amfibije,mozda padne neka kinta.

ajde,dosadni pateticni svete,nastavi da kukas bar je zabavno :)
 
a u stvari je vama toliko dosadno i iscrpli ste sve ostale teme pa vam kao zao sto su otisle kao da nema drugih kvalitetnih forumasa za citanje nego samo njih dve,a to je jer i ne citate forumase koji imaju po 400-500 postova nego se okupljate po temama kao sto su gerijatrija,gde je odabano drustvance starijih forumasa.
to i ja mislim, skoro, ono ljudi se naviknu na odredjene likove, sa njima su kul, i realno ih mrzi da se upushtaju novima, a i nisu neshto ni gostoljubivi... tako da svodi na smenu "generacija", ti od 500 se medjusobno, sve nanovo, teme itd...
 
Vragolasta Amfibija:
...a u stvari je vama toliko dosadno i iscrpli ste sve ostale teme pa vam kao zao sto su otisle kao da nema drugih kvalitetnih forumasa za citanje nego samo njih dve,a to je jer i ne citate forumase koji imaju po 400-500 postova nego se okupljate po temama kao sto su gerijatrija,gde je odabano drustvance starijih forumasa.

ebem mu mater ako je meni jasno na koga ti mislis..koje dve?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top