ispao ti krompir

Meni je sa to sad smesno i slatko, a kad sam bila mala nikad mi nisu virili prsti, nikad mi nisu bile pocepane carape i uzasavala sam se od takve neurednosti, pa mi to nije bilo smesno kad mi je neko govorio kad mi se otkrije noga ispod cebeta "Ispali su ti krompirici,da te baka pokrije".Ona je mislila na to da su mi se otkrili goli krompirici ispod cebeta, ali ja sam se uvek setila dece koja nose pocepane carape pa im tako kazu pa mi se to nije svidjalo i bunila sam se stalno sto mi pominje krompirice.
Bila sam mnogo uredno dete, na primer u zimu kad se sva deca zalede od mokrog odela zbog valjanja u snegu, ja sam odmah trcala u kucu da se presvucem kad se ukvasim ili kad se uprljam.
 
o, kakva tema :lol:
pa, ne znam možda je slatko, ali samo na maloj deci.
mada, nije slatko što ih roditelji puštaju da nose pocepanu odeću, to mi je tužno...
ali, da ne kvarim temu;)
a one čarapice što imaju posebne pregrade za svaki prst, kao na rukavicama? to je baš slatko :D
 
evo sad nosim pocepane charape.... i primetila sam da vishe volim ove od nekih drugih novijih charapa....
podsecjaju me na bozhicj kad sam dobila pufnaste zhaba papuche, kao one za decu.... i nekako mi je toplije....
he... gradim uspomene na starim charapam...... ne znam... nekako su lichne.... drage su mi.... sve te pocepane.....
 

Back
Top