STA DA RADIM????????????

  • Začetnik teme jos uvek nicija
  • Datum pokretanja
J

jos uvek nicija

Gost
ljudi ,sta da radim?

imam skoro 20 godina,zelju za seksom,a nevina sam.
imam i decka za sada je sve ok,mesec dana smo zajedno i dugo se znamo
ipak ono sto nikada ne bih prezivela je da mi prvi muskarac ne bude i poslednji.on daje sve od sebe da nasa veza izgleda savrsena i dobro me poznaje.......
pomozite..........
 
jos uvek nicija:
ipak ono sto nikada ne bih prezivela je da mi prvi muskarac ne bude i poslednji.
Pa ubij se onda!
Ili mu idi na vrata (ko Violeta Zubić iz "Mi nismo anđeli") i izhisteriši ono: "Prolazim kroz pakao!...blabla... Uzmi me za ženu". Pa ako pristane, imaćete dovoljno vremena za kajanje. A to što ti praviš u našem narodu se kaže "od komarca - magarca".
I misliš posle sexa ćeš da dobiješ šut-kartu? E stvarno mi nisi jasna.
 
ti bi ustvari garanciju da ako se kresnete da cete ostati zajedno do kraja zivota.
dete, bre....21. je vek!!

a i prezivela bi, veruj mi, kao mnoge pre tebe (inace bi zene padale ko muve na pet minuta).
 
jos uvek nicija:
ljudi ,sta da radim?

imam skoro 20 godina,zelju za seksom,a nevina sam.
imam i decka za sada je sve ok,mesec dana smo zajedno i dugo se znamo
ipak ono sto nikada ne bih prezivela je da mi prvi muskarac ne bude i poslednji.on daje sve od sebe da nasa veza izgleda savrsena i dobro me poznaje.......
pomozite..........

Ako probas samo jednog neces imati sa kim da ga uporedis.Mozda je bas taj prvi i najgori.Da li bi zelela da ceo zivot budes sa najgorim?
 
ma nije ni toliko stvar u uporedjivanju....

treba se u zivotu pustiti...manje kalkulisati a vise ziveti, bez onog "sta posle" i "jao meni ako...".
mali, zasticeni zivot moze da bude siguran ali brate, kako je dosadan!!!!!!
 
Šta je sad plašite?! Oćete da se ubije?!!! Jel to oćete?!

Slušaj ti mene, još uvek ničija, neće tebe on ostaviti. Bićete zajedno do kraja života (bar tvog). :twisted:
Ma šalim se... ali najgore kad razmišljaš o tome (što upravo radiš). Onda sve krene po Marfijevom zakonu...
 
jos uvek nicija:
ljudi ,sta da radim?

imam skoro 20 godina,zelju za seksom,a nevina sam.
imam i decka za sada je sve ok,mesec dana smo zajedno i dugo se znamo
ipak ono sto nikada ne bih prezivela je da mi prvi muskarac ne bude i poslednji.on daje sve od sebe da nasa veza izgleda savrsena i dobro me poznaje.......
pomozite..........
ja te ne razumem stvarno... kažeš prvi dečko a plašiš se da te ostavi... pa ti još i neznaš kako izgleda biti ostavljen...

ma samo se opusti i uživaj... i daj sve od sebe da ne bude tako... negativne misle se negativno rezultiraju prema tome "positive vibrations" 8)
 
jos uvek nicija:
ljudi ,sta da radim?

imam skoro 20 godina,zelju za seksom,a nevina sam.
imam i decka za sada je sve ok,mesec dana smo zajedno i dugo se znamo
ipak ono sto nikada ne bih prezivela je da mi prvi muskarac ne bude i poslednji.on daje sve od sebe da nasa veza izgleda savrsena i dobro me poznaje.......
pomozite..........

pa ako jos nisi spremna da izgubis nevinost probaj sa nekim alternativama. recimo oralni, analni seks....
 
:twisted:
Provaljena si. Već smo ti bre rekli šta treba da radiš!
Šta je tebi, postavljaš tri pitanja pod tri različita pseudonima?
Zar ti nije dovoljno ono što smo ti več rekli?
:?: :?: :?: :?:
Evo mog novog predloga-prvo sex, a onda ubij prvo njega pa onda sebe. Prvi - i poslednji. Nema promašaja.Jedino što ću onda da ti dodjem na sahranu, a ne na svadbu.Šmrc.
 

Back
Top