kako vi...

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
...reagujete na neke iznenadne dogadjaje?
da li ste hladni kao rambo, u filmu 'rambo II', kada su ga zarobili oni vijetnamci i zakljucali ga u kavez od drveta?
ili vas hvata panika?
 
Ha ha ha, :D ja vrishtim od uzbudjenja kad sam preterano srecna.A "iznenadne dogadjaje" uvek kao da ochekujem na neki nachin, nishta ne moze da me iznenadi zato reagujem na njih kao na konobara u kaficu.
 
ja sam jedna od onih osoba, koje dožive za godinu dana toliko stvari, koliko drugi nedoživljavaju u toku svog celoga života.

tako da sve šta mi se događa, prihvatam kao potpuno normalan tok realiteta, ergo je jako teško iznenaditi me ...
 
Kad su neke sitne, i kasnije se obicno ispostavi, nebitne stvari - pravim paniku. Kad je nesto ozbiljno i krupno, hladnija sam od Ramba - totalno sumanuto, ali istina je.8-) :-P
 
aphroditi - u teskim situacijama temperatura tela se spusta na minimum, krvotok postaje sve usporeniji dok mozak grcevito radi i bira najbolju, od bezbroj pronadjenih solucija... kao macka, spremna na iznenadni skok, kojim ce ugasiti i poslednju mogucnost da taj iznenadni dogadjaj ostavi trag n... a mrzi me vise...
 

Back
Top