Ovakav pristup prolazi na internetu a moze li i u stvarnosti

AcaBg82:
Nista zdravo i slicno nego samo spontano

.....znas meni nikad nije islo prilazenje devojkama, ali imam plan, kada bi ti meni rekla kako volis da ti musko pridje ili na kakav prilaz padas, ja cu da odem, i posle par minuta da se vratim da ti pridjem kako ti volis a ti se pravi kao da me vidis prvi put....

Jel bi ovo palilo u stvarnosti?
Zavisi kome prilazis.
Meni je uvek bilo najgenijalnije ono "Izvini sto te spopadam ovako ali nikako nisam mogao da smislim bolji nacin da se obratim tvojoj drugarici" :D
Ako bas oces da prilazis na fazone koji pale u prvom srednje probaj sa onim ocajnim "E jel te bolelo kad si pala?" "Odakle" "pa sa neba,posto mi licis na andjela" itd :D
Mada je to meni samo jednom uspelo (mada sam samo 2 puta probao)
 
topmodelsica:
Moze dechko da ima samo lepe slike na primer vikendice na moru u telefonu, i lepo odelo i to je dovoljno da stvori lepu iluziju, za pochetak.
Shack-2%20big.jpg

Jel' moze 'vako?
B00006HBTD.01.LZZZZZZZ.jpg

S'a kazes, aaaaa?
Barn%20Yard%20Rags.jpg

Versace...
 
E, moram da budem iskrena, volim zabavne teme, da se malo nasmejem, ali ispade da mi ništa nije bilo smešno, možda slika telefona. Jes, ja sam malo matora (u koliko ono procenata upadam?)

Ne znam status ostataka od ucesnika (nova sam na krstarici) ali da vam (kako se ono kaže - matora koka, jel da) nešto kaže - sve je u stavu. Muski ga il imaju il ga nemaju.
Doduse ima i (o procentu neka sude upućeniji) kupoprodaje. Da ne pojašnjavam, mislim da je to jasno, tu se pravila znaju i bataljuj prilaz, pristup, žvaku isl.
 
ns11:
E, moram da budem iskrena, volim zabavne teme, da se malo nasmejem, ali ispade da mi ništa nije bilo smešno, možda slika telefona. Jes, ja sam malo matora (u koliko ono procenata upadam?)

Ne znam status ostataka od ucesnika (nova sam na krstarici) ali da vam (kako se ono kaže - matora koka, jel da) nešto kaže - sve je u stavu. Muski ga il imaju il ga nemaju.
Doduse ima i (o procentu neka sude upućeniji) kupoprodaje. Da ne pojašnjavam, mislim da je to jasno, tu se pravila znaju i bataljuj prilaz, pristup, žvaku isl.
Pa koji se ondaK Kvrag javljas?
 
Aleksej_BASO:
Naravno, mislio sam figurativno.

Kesh kolica i ostalo, i onda je skroz samouveren ;)

Ima neshto shto lichi na nedostatak samouverenosti, ne znam shta je to, a izgleda ovako situacija: Devojci se svidja dechko i ona hoce da radi sa njim sve shto i on hoce sa njom, a on kaze:"Hajde, hocesh ti da budesh sa mnom, kako smo juche tako cemo i danas" ili "Hajde, dodji, zar takva devojka da spadne na jednog dechka". :-D Neki ce se ovde sigurno prepoznati.
 
topmodelsica:
Ima neshto shto lichi na nedostatak samouverenosti, ne znam shta je to, a izgleda ovako situacija: Devojci se svidja dechko i ona hoce da radi sa njim sve shto i on hoce sa njom, a on kaze:"Hajde, hocesh ti da budesh sa mnom, kako smo juche tako cemo i danas" ili "Hajde, dodji, zar takva devojka da spadne na jednog dechka". :-D Neki ce se ovde sigurno prepoznati.


Nista te ne kontam....
 

Back
Top