Nova godina u Madjarskoj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

gogogo

Gost
Cao, rezervisao sam docek preko Kontikija u Budimpesti. :?: Pa me zanima, da li je neko tamo vec bio za vreme praznika i ako bi mogao eventualno da mi nesto preporuci. (znate ono,agencija nudi obilazak parlamenta, tropikarijum...)
Hvala :wink:
 
Nekoliko puta sam bila u Budimpesti za Novu i zaista mi se svidja. Jedini problem koji mozes imati je vreme (izuzetno je hladno jer je na Dunavu). Parlament vidi obavezno, idi i na Geler Brdo, Sent Andre-u, ako budes imao vremena za krstarenje Dunavom obavezno to uradi jer ces proci ispod svih 7 mostova a oni su najlepsi u Evropi! probaj kuvano vino sa cimetom (prodaje se na ulici i zagrejace te). Vaci Ulica je najpoznatija i tu su uglavnom najveca desavanja. Pub koji mi se svidja je Fat Moss jer je opusteno! U Bidimpesti ces najcesce sretati Italijane.
Za sam Docek ti ne mogu preporuciti nista jer ja uvek idem na Techno Party a za tu priliku dolaze Dj-s iz citavog sveta (uvek je na razlicitom mestu (prosle godine preko puta hotela Stadion).
Ne znam u kojem ces hotelu biti ali su brodovi na Dunavu odlicni hotelcici- npr. Fortuna.
Diskoteka ima mali milion ali je po meni Bank najbolja!
Nije skupo nigde. (kozmeticari, frizeri su super)
Sve u svemu Budempestu stavljam u prvih 5 najlepsih svetskih Metropola.



gogogo:
Cao, rezervisao sam docek preko Kontikija u Budimpesti. :?: Pa me zanima, da li je neko tamo vec bio za vreme praznika i ako bi mogao eventualno da mi nesto preporuci. (znate ono,agencija nudi obilazak parlamenta, tropikarijum...)
Hvala :wink:[/quote
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top