Gradjansko ili veronauka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa rekla sam ti vec a sta da radim kad mi vi mladi gospodine ne verujete. Inace zlata je rekla da ti kazem da se ofarbala u plavo, a evo posto sam ja iskrena recicu ti da nije.
P.S. E jel istina da je ajstingrutin( ako se uopste kaze tako) na onom certu u skc popusio pola dzointa na bini? molim te mi reci ovo vazno mi je
 
Ma jeeeeeeste sad posto ti slusas neke satniste moras da vrsis razne satan obrede.:confused: Zrtvovanje bica itd. ( moracu da te se pripazim) ili neko slusa nirvanu pa zato mora da bude narkomancina.
Btw: slipknot nisu nikakvi satanisti vec obicni pozeri, samo se bune ne znaju ni protiv koga ni zasto
 
maja cmicak:
Ma jeeeeeeste sad posto ti slusas neke satniste moras da vrsis razne satan obrede.:confused: Zrtvovanje bica itd. ( moracu da te se pripazim) ili neko slusa nirvanu pa zato mora da bude narkomancina.
Btw: slipknot nisu nikakvi satanisti vec obicni pozeri, samo se bune ne znaju ni protiv koga ni zasto
eeeeeeeehej to nije tacno...
@MM
pa meni to ne predstavlja problem...i da slusham ih...chak shta vishe Obozhavam ih...A chekaj...ja moram da ne verujem u Boga da bih mogla da slusham SlipKnot :?:?:?...mislim ne kontam shta time hotjesh da kazhesh... :|
 
Pa dobro ja mislim da je tako ti mislis drugacije. Tolerancija!!!
da i komsiji crkne krava
@M.M. marija mi je striktno zabranila da nosim nirvaninu majcu pored nje zive. Kaze da nece hteti da sedi sa mnom jer kaljam cast nirvane, tako da ces morati da smislis novi poklon. Nadam se da sam ti rekla na vreme :-D
 
saki8050:
e pa jbg...ne znam shta da kazhem...ne verujem u pentagram i te gluposti...a 3x6 me jaako nerviraju shto se svi pale na to...vau zamisli simbol zveri ili djavola kak' otjesh...jaka stvar :roll:
Pa pentagram je ustvari simbol zenstvenosti. A kada je crkva zelela da pokaze kako je zena ustvari djavolov pomocnik preokrenuli su pentagram u simbol djavola. Tako nekako:???:
 
O Bogu ne treba mnogo uchiti, vazna je vera, svi valjda znamo shta je dobro a shta je loshe, ja mislim ko pochne mnogo o tome da uchi on onda pochne da preteruje, misli Bog ce sve da mu da, gubi veru u sebe.Mozda sam ja imala tu srecu pa sam iz osnova tako vaspitavana, mozda je nekome teshko da shvati i da nauchi da veruje, Bog ce mi oprostiti ovo shto pishem, :-D mozda oni treba da uche.
 
Hehe...jel neko mene spominje ? :mrgreen:
Elem, u prawu si owo je simbol zenstwenosti
326px-Pentagram_green.svg.png

A owo Satane ( btw i SlipKnota )
baphomet.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top