postanite lik price. Zajednicko pisanje knjige

ena28:
mr_pleasure:
jesi sigurna da si ti jaka? nista ti ne shvatas... c c c :(

Dragi mr_pleasure,
Evo,hvala na pitanju,uopste nisam jaka.Neznam ko Vas je to dezirformisao.Ja sam samo zeljna paznje, neznosti i razumevanja.Ucinilo mi se da ste Vi neko ko mi to moze pruziti.Ali, avaj, svi moji pokusaju da prodrem do Vaseg srdasca,su ostali bezuspesni.Surovo ste se poigrali sa mojim,stidljivo nagovestenim,osecanjima.
Mozda je bilo nekih varnica izmedju nas,ali, Boze moj,pa ljudi smo.Gresimo.
I sta dalje?Hocemo li nastaviti kontakt?Nisam sigurna da mogu ove duge, hladne, decembarske noci izdrzati bez Vas.
No, na Vama je da se odlucite.
Usrdno Vasa,
Ona Koja Ne Shvata
A zovu me i Plavusa :

Ispravka:dezinformisao
P.S.Brljam slova u strahu od odgovora ovog mr_.
 
mr_pleasure:
ma ne bocka mr pleasure, i nije zao, nego mr pleasure pati. kada biste vi doco zavirili u moju glavu iz mraka bi izleteli uznemireni slepi misevi..., ali vi ih se ne plasite, right? pa to vam je i posao.

Slepi misevi su moje omiljene domace zivotinje. Oni vide i u mraku, a u nasem nesvesnom je cesto mrak. Zato su slepi misici dobri vodici, kao pas slepom coveku.
 
nesa zmaj:
mr_pleasure:
ma ne bocka mr pleasure, i nije zao, nego mr pleasure pati. kada biste vi doco zavirili u moju glavu iz mraka bi izleteli uznemireni slepi misevi..., ali vi ih se ne plasite, right? pa to vam je i posao.

Slepi misevi su moje omiljene domace zivotinje. Oni vide i u mraku, a u nasem nesvesnom je cesto mrak. Zato su slepi misici dobri vodici, kao pas slepom coveku.
bravo doco. na to sam upravo i mislio...ali nije uvek lako isterati damn sismise iz pecincine.
 
nesa zmaj:
mr_pleasure:
ma ne bocka mr pleasure, i nije zao, nego mr pleasure pati. kada biste vi doco zavirili u moju glavu iz mraka bi izleteli uznemireni slepi misevi..., ali vi ih se ne plasite, right? pa to vam je i posao.

Slepi misevi su moje omiljene domace zivotinje. Oni vide i u mraku, a u nasem nesvesnom je cesto mrak. Zato su slepi misici dobri vodici, kao pas slepom coveku.

Auh, doca ga razotkri!
Ajd' sad', mr_pleasure...
...ne cujem dobro...
...nesto ste rekli...
 
ena28:
babydoll:
Ej drustvo a jer ste uopste razmisljali o cemu bi trebalo da se radi u ovoj knjizi?Pada li nekom nesto na pamet?

Mi smo deo nekog mracnog eksperimenta! Zar ne vidis da nas je cika Nesa,iliti doca,NAVUKAO! Nema ga nigde, a kao, pozvao nas da se javimo,da budemo likovi,PISCI cak! Ljudi,on trazi buduce pacijente! Rukice mu samo sajate po tefteru!
:shock:-> i on nas samo posmatra!
Cika Neso...demantujte me! Ako srca imate. :cry:

Deco,deco, blesavi ste ko struja. I zato vas volim. Pacijenata ima svuda i na svakom mestu, i ne treba ih traziti. No, ja ne mislim da su problemi koje covek ima sa samim sobom, sa zeljama i potrebama koje nekada ne ume da ostvari, a nekada ne moze, ne mislim da je to bolest, i da ima sta da se leci. Svi smo mi u istom camcu, i sve nas muce slicne muke. Druzeci se, mastajuci zajedno, pisuci price, mozda mozemo da se zabavimo, i ucinimo zivot ukusnijim. Evo vam i jedna recitacija na tu temu:

Postoje razni nacini
da covek zivot zacini.
Jer, ako nema zacina,
ondak je zivot splacina...
 
mr_pleasure:
nesa zmaj:
mr_pleasure:
ma ne bocka mr pleasure, i nije zao, nego mr pleasure pati. kada biste vi doco zavirili u moju glavu iz mraka bi izleteli uznemireni slepi misevi..., ali vi ih se ne plasite, right? pa to vam je i posao.

Slepi misevi su moje omiljene domace zivotinje. Oni vide i u mraku, a u nasem nesvesnom je cesto mrak. Zato su slepi misici dobri vodici, kao pas slepom coveku.
bravo doco. na to sam upravo i mislio...ali nije uvek lako isterati damn sismise iz pecincine.

mr_pleasure...evo ja(stidljivo)...a jel' mogu nesto da pomognem u tom isterivanju.. :oops
 
ena28:
nesa zmaj:
mr_pleasure:
ma ne bocka mr pleasure, i nije zao, nego mr pleasure pati. kada biste vi doco zavirili u moju glavu iz mraka bi izleteli uznemireni slepi misevi..., ali vi ih se ne plasite, right? pa to vam je i posao.

Slepi misevi su moje omiljene domace zivotinje. Oni vide i u mraku, a u nasem nesvesnom je cesto mrak. Zato su slepi misici dobri vodici, kao pas slepom coveku.

Auh, doca ga razotkri!
Ajd' sad', mr_pleasure...
...ne cujem dobro...
jesam rekao sam nesto, cyber platonska ljubavi moja u pokusaju.
...nesto ste rekli...
 
ena28:
bundeva:
meni nista ne pada na bundevu :?

Posle 1274...Ma daaaj!
Ajde i ti malo zeckaj!
P.S.PRIVATNA PORUKA.Bundevo, i veceras je hladno...
Znas li kako duva sa nase polovine(druga je,avaj, NJIHOVA) "...najvislje srpske planine...? Ja bih da se scucurimo zajedno :oops: mislim...znas...ono sto smo sinoc razgovarali :oops:

Zagrli me cvrsto.Bundeva se jako boji.Ovde je mnogo hladno i mracno :(
 
nesa zmaj:
ena28:
babydoll:
Ej drustvo a jer ste uopste razmisljali o cemu bi trebalo da se radi u ovoj knjizi?Pada li nekom nesto na pamet?

Mi smo deo nekog mracnog eksperimenta! Zar ne vidis da nas je cika Nesa,iliti doca,NAVUKAO! Nema ga nigde, a kao, pozvao nas da se javimo,da budemo likovi,PISCI cak! Ljudi,on trazi buduce pacijente! Rukice mu samo sajate po tefteru!
:shock:-> i on nas samo posmatra!
Cika Neso...demantujte me! Ako srca imate. :cry:

Deco,deco, blesavi ste ko struja. I zato vas volim. Pacijenata ima svuda i na svakom mestu, i ne treba ih traziti. No, ja ne mislim da su problemi koje covek ima sa samim sobom, sa zeljama i potrebama koje nekada ne ume da ostvari, a nekada ne moze, ne mislim da je to bolest, i da ima sta da se leci. Svi smo mi u istom camcu, i sve nas muce slicne muke. Druzeci se, mastajuci zajedno, pisuci price, mozda mozemo da se zabavimo, i ucinimo zivot ukusnijim. Evo vam i jedna recitacija na tu temu:

Postoje razni nacini
da covek zivot zacini.
Jer, ako nema zacina,
ondak je zivot splacina...

Cika Doco,
Imam zelju i potrebu, a ne mogu da je ostvarim.Naime,o cemu se radi...Ne mogu da ostvarim adekvatnu komunikaciju sa covom kome iz glave izlecu slepici-misici.Mislim da ste Vi upoznati sa tim slucajem.Kako da postupim u zadatoj situaciji,odnosno, kako da ja budem ta koja ce mu uleteti u glavicu...a ne izleteti iz nje :
 
Cika Doco,
Imam zelju i potrebu, a ne mogu da je ostvarim.Naime,o cemu se radi...Ne mogu da ostvarim adekvatnu komunikaciju sa covom kome iz glave izlecu slepici-misici.Mislim da ste Vi upoznati sa tim slucajem.Kako da postupim u zadatoj situaciji,odnosno, kako da ja budem ta koja ce mu uleteti u glavicu...a ne izleteti iz nje :[/quote]

Koliko ja vidim, cikino, ti si vec u njegovoj glavi. To sto on, kao, nece da te pusti, to se zove taktika. Onda si ti radoznala, pa jos vise zelis...I, tako to biva. Misteriozan tip, a ti volis da kopas. Arheolog,bese?
 
bundeva:
ena28:
bundeva:
meni nista ne pada na bundevu :?

Posle 1274...Ma daaaj!
Ajde i ti malo zeckaj!
P.S.PRIVATNA PORUKA.Bundevo, i veceras je hladno...
Znas li kako duva sa nase polovine(druga je,avaj, NJIHOVA) "...najvislje srpske planine...? Ja bih da se scucurimo zajedno :oops: mislim...znas...ono sto smo sinoc razgovarali :oops:

Zagrli me cvrsto.Bundeva se jako boji.Ovde je mnogo hladno i mracno :(
:oops:
 
ajde sada miri se miri za enu i mr pl. pa da krenemo iz pocetka. Mi se svi volimo zar ne i dobri smo ljudi.
Love is in the air!!! tana, na ,na , na. Hey mister budi dobar decko kao sto jesi pa se druzi sa nama.
Imamo mi leka za sve rane. Opasne smo mi zene nije nas bog za dzabe istero iz raja. hm, hm . Samo jadan Adam najvise je nagrabusio. He, he. :twisted:
 

Back
Top