najgori srpski umetnik

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Blue vortex:
Ako je najgori, onda ga ne treba nazvati umetnikom. Ali, shvatio sam sta hoces da kazes.
Dakle, - TAPI. Bog da mu dusu prosti, ali izvlaciti slike iz stampaca, pa prelaziti temperama preko....

A da li si ti to licno video pa znas? To NIJE TACNO. Tapi nije to radio, vec je slikao na platnu. ZNAM jer sam video.
 
Domaci slikari!
Prema analizi postova, svi srpski slikari su najgori.
Evo zasto:
- jedni su najgori sto nisu ovde,
- drugi su najgori jer nisu mogli da odu napolje,
- treci su najgori jer uopste nisu Srbi i
- cetvrti su najgori bas zato sto su Srbi.
i tacka.
 
Ne razumem se u slikarstvo ali imao sam priliku da vidim neke radove sa najnovije izlozbe Biljane Vilimon i ono je katastrofa. Stvarno ne kapiram kako takva slikarka zauzima toliko prostora u javnom zivotu. Da li neko od vas koji se bavite slikarstvom malo bolje poznaje njen rad da mi pojasni kakva je to umetnost?
 
Anonymous:
Blue vortex:
Ako je najgori, onda ga ne treba nazvati umetnikom. Ali, shvatio sam sta hoces da kazes.
Dakle, - TAPI. Bog da mu dusu prosti, ali izvlaciti slike iz stampaca, pa prelaziti temperama preko....

A da li si ti to licno video pa znas? To NIJE TACNO. Tapi nije to radio, vec je slikao na platnu. ZNAM jer sam video.

ma mozda je jednu dve naslikao, jbt, da li si gledao njegov video snimak kako radi. lepo je i sam rekao i pokazao kako lepi isecke iz novina, stampaca i doradjuje uljem.
nastavak diskusije
https://forum.krstarica.com/threads/najgore-mazalo-u-srpskom-slikarstvu-vase-misljenje.942508/
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top