Sky Star

hvala za trud ko god je pokusao da mi pomogne,mogu reci da ste donekle uspeli.hahahahah Sada je sve malo jasnije .Ostalo je samo objasnjenje kako da aktiviram zakljucane kanale,kao sto su HBO,HUSTLER....ili gde nalazis odgovarajuce kljuceve za odgovarajuce kanale.i kako i gde da znam da ih ubacim da bi taj isti anal otkljucao.
 
Za HBO nisu poznati kljucevi pa nemozes gledati piratski za hustler su poznati al jedino za sirius satelit
kljuceve odnostno softcamkey razipujes i samo zelenu ikonicu softcam prekopiras tamo gde ti je progdvb instaliran po defaultu je c:/progdvb
nemozes samo sa kljucevima gledati zakljucane kanale za to su ti potrebni i emulatori kao sto su s2emu 1.26 i vplug1.7.1 to su noviji mozes ih naci na ovoj adresi
http://sathelp.info/upload/index.php?&direction=0&order=mod&directory=SKYSTAR2 Zone
 
Veliki pozdrav svima na forumu.
Potrebna mi je pomoc,ukoliko neko zna,oko kloniranja originalne kartice odredjenog paketa tv kanala, koji program koristiti i ako moze neki kratki tutorial.
Napominjem da mi je to potrebno za licnu upotrebu, a ne za prodaju ili tome slicno.
Unapred veliko hvala
 
Da li neko ima ideju o cemu se radi?
Problem je sledeci:
Korisnik sam DigiTV-a. Koristim Humax riciver i SkyStar2 karticu.

Kada ss2 spojim na LNB out Humax ricivera ne mogu da otvorim jedan dobar broj kanala, koje inace otvaram kada je ss2 spojena direktno na LNB. Od DVB programa koristim DVBViever i ProgDVB.

Pozdrav,
Dusko!
 
problem je u tome sto ti humax ne dozvoljava da gledas odredjene polarizacije suprotne od one koja je trenutno na humaxu
znaci ako ti na humaxu stoji npr frekvencija 12607 v 27500 na ss2 neces moci da gledas frekvenciju 12607 h 27500
 
problem je u tome sto ti humax ne dozvoljava da gledas odredjene polarizacije suprotne od one koja je trenutno na humaxu
znaci ako ti na humaxu stoji npr frekvencija 12607 v 27500 na ss2 neces moci da gledas frekvenciju 12607 h 27500

Hvala na odgovoru.
Da li bi pomoglo stavljanje LNB konvertora sa dva izlaza ?

Pozdrav,
Dusko!
 
Nesto me interesuje pa evo da se javim mozda neko od vas zna

Koristim (progdvb) SS2 sa motorom.... pa jos od cini mi se 2003 ili 2004 kada se moglo piratski gledati SVE, pa caki i svi ppw kanali, medjutim kako je paket po paket odlazio i do prosle/predprosle godine kada je definitino pukla tekila, cabo, premirere, tps i slicni izgubio sam interes da se patim sa nekim prosecnim kanalima za koje trebam tacno znati kad ce ici nesto sto me zanima da da gledam. ili da motam do nilesata zbog mbc2-a naravno, a i svakodnevno adejtovanje kljuceva mi je bas bilo zamorno u poslednje vreme. Tako da i ne koristim SS2 vec vise od pola godine.

Naime sad ganjam kolegu da me ubaci u CS al on nikako nema vremena to odradi... (a ja taman kupio novi 320gb hdd pa bi ga valjalo polako popunjavati) :)
Moze li mi neko dati informacije kome da se obratim, ako neko zna cene, nacin placanja, ponudu paketa... ITD

Takodje trebala bi mi nova lista kanala / transpondera za sve satelite (bar ovih nekoliko glavnih sto se mogu pratiti u nasim krajevima)
Ne znam jesu li jos aktivni sajtovi crosat, papagen...
 
Jos jedno pitanje:
Sta se trenutno moze gledati piratski, ali da je iz boljih paketa, prvenstveno me zanimaju filmovi, serije, muzika ali da ima mogucnost izbora engleskog jezika
 
Imam ss2 karticu i sve odlicno radi sem daljinskog! dobio sam ga uz karticu model tts35ai i nikako da proradi ili ja nesto grasim, radim sve po uputstvu ali daljinski nikako da reaguje... dali ima neka caka ili mozda daljinski nije uredu neznam kako da ga proverim!? dali neko ima iskustva sa tim!?
 
saleams i ja sam se mucio danima oko daljinskog i nisam uspeo se da podesim kako treba.Uvek mi radi recimo menjanje kanala ali nece recimo pojacavanje a kada njega podesim pokvari se onda menjanje kanala.Pokusaj da nadjes preko googl-a vec sredjena podesavanja i ubaci kod sebe pa vidi radi li ti.Mozda ti ovde danijel pomogne oko toga pa pitaj njega.pozz
 

Back
Top