Potpisimo Peticiju za vracanje Orica u Hag

Невјероватно је колико је јако родољубље у РС. Ваљда нас је отаџбински рат научио многим стварима.

Ја то објашњавам сјећањем на сву палу браћу и сестре у борби за одбрану својих огњишта. Ко може да заборави Бошка Перића-Пешу, Пантера или моје бобечане који су изгубили своје животе бранећи све нас.
 
Alekasandar2:
србија је окупирана од самих "Срба" креатура које мисле полним органом и чији се патриотизам налази у стомаку...

Ма не мисле они ни полним органом, јер да је тако не би повлађивали оној ругоби Делпонте.
 
migud:
Prvi, jasno... Da ga propisno obradi. Po vlastitom modelu.:evil:

I to moze i scena iz drugog dela (ili bese treci, ne pamtim te glupave holivudske nastavke koji urnisu dobre originale). Ono sa Liotom, znas garant. Stomak mi je pulsirao od muke kad sam to gledao (razmisljajuci kako bolesno pojedinci zamisljaju "film"), ali ova zivotinja Oric je dusu dao za takvu smrt.
 
Alekasandar2:
Она што је клала девице и купала се у њиховој крви?

Пааа... може, јел прима кредитне картице? :lol:

Da da upravo ta...
E ne znam za kartice, ali mozes da je pitas...(doduse jes odavno umrla, sad ce jos malo 400 godina, ali nije to neki veliki problem)
El, al ne brini ona to radi za dzabe, samo jos da je ubedis da je Oric nevin...;)
 
Sunchaser:
Ispasce da imam nesto protiv mod-tima (a nemam, cak mislim da si ti vecinu vremena korektan), ali zar ne mislis da je malo bljutavo da se segacimo i rolamo ocima na inicijativu da jedan masovni ubica bude vracen u zatvor (mada ja mislim da treba da plati na mnooooooooooooogo direktniji nacin)? Naravno, sa samim potpisivanjem cu pricekati (iz iskustva, vecina tih peticija, cak i ozbiljnih, po Internetu se pretvara, po pravilu, u zezanje). Ali, sam gest inicijatora da ucine makar NESTO nije za zajebanciju nego za respekt (pa sve i ako nema igleda da uspe), slazes se?
To govori samo o namasamima
Oric je pobio mnoge porodice.Takvima ne sudi sud.Da je ubijao Hrvate ili Albance veruj docekao bi ga neko od prezivelih ne bi proslo od izlaska iz Haga dva dana.Zato i treba da se rugamo sami sebi.Peticije,kakav vic.
 

Back
Top