Da li se racunaju greske?

Sve zavisi koliko je ozbiljna ta veza sa tim deckom/devojkom sa kojom si....ako ti nesto znaci i ako je iskreno volis naravno da ces joj reci i ona ce te razumeti...mada... a ako ti taj NEKO nista ne znaci...cuti i juri dalje...
 
Patty:
Kada biste prevarili decka i posle shvatili da je to bila greska i da niste trebali to da uradite, da li biste mu onda rekli da ste ga prevarili ili biste to precutali?
Pa u vecini slucajeva je greska.... Jer ako nije onda mislim da ide raskid sa tim standardnim deckom....
Ja uvjek kazem odma... isto ocekujem i od njega.... a da l cemo oprostiti jedno drgom,to cemo se dogovoriti ....
 
odmah bih rekla i prepustila se na milost i nemilost....
ako weza funkcionishe mislim da nema razloga za prewaru, ali u nekom nastupu besa, ili ako se poswadjamo, ili ako se neko napije, jbg....swashta moze da se desi...

btw prewaru bih oprostila....
ali drugi put nikad....
 
Alexxandar:
Znash kako
Prvi put je bilo sluchajno. Ako bude drugi put, bice i treci :)
ne mora uopste da znaci.....
ja bih isto oprostila jednom,dva najvise za neku extra dugu vezu....
Ali nebih oprostila odmah E DOBRO NEMA VEZE,OPROSTENO TI JE.... Nego ako je momku stalo da mu oprostim potrudice se....
I taj trud ce biti toliki,da se sledeci put ne usudi da prokocka moje povjerenje....
 
Mislim da nije neophodno reci decku, ako se slucajno desilo i ako si shvatio da je greska. Ako smo na pocetku veze imali dogovor da jedno drugom kazemo ukoliko dodje do prevare, onda bih rekla.
Takodje, ako nije bila greska, onda verovatno sledi raskid.
I da, i ja bih oprostila prvi put.
 
slazem se sa onim - prevaru bih oprostila ali drugi put - Nikad!!
ja mislim da bih mu rekla - ako je to veza gde jedan odlicno poznaje drugog i ono...citamo lica...kao jedno smo...
a i, da sam to uradila - mora da ima neki razlog zasto...sto znaci da nesto ne valja sa ovim prvobitnom...hm
 
bojan86:
@sizzz
znaci Dowlica ima pravo na jednu sa strane.. :lol:
SALIM SEEEeeee! :-P
tako nekako :P
dovla definitiwno zasluzuje ....
Alexxandar:
Znash kako
Prvi put je bilo sluchajno. Ako bude drugi put, bice i treci :)
to je to
a048.gif

newerna_beba:
Ali nebih oprostila odmah E DOBRO NEMA VEZE,OPROSTENO TI JE.... Nego ako je momku stalo da mu oprostim potrudice se....
I taj trud ce biti toliki,da se sledeci put ne usudi da prokocka moje povjerenje....
napisala si swe ono shto sam ja htela da kazem, a nisam napisala ;P
 
Inace... sto se tice teme.... ako izuzmemo to da ne bih nikada mogao da prevarim devojku, onda sigurno ne bih mogao da joj to precutim... jednostavno ja bih se osecao jadno i ne bih mogao da budem s nekim i da ga lazem da je sve super kad ocigledno nije cim ja moram da svrljam okolo... naravno ovo pricam za veze u kojima mi neko znaci...
 
sve zavisi koliko je ta veza ozbiljna....najverovatnije ne bih odmah rekla,vec bih sachekala da prodje neko vreme...jer skoro yvek tako neke bitne stvari odlazem da saopshitm ili sl....shto mrzim kod sebe...
a kada bi mene neko prevario......ako volim tog dechka sigyrno bih my oprostila ali samo prvi pyt....sledeci bi se okonachao raskidom... ;)
 

Back
Top