FK PARTIZAN sezona 2006/07

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
crni lepotan:
ko nece da igra za Partizan daleko mu lepa kuca
ali sta ce nam Maletic koji moj
Ne bih se složio sa tobom za Maletića.
On je prodoran krilni igrač koji nije dovoljno iskorišćen jer čas je igrao čas nije. Mislim da mu s obzirom na stalno menjanje taktike zbog igrača koji su počinjali utakmicu nije pružena prava prilika jer su mu non-stop menjane uloge. Taj Maletić je sa Rapidom razbio Partizan a sa Zenitom Zvezdu, i mi sad treba da kažemo da nam ne valja. :-? Pre ne valja nešto oko njega.
 
Kopiram text sa VB foruma...

"....e to bi stvarno trebalo organizovati...... ja imam neki osecaj da ce se sutra pojaviti na Kosutnjaku grobari...bar deo navijacke ekipe.....
Ajde da pozovemo sve koji su za Saleta da se pojave gore i daju mu podrsku... Moze tako?"

Ja rekla : MOZE...i dosla ovde da postujem;)

Treba mu dati podrsku.
Decko je besprekoran.

Pozzzz
 
Postovani navijaci Partizana, prijatelji sporta i ostali

Povodom spekulisanja, da ce se ekipa Grobara pojaviti sutra na Kosutnjaku, moram da kazem da su to dezinformacije, koje imaju za cilj da destabilisu nasu, vec poljuljanu grupu. Naime, pozivanje svakog simpatizera Partizana, koji ne zna sta ce sa sobom u subotu uvece, da dodje da saceka Sasu Djanija Curcica, ako izadje, u najmanju ruku je glupo i zlobno. Evo i zasto. Tacno u 17:00 casova na hramu fudbala, igra se prava prvenstvena utakmica, odlucujuca u borbi za drugo mesto. Partizan igra protiv Mladosti iz Apatina. Najavljen je prekid bojkota, tako da jug treba ispuniti, da igla ne moze da padne, i pokazati da jos uvek postoje Grobari kao navijacka grupa.
Kad se zavrsi fudbalska utakmica, iz Humske ce se krenuti pravac u Pionir. Pa sad posto se u Pionir ne ide preko Kosutnjaka, ne moze se sacekati doticna legenda Partizana, jer se ne moze biti na dva mesta u isto vreme. Dakle, navijaci su odlucili da podrze kosarkase u derbiju sa KK Sledeca Sezona, a ne da prihvate macku u dzaku i rizikuju da Sasa Djani Curcic slucajno ne izadje iz kuce VIP Velikog Brata. Inace kosarkaska utakmica pocinje tacno u 20:00 casova. Ocekuje se pun sektor D i velika podrska crno-belim kosarkasima.
Molim sve prave novinare, koji svoj hleb zaradjuju posteno, da prenesu ovo saopstenje iskrenog navijaca Partizana, koji je zabrinut za sudbinu voljenog mu kluba, i koji ne moze da trpi da neke persone pozivaju prave navijace i ostale simpatizere da odlaze na Kosutnjak a ne da odu da navijaju, i naprave atmosferu za pamcenje.To je vrhunac bezobrazluka, i atak na svakog Grobara, koji u buduce nece biti tolerisan.
Hvala na razumevanju.

S' postovanjem,
Registrovani Korisnik foruma Krstarica
Sherlock
 
Opušeni crno-beli, opušteni apatinci i bi šta bi. 7:1 za kraj...

Partizan:
Asprogenis, Obradović, Rukavina, Mihajlov, Bajić, Zajić, Smiljanić, Lazić, Maletić, Jovetić, Lazetić
Rezerve: Živković, Marinković Nebojša, Lazarević, Bosančić, Marinković Nenad, Gulan, Ćirković

Strelci: Rukavina 16', Lazetić 24' i 85', Zajić 36', Bajić 39' i 71', Maletić 66' za Partizan, Drakulić 28' za Mladost Apatin

A sad remont!
 
Kako me je nasmijalo ovo u vezi podrske Djaniju na Kosutnjaku :D

Da se vratim ozbiljnim stvarima.Kako je lijepo je danas biti na Jugu...5000 + zastave+ dimovi+ barjaci - vrh! I jos kad se Chegi popeo - jbt sto kaze jedan moj ortak - covjek glasniji od ozvucenja ...

26_05_2007_fudbal_Partizan_Mladost%28A%29_20.jpg

3_tribina2.jpg

26_05_2007_fudbal_Partizan_Mladost

grobari4velikape2.jpg

26_05_2007_fudbal_Partizan_Mladost%28A%29_25.jpg
 
Sherlock:
Jedna revijalna tekma, i pobeda 7-1. Kasno Marko na Kosovo stize.
Nego Fluid, trebali bi da postavimo temelj za novu sezonu, hoces ti da otvoris novi topic ili ja da se latim tog odgovornog zadatka?
Možeš i ti da otvoriš temu. Samo napravi jedan lep uvod kao što je bio na ovoj temi. :D Da se razlikujemo od nekih (znaš već od kojih). :D

Ne znam šta ćemo sa ovom temom. Da li da je jednostavno odlepim pa neka ode u tri lepe kao što je otišla i sama sezona 2006/07? :? :D Arhiviraćemo je da imamo za uspomenu i kratko sećanje. :lol: Ili možda da je posle spojim sa tom novom temom? Ajde svi Grobari neka se izjasne. Vreme sad... :D
 
FLUID:
Možeš i ti da otvoriš temu. Samo napravi jedan lep uvod kao što je bio na ovoj temi. :D Da se razlikujemo od nekih (znaš već od kojih). :D

Ne znam šta ćemo sa ovom temom. Da li da je jednostavno odlepim pa neka ode u tri lepe kao što je otišla i sama sezona 2006/07? :? :D Arhiviraćemo je da imamo za uspomenu i kratko sećanje. :lol: Ili možda da je posle spojim sa tom novom temom? Ajde svi Grobari neka se izjasne. Vreme sad... :D
Ne brini se nista, idem da obavim nesto, vracam se i otvaram temu. Naravno da cemo se razlikovati od doticnih, mi smo gospoda za njih. :lol:

Mozda bi bilo najbolje da arhiviramo ovu temu, nek ide tamo gde je i tema iz sezone 05/06.
 
Pioniri Partizana bez poraza
Pioniri beogradskog Partizana osvojili su titulu prvaka Srbije pobedivši u derbiju 27. kola vršnjake iz Crvene zvezde sa 5:1. 'Crno-beli' tri kola pre kraja imaju nedostižnih 15 bodova prednosti u odnosu na 'crveno-bele'. Pioniri Crvene zvezde poveli su u 5. minutu golom Kovačevića iz jedanaesterca, a strelci za Partizan bili su Jojić u 40, Vučinić u 44. i 57, Lukić u 75. i Trujić u sudijskoj nadoknadi vremena. Utakmica je igrana pred oko 200 gledalaca na igralištu Vojne gimnazije.

"Nismo dobro ušli u utakmicu, rano smo primili gol ali smo pred kraj prvog poluvremena dali sve od sebe i uspeli da izjednačimo. U nastavku smo stigli do ubedljive pobede. Čestitam Zvezdi na korektnoj utakmici", rekao je trener pionira Partizana Slađan Šćepović.

"Razlika u kvalitetu nije toliko velika koliko rezultat pokazuje. U prvih 20 minuta imali smo šanse koje nismo uspeli da iskoristimo", rekao je trener Crvene zvezde Nikola Radmanović, "Naši rivali su se borili svih 80 minuta, iskreno im čestitam".

Pioniri Partizana dobili su svih 27 utakmica u sezoni, 'crveno-beli' imaju 66 bodova i utakmicu manje, a na trećem mestu je OFK Beograd sa 55.
Nečija deca su se načisto smrzla na -15. :lol: Stvarno neodgovorno. :D
Vidi, vidi, opet se pominju neki jedanaesterci. :lol:
 
FLUID:
:shock: :shock: :shock:
Kad su krenuli sve da uzimaju imamo i nekolicinu viška igrača pa neka vode i njih. :lol:
Kad kopiraju neka kopiraju. :D

:lol: :lol:

7 - 1 i dva gola Bajica su dokaz za onu teoriju da je Bajic neotkriveni rasni centarfor
mislim da mu se na tom mestu treba pruziti sansa
a ostali nek vezbaju penale, mislim da imamo 6, 7 promasenih penala ove godine

sto se tice teme radi sa njom sta hoces i onako osim onog razaranja komsijske rupe nije bilo nekih lepih dogadjaja

dosao je neki golman iz Cuke a cujem da jurimo i Nezirija sto znaci da Lomic odlazi
 
Aj ne se*ite da je Bajić dao dva komada :shock:
Možda onaj gol protiv cigana i nije bio slučajan!
Nego, jeste li skontali da kad god Bajić da gol, mi razvalimo protivnika?

Što se tiče teme, možda je bolje da se otvori nova, pa kad se završi sledeća sezona da se spoji sa starom temom(to jest ovom), i tako u krug
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top