KAKO U BUGARSKU

come_una_fragolla

Početnik
Poruka
8
procitala sam sve slicne i ne teme o letovanjima..

ipak, ove god odoh u Bugarsku!

nas 2 (lepe, zgodne, pametne naravno)

pa me zanima preko koje agencije je NAJ (udobnije, prijatnije, povoljnije)??

i..na koje KONKRETNE nacine da se pokupimo i zapalimo za SUNECEV BREG (OVO MESTO NAS INTERESUJE) a da to nije agencija..a da ne izvisimo i prespavamo prvu noc u parku exmp.
???


grazie.
pa se maybe i vidimo u S.B>
 
come_una_fragolla:
procitala sam sve slicne i ne teme o letovanjima..

ipak, ove god odoh u Bugarsku!

nas 2 (lepe, zgodne, pametne naravno)

pa me zanima preko koje agencije je NAJ (udobnije, prijatnije, povoljnije)??

i..na koje KONKRETNE nacine da se pokupimo i zapalimo za SUNECEV BREG (OVO MESTO NAS INTERESUJE) a da to nije agencija..a da ne izvisimo i prespavamo prvu noc u parku exmp.
???


grazie.
pa se maybe i vidimo u S.B>
i ja ovog leta idem tamo, ali u nesebar najverovatnije. e pa ovako. nikako preko nasih agencija, vec preko bugarske ag. nasi ce samo da ti uzmu 150 evra, a garantuju ti samo da te ostave u bugarskoj, ne i do mesta (kuce, hotela ) gde letujes. elem, ne mogu sada da se setim imena agencije , zove se pirea ili tako nesto, ugl. preko njih mozes da rezervises vilu tamo do koje ce te oni odvesti. naravno, mozes i tamo na autobuskoj da nadjes ljude koji ce te vuci u svoje vile, ali tu se nikada ne zna.
 
Mozete da uzmete samo autobuske karte do Nesebara i kad stignete tamo, jedna neka ostane u nekom kaficu da cuva stvari, a ostale neka idu u potragu za smestajem. Od Nesebara do Suncevog Brega stalno idu lokalni autobusi, pa i ako se desi da ne uspete u samom SB da nadjete smestaj, u Nesebaru sigurno mozete. Srecno!
 

Back
Top