Seks sa biljkama

Svevlad

Zainteresovan član
Poruka
473
Jeste li poželeli ikada da vodite ljubav s biljkom? Naravno, ima mnogo žena koje su probale krastavac, ili nešto slično, ali su ga zamišljale kao muški polni organ, dok su s druge strane muškarci pravili rupe u bundevama, zamišljajući čkapi... To je bolesno, jer se krši zakon ahimse i ubijaju se nedužna bića zbog sopstvene požude.

Ja mislim na "pravu" ljubav i požudu prema živoj biljci kao takvoj... npr. bundeva je prava "plodnica" za "raspačoj" od seksa, dok je seks sa ljubičicom, ciklamom ili visibabom, pravo "skidanje mraka" tim nežnim biljčicama, što može strašno da napali muškarca... naravno, strogo sam protiv toga da im se oduzima život... mislim da nežno milovanje njihovih cvetova ili plodova, erotsko šaputanje s njima, dok istovremeno masturbirate... na kraju, kada osetite da je i biljka blizu orgazma, onda zajedno svršite (ili čak po njihovim laticama)...

Šta mislite o tome?
 
Roberto Benjini u "Noc na zemlji" je opisivao svoja iskustva sa bundevom...u "Americkoj piti" se spominje varijacija - tj. penetracija u pitu od bundeve...Bukovski je u jednoj od svojih prica spominjao kako bi glavni siledzija u zatvorskoj celiji napumpao lubenicu a onda terao ostale da je jedu...Nemam pojma da li ovakav poremecaj postoji i da li je katalogizovan kao npr. zoofilija - ovo bi bila, `bem li ga ... vegetofilija?
 

Back
Top