kako biti sam a zadovoljan

malibu:
koliko ste zbilja zadovoljni kada ste sami .. umete li da se radujete jednako?
meni ne polazi za rukom!


Pa zar se ti radujes stvarima samo u dvoje? Sigurno postoji mnogo stvari sto te raduju? Nesto sto radis za svoju dusu, ZA SEBE?


A naravno, da je sve lepse kad imas nekog pored sebe. :D


Evo ja se radujem sto je danas bilo lepse vreme, malo toplije jer sam se smrzla. Pa onda radujem se, sto sam se cula sa rodicom, sto sam jela sladoled, cokoladu, sto sam kupila sebi nove tanga gacice :oops: ...ma radujem se ZIVOTU, SLOBODI,...ma imam sve sto mi treba. Raduju me male stvari.

I za to mi niko ne treba. ;-) Zadovoljna sam.

Raduj se i ti breee, isplaniraj neku aktivnost, ukljuci se...itd. :D
 
malibu:
ma sve ja to postujem
i tange i sladoled i cokoladu ... ali zar nije lepse da to neko oseti?


Ma preterujes malo. Naravno, da je lepse. Ali ne mozes sad cekati i ne radovati se stvarima i zivotu zato sto nemas to sa nekim, da podelis.

Zivni malo, idi u teretanu, na pice s drugarima, uzmi neke vitamine, ..sigurno postoji nesto sto te ispunjava i volis to da radis?

Postoji li?
 
"Svet je lep kada sanjamo"

Komentar:
Prva pomisao na koju me podstice grafit je - cilj. Onoga momenta kada se on pojavi u nama, deluje kao san koji treba da se ostvari. Sanjati o necemu ili nekome, isto je kao i imati nesto za cilj.

Ako negujemo tu misao, taj san, tezimo ka tom cilju, nikada nas nece napustiti i sigurno je, ukoliko san nismo pretvorili u iluziju koja se redovno gubi, da ce se jednoga dana i ostvariti.

Covek mora da sanja. Po nekada sebe zamislimo u situacijama za koje mislimo da su neostvarive. Ali, negovanje takve misli-sna, itekako moze postati stvarnost.

I kada dodjemo do trenutka ostvarenja naseg sna, pocinjemo ponovo sanjati neki novi san. Zar to nije osecaj koji koliko god da obavezuje, toliko ga cini lepsim.

Pesma kaze - Svet je lep kada sanjamo... A ja dodajem - svet je lep kada snove pretvorimo u stvarost i kada ih nikada ne nepustimo, makar vecno samo sanjali.

Nije li bolje ziveti sa snovima, nego sanjati "bez zivota"?
 
eto ... sad i "konan"
ha ha ha
ma naravno da ja sve to radim .. nije meni skroz lose i ne lisavam se ja svih radosti u zivotu...
i ne vidi se to da ja nisam bas zadovoljna...
a onda nocu kad se svi raspu osetis samocu i postavis sebi silna pitanja
 
Petar_Pan2:
"Svet je lep kada sanjamo"



Pesma kaze - Svet je lep kada sanjamo... A ja dodajem - svet je lep kada snove pretvorimo u stvarost i kada ih nikada ne nepustimo, makar vecno samo sanjali.

Nije li bolje ziveti sa snovima, nego sanjati "bez zivota"?


ma naravno .. sanjari su najsrecniji ljudi
to je umece, dar...
ali nekada nekog napusti taj osecaj i onda izgubi mnogo vise .. i ono sto je imao i ono sto je sanjao
 
Od kad drugarica ima decka ja nemam ni najmanju zelju da ga imam i srecna sam zbog toga ;)

Pa bas je lepo biti sam: nemas kome da se pravdas, izlazis kad oces i koliko hoces, radis sta hoces, slobodna si za izlete...., nadji pozitivnu stranu toga.
 

Back
Top