Tema "Cime ti se bave roditelji"

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Razgovor sa devojkom, prvi put, upoznavanje .... idu pitanje za pitanjem i razgovor

i onda se dodje i to teme

o porodici i roditeljima i cime se bave ciji roditelji

E sada ja bi da izbegnem tu temu po svaku cenu, posto je ona kljuc mog neuspeha kod devojaka.

Kako to?
 
AcaBg82:
Razgovor sa devojkom, prvi put, upoznavanje .... idu pitanje za pitanjem i razgovor

i onda se dodje i to teme

o porodici i roditeljima i cime se bave ciji roditelji

E sada ja bi da izbegnem tu temu po svaku cenu, posto je ona kljuc mog neuspeha kod devojaka.

Kako to?


Ah, daj molim te. Koje gluposti. Normalno reci cime se bave i ne detajlisi suvise, nemoj, da je smoris tom pricom a nemoj ni, da skrivas. :D


Aj, nemoj, da si toliki SERONJA! :lol: ;)
 
alya:
Ah, daj molim te. Koje gluposti. Normalno reci cime se bave i ne detajlisi suvise, nemoj, da je smoris tom pricom a nemoj ni, da skrivas. :D


Aj, nemoj, da si toliki SERONJA! :lol: ;)

Jesi li sigurna u to?
Ja joj kazem istinu i onda ona pocne da ocekuje od mene ne znam ja sta.

I sta onda???

Sto je najstrasnije sve su to najobicnije devojke, sa fakulteta, sa ulica , sa posla i tako. Ni jedna nije iz Strahinjica Bana ili sa slicnih mesta.

Ali cim namirisu odma pocnu da ocekuju.

Treba da im vidis promenu face kad ukapiraju da sam dosao autobusom ili pjehe a ne dobrim kolima, a ocekivale su ne znam ja sta. Odma im se smrkne. I naravno vise ne odgovaraju na pozive. Inace ista ta devojke je 100X bila sa nekim obicnim momkom , nije sponzorusa, ali je ovog puta ocekivala nesto vise posto joj se ukazala prilika, nije dobila to nesto vise, i onda se razocara, sto je najgore u mene.

A o komentarima koje sam dobijao na tu temu od devojaka bolje da ne pricam. Kako sam ovakav i onakav i slicno.
 
AcaBg82:
Jesi li sigurna u to?
Ja joj kazem istinu i onda ona pocne da ocekuje od mene ne znam ja sta.

I sta onda???

Sto je najstrasnije sve su to najobicnije devojke, sa fakulteta, sa ulica , sa posla i tako. Ni jedna nije iz Strahinjica Bana ili sa slicnih mesta.

Ali cim namirisu odma pocnu da ocekuju.

Treba da im vidis promenu face kad ukapiraju da sam dosao autobusom ili pjehe a ne dobrim kolima, a ocekivale su ne znam ja sta. Odma im se smrkne. I naravno vise ne odgovaraju na pozive. Inace ista ta devojke je 100X bila sa nekim obicnim momkom , nije sponzorusa, ali je ovog puta ocekivala nesto vise posto joj se ukazala prilika, nije dobila to nesto vise, i onda se razocara, sto je najgore u mene.

A o komentarima koje sam dobijao na tu temu od devojaka bolje da ne pricam. Kako sam ovakav i onakav i slicno.


TI SI ODLEPIJO! :roll: :shock: Pa sve nesto na silu trazis devojku, zabogaaaaa!!! Daj smiri se malo i normalno, opusteno razgovaraj sa devojkom bez nekakvih kompl.. Ako bude zavijala ocima nije te vredna. I ajd dalje. :D
 
AcaBg82:
Svaka pocne da zavija ocima cim ne dobije ono sto je ocekivala. Tako da tu nema izuzetaka.


Ajde bre kontrolisi se malo i prestani, da zvekeces!!!! Ti si zaista isfrustriran. :roll: :shock: Sta god, da rade nije bitno sem ako je nelegalno. Onda nemoj rec.

Opterecujes se suvise. Sta ako bi, ako ne...blalal


BALAVAC SI ZNAS. Nikad ne vredjam druge, ali ti si zaista preterao. Ja te u masi nebi ni primetila, negativno zracis i to se oseti. Plus kad bi progovorio na ovakav naci i neckao se...pa pa...DOVEDI SE U RED I BUDI MUSKO:
 
LeŠinar:
Acin cale je neka njushka, secam se kad je rekao.
Nazalost, nikad nismo saznali ima li Aca sestru.
Nažalost, ne sećam se kada je dotični skot postao Leši.
Na svu sreću, nikada nisam saznao ima li dotični skot, Leši - sestru?

p. s. A ko je i nemaš - j e be m ti ...



i070.gif
 
Pa upočetku o tome i ne treba da govoriš, što bi devojci pričao čime ti se bave
roditelji? :???: bitna je spika o tebi, o vama, neka ona priča
čime se bave njeni roditelji heheh.. Uostalom, zašto bi i morao da kažeš čime ti se
bave roditelji ako misliš da to sve menja.. :???:
 

Back
Top