Било која опција.....

Pa znajući naše (srpsko) civilizacijsko dostignuće, a ne osporavajući crnogorsko, tu će biti u najmanju ruku, "vrelo". Posebno ako bude sive zone.
e055.gif
 
L.1:
Управо сам стигао из ЦГ.
Тамо је напето и питај Бога како ће се завршити.
Ко год да "победи" мирише на гужву.
Имате ли коментар?
Da, imam i ja vesti otuda, vrlo napeto.
Cula sam apel da se uzdrza od slavlja kada se saznaju rezultati, dakle, oba "bloka" ali ce to ici malo teze.
Mislim da us "unionisti" dosta zestoki, kakav god bude rezultat, njih se vise bojim.
Ne bih volela da neko nastrada.
 
Plava Bilja:
Da, imam i ja vesti otuda, vrlo napeto.
Cula sam apel da se uzdrza od slavlja kada se saznaju rezultati, dakle, oba "bloka" ali ce to ici malo teze.
Mislim da us "unionisti" dosta zestoki, kakav god bude rezultat, njih se vise bojim.
Ne bih volela da neko nastrada.

Unionisti imaju više emotivne razloge za opstanak, nego što indipendisti imaju oko samostalnosti. Tamo gde su emocije jake, tu mora biti nečega. Siva zona garant vodi u nemire 99% jer su svi pobedili!
 
filatelista:
Unionisti imaju više emotivne razloge za opstanak, nego što indipendisti imaju oko samostalnosti. Tamo gde su emocije jake, tu mora biti nečega. Siva zona garant vodi u nemire 99% jer su svi pobedili!
Uuuuu,ja sam se pogresno izrazila, vise se plasim indipendista, mada.........
Sacekamo nedelju, vec oko 22 00 najavljuju nezvanicne rezultate, pa da se nadjemo ovde, vazi :confused: :razz: :razz:
 
Ok, cija je glupa ideja bila da se djeticima daju besplatne karte za prevoz na referendum?
Mi, Srbi, sve gledamo kroz pogresnu prizmu. Istorija, bratski narodi.....blablablabla...
Pare, ljudi. Tako se resavaju stvari u politici.
Nema besplatnih karata, nema besplatnog studiranja, nema besplatnog lecenja na VMA i jos koje gde. Ako hoce da se odvoje nek se odvoje, ne znam zasto se uvek mi drzimo necega kao pijan plota. Takvo smo sranye napravili i sa Slovencima i sa Hrvatima. Ako budemo i sa tako minornon drzavom napravili to isto, onda ne treba da se odvoje, zasluzili smo ih.
 
Plava Bilja:
Uuuuu,ja sam se pogresno izrazila, vise se plasim indipendista, mada.........
Sacekamo nedelju, vec oko 22 00 najavljuju nezvanicne rezultate, pa da se nadjemo ovde, vazi :confused: :razz: :razz:


Još ja gledam, pa rekoh nija ova Bilja "loš radikal" kad eto demantija dok trepneš okom.
d010.gif
Unionista ima definitivno manje i to niko ne taji, pa ni Bulatović. Ako manjina bude odlučivala većini, mora biti sukoba. To je nepobitno. Žao mi je samo normalnog sveta, ali mislim da je toga danas u CG najmanje.
 
filatelista:
Još ja gledam, pa rekoh nija ova Bilja "loš radikal" kad eto demantija dok trepneš okom.
d010.gif
Unionista ima definitivno manje i to niko ne taji, pa ni Bulatović. Ako manjina bude odlučivala većini, mora biti sukoba. To je nepobitno. Žao mi je samo normalnog sveta, ali mislim da je toga danas u CG najmanje.
Mislim da gresis da ih ima manje.....Medjutim, kako manjina moze da odlucuje :confused:
Ako budu u manjini, znaci vecina je tako odlucila, a ako ta manjina ipak izazove sukobe, time gore po nju (manjinu).
Ja tvrdim, mada nisam vidovita, da ce biti "sive zone" i onda nastaju problemi.
Pa, mogu ja i da pogresim, sto mi se odmah pripishe da sam moguce bila dobra, a onda to vise nisam.

Jos nesto, ja nisam Radikal, ja sam Biljana koja ce glasati za SRS, dakle, misleci covek, i imam pravo da glasam za koga zelim, a da me niko pri tome ne svojata :evil:
 
Plava Bilja:
Mislim da gresis da ih ima manje.....Medjutim, kako manjina moze da odlucuje :confused:
Ako budu u manjini, znaci vecina je tako odlucila, a ako ta manjina ipak izazove sukobe, time gore po nju (manjinu).
Ja tvrdim, mada nisam vidovita, da ce biti "sive zone" i onda nastaju problemi.
Pa, mogu ja i da pogresim, sto mi se odmah pripishe da sam moguce bila dobra, a onda to vise nisam.

Jos nesto, ja nisam Radikal, ja sam Biljana koja ce glasati za SRS, dakle, misleci covek, i imam pravo da glasam za koga zelim, a da me niko pri tome ne svojata :evil:

Ovo za "dobar loš zao" je šala! Bez uvrede. Ne osuđujem ničiju pripadnost, ali se uvek možemo kuckanjem sučeliti i našaliti. Nakaradno je određena većina. Oko toga se radi. Siva zona je posledica toga. Nigde niko nije video 55%. Ili, 50%+1 od izašlih, ili 50%+1 upisanih. Ovo je truo kompromis koji je nametnut zbog nemogućnosti da sam sređuješ svoje dvorište. Ne misliš ako indipend. dobiju 54.5% da je manjina odlučila. Greška je što je Milo pristao na to, ali osetio je da u Evropi nema spremnosti i naklona za CG SR razdruživanje, pa je odigrao na to da će imati 55%. Ali to može biti i uvod u ogromne nerede!
 
filatelista:
Ovo za "dobar loš zao" je šala! Bez uvrede. Ne osuđujem ničiju pripadnost, ali se uvek možemo kuckanjem sučeliti i našaliti. Nakaradno je određena većina. Oko toga se radi. Siva zona je posledica toga. Nigde niko nije video 55%. Ili, 50%+1 od izašlih, ili 50%+1 upisanih. Ovo je truo kompromis koji je nametnut zbog nemogućnosti da sam sređuješ svoje dvorište. Ne misliš ako indipend. dobiju 54.5% da je manjina odlučila. Greška je što je Milo pristao na to, ali osetio je da u Evropi nema spremnosti i naklona za CG SR razdruživanje, pa je odigrao na to da će imati 55%. Ali to može biti i uvod u ogromne nerede!
Razlozno objasnjenje.
Ne znam sta da kazem, osim da cekam :shock:
 
Andreavk:
a sta su za tebe radikali...niza bica? ...nesto kao jevreji u nacistickoj Nemackoj? ....iako mislis da je tvoja odbojnost prema radikalima pravedna ipak te cini ruznim :)

Ne znam što ste svi nategnuti kao strune.
a020.gif
Ima forumaša koji se sa takvom ciničnošću koriste terminom "demokrata" pa nikom ništa. Sve na to gledam kao na srpski politički folklor! Smatram da nemamo 100 godina i da mrzimo svet oko sebe.
 
Andreavk:
...pa ne mozete ljude kvalifikovati kao komuniste, cetnike, ustase, rasiste, radikale, cediste, cigane, crnje....cak iako se sami tako izjasne ako zelite sa njima dijalog...osim ako ih time ne zelite omalovazavati

...osim u sali :)

Ko kaže? :p
Ovde je sve moguće. Ja se trudim da komuniciram na najvišem mogućem nivou. Ovo što sam napmenuo kod B. je više bila šala jer znam za koga je, pa sam mislio da je bilo simpatično.
m050.gif
 

Back
Top