Malla-Sllatka

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ju . . . a zasto je direkt banowan. . . :eek: . . . . xaxaxax. , . smorila te! a sto. . . :sad2: . . . ma ewo uhwatila me neka bolest. . . .
    Sad pogledah na youtube-u...mislim da sam davno gledao taj film, mada nisam siguran, mozda sam gledao slican, isto sa bezglavim konjanikom, samo drugi glumci... :mrgreen:
    Ovaj sa Johny Deppom mi deluje bas solidan, ima par zanimljivih scena... :D
    Pa nije lose, lepo je uredjeno, svuda ima cveca, osecas se k'o da si kod kuce, steta sto je samo za kucne ljubimce....:( ili si ti mislila na to kakav je film? :eek:

    :mrgreen:

    Film je onako, gledao sam kad sam klinac bio, tad mi je bio strasan pomalo...na foru nekog malog klinca udari kamion, posle nekog vremena cale ga sahrani na nekom indijanskom groblju, klinac ozivi, kolje...onako je :lol:
    Ja imam 744929 tako nesto. . . pa eto kada mi ti das na owe poene mi se doda twoja rep od 20. . .
    nis ewo treba seranowe u 7 da gledam. . . sada da se spawa. . .
    Ma znam ja kako to ide ti sada ímas 7 hiljada bodowa. . . .a kada ti ja dam rep dobijes jos 1800 bodowa. . . . šta radis. . ? ?
    Ja sam 95. . .
    werowala ili ne nista se nije promenilo ja sam pre mesec ipo došla sa 3 hiljade poena. . . :eek: . .
    pa swi su poceli na temi sa tako 300 400 poena, pa su porasli. . . :aha:
    nego u to wreme je najweca rep bila 3 hiljade a sada te 23 hiljade weci je standard. . .
    jel ti kapiras sta su poeni kako se dobijaju bla bla. . .
    Ewo me . . . . slatko . . . . ma nema weze wraticu ja tebi. . . . sa 2, 3 dana zakasnjenja. . . . xaxaxaxaxaxax. . . . da ti poraste za jos 6, ili ako da bog 7 . . . :cmok2: . . . . sta mi radis, pridruzi nam se na temi za rep nismo losi. . . .
    Moja drugarica je opterecena tom pesmom....xaxx a sada pricam sa njom.....xaxaxax idi do njegove teme u muzici ima slika.....
    Pa znam da ne slusas. . . . . ali si odslusala owu sto sam ti rekla stuck in the moment. . . ? ? ona je tako lepa. . . . ma ja sam bila gora od tebe , bila sam fazon on je owo on owo. . . . i onda on rece da woli majkla ja u soku. . :eek: onda uzela pa widela kako hebeno swira bubnjewe i gitaru dok je neku pesmicu njegowu pewao. . . . i eto mene pngubila sam se. . . . :rotf: . . . . nego smesno je to sto na jb temi sam prwo pisala jedno pa drugo. . . .xaxaxaxaxax. . . . :eek: on nema brata ima sestru ali ne od istih roditelja. . . . jao udawih te. . :rumenko: . . . ne to newer say newer je film, ali ima i pesma. . . .
    si odgl onu pesmu. . . !? sta gledas sada. . . nije se bre napucao ti znas da hoce da se sísa. . . ? ? :eek: . . . .zns pesmu somebody to lowe. . . ? ?
    Jao i odslusaj pesmu onu. . . . . . ako si zaljubljena istopices se. . . . . . eto toliko o uobrazenom decku, weruj ostao je isti. . . . . . . a cale i kewa su mu bili narkosi njegowa kewa nekoliko puta pokusala da se ubije, i zamisli od takwih pacenika kakaw je on. . . . . cale îh je ostawio kada je imao godinu dana. . . . :rida: . . . i tako jao ukucaj justin bieber trailer never say never ja se najezila. . . .:eek: xaxaxaxax sada ga sazaljewas. . . ? ? sta mislila si da je iz neke napucane porodice. . . ? ?
    Zaista nema razloga da ga iko mrzi. . . . . ajoj da li si ga widela na onom stubicu sa onom frizuricom kao serpica :rida: i swirucka. . . . :sad2: . . . dusa malaaa . . . joj ukucaj njegowu pesmu stuck in the moment ali sa recima, ja se topim. . . :aha:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top