G

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • zbog cega si ljuta na mene?ne secam se da smo ikada imale neki konflikt.izvini ,vidim da sam presla granicu u zezanju,nije mi bila namera da te uvredim
    ...ne vidi se to uopste..:D
    ...vazno da si uzivala i odmorila se...
    ...jesi li mi videla novu slicicu na temi???:lol:
    hej, odlučila sam da uzmem dva tvora. ali trebaju mi saveti. kad budeš bila tu cimMMmm me :))
    Hvala draga, a jesam se mucila i jos se mucim, i borim protiv kilograma, zadala sam sebi zadatak da skinem jos bar 3 od 5 koje bih zelela.
    A da se vidi, vidi se, i da se puno bolje osecam to stoji, meni znaci sto imam mnogo vise enertije, ali cu isto tako morati da nastavim da se
    bavim nekom fizickom aktivnoscu kad se vratim, inace ce sve brzo pasti u vodu.
    ..:zag:
    Hvala. :) Nisam nista,i dalje se vrtim na 70 i kusur grama...samo se malo izgleda zatezem na konto sklekova ili bar istih u pokusaju. :lol:
    Hehehe....svrckamo se koliko god mozemo, dok je beka tu, a posle ce toga sigurno biti mnogo manje...toliko je lepo, i toliko toga ima da se
    vidi da bi mogli celi mesec svaki dan da idemo kojekud i otkrivamo lepote grada...pooozzzzzzzzz...;)
    Mislim da si omašila profil u koji si htela da pišeš :D
    Sve gledam kakva haljina, o kakvim sam ja haljinama pričala, a onda skontah smokvičicu :)))
    hvala ti,u tome izgledam kao dijenek na predhodnos strani,to je samo carsaf prostepan,nista vise
    Hm, pa jesam skroz u fazonu da mi je priroda daleko interesantnija iz šatora nego iz nekog hotela, tako gledano.
    Al' eto vidiš, nisam imala pojma da ima tamo kamp uopšte, što je super jer bi to baš fino rešilo problem smeštaja i samog 'izleta' koji sam mislila da napravim, na dva-tri dana...
    Taman fino.
    Super, hvala na info! :)
    E da ne spamujem više tamo, samo još da te pitam koliko ste zadovoljni smeštajem?
    Tačnije higijenom, nije mi bitan izgled soba i opremljenost.
    Mislim, jesam avanturista ali mi je bitno samo da se ne zarazim :lol:
    I gde ima kamp, je l' baš u rezervatu, pošto to nisam znala...
    Fala za bonu...joj i izgleda i sav je njama-njam, onaj preliv od sumskog voca...i to mi je oprostajni veceras, posto od sutra tj. danas Dukan (dijeta) stupa na snagu... :lol:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top