frost0

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ne mogu ni ja, ne znam sta mi je. :/

    Pa ja nikad nisam ni rekla da mi kretanje linijom manjeg otpora ispod casti. xD

    :O U medjuvremenu sam razvila sposobnost lakonskog izrazavanja. xDDD
    Huan Pablo, Huan Dijego, i samo Huan. xDD

    Well, idem da ucim spanski, posto sam dobila neku stipendiju, sta li. U stvari, gledacu da se prebacim na nemacki ako budem mogla, ali ako ne, onda spanski. xD

    Da. :)
    Ne, ne, sad ce biti sa Dijegom i Havijerom, pa onda sa Pablom. :lol:

    Nisam, ici cu u subotu, i ostajem dve nedelje. xD
    Sad se zavrsio. Plakala sam. >.>
    Nece vise biti sa Simonom, on je sad sa svojom zenom i detetom... Duh. :roll:

    Cim dodjem iz BG-a. xD Pa, pokusacu. xD E, poceo je film, ocekuj kasnjenje u odgovorima.
    Nisam, posle me je mrzelo, a i iznervirala sam se kad je Marica bila sa Simonom, pa sam napravila pauzu posle kraja prve sezone. xD

    Ja hocu da naucim nemacki. xD Treba da ide u Nemacku, kod dede, ovog leta. :)
    :O Je l' ne rece sad da je dobar film? xDD Enivej, jesam ti rekla da sam KONACNO nastavila Rebelde way? xDDD Sad sam na 50. epizodi druge sezone, i tako sam ponosna na sebe sto jednostavno ne preletim preko svega dok se ova Sabrina ne ukloni iz serije. Stvarno pokazujem iznenadjujucu kolicinu samokontrole. xD

    Inace, nisi mi rekao sta ima novo kod tebe. Samo si mi rekao sta radis, a to nije odgovor na postavljeno pitanje. >.>
    ...Ne, cekaj, ja sam pogresno pitala. xD Dakle, sta ima novo? xD
    ...Kakvog spama, pobogu? To se cak ni meni nije desilo. O.o
    Da, ali tarifni dodaci imaju. :cool: I kako uopste bilo ko moze da potrozi tolike sms-ove za tako malo vremena? 'Ajde za mesec dana, ili tako nesto, ali ovo... >.> (:lol:)

    Ja cekam ponoc, hocu da gledam Mulan ruz. ^^ To nikada nisam odgledala celo, ne znam zasto, volim mjuzikle. :/
    I evo ih, bolji uslovi! Vratio se net, cmok, cmok. :heart:
    Zasto su ga blokirali? :lol:
    Neeee, neeee, koja si mreza? mts ima one dodatke, promocije, i cudesa kojekakva. xD Sad imam malo manje od 600000 besplatnih sms-ova, ne znam sta da radim sa njim, a imam jos dva dana da ih potrosim. >.>
    I meni deluje ok, ali sam se zeznula, trebalo je da idem u BG, al' sta ces sad, gotovo. :)

    Sta ima kod tebe? :)
    Lol, sta ti se desilo sa mailom? O.o U stvari, nema veze, pisem ti sa telefona (posto je net odlucio da me izneveri u kriticnom trenutku... Opet), i kunem se da bih manje zalila kredit nego zivce, ovo je strasno. Pricacemo opsirnije kad budemo u boljim uslovima. xDD Upisala sam u NSu.
    Hvala! ^^

    Pa poslala sam ti citavo pismo na hotmail adresu! Ali mislila sam da si samo bukvalno shvatio moju pretnju o 700 reci, ili koliko je bilo, pa te mrzi da odgovaras. xD Sad, je l' ga nisi dobio, ili ga samo nisi video? Inace, tamo ti sve pise. xD
    Hiii, pa to je strasno. Hoces da kazes da nisi procitao onaj roman, koji sam ti napisala pre nekako? Jesam, upisala sam. :mrgreen:
    jesam, nego mi posto smo strajkovali idemo i sledecu nedelju u skolu(-.- pored 7 radnih subota), i sad moram da ucim ucim ucim!
    :D
    Nego, jel znas ti kako da promenim ovo crnilo kod mene kad pritisnem "prikazi diskusiju"?
    Sve je crno, ne vidim slova :/
    man vs wild.. uvek mislim da nosi neku slaninicu u toj svojoj torbi .. i vode.. dosta vode.. :D
    haha zato sam i napisao ovo odgovori brzo ako stvari krenu pogresnim tokom :D
    ma i ja ubijam malo vreme,ne planiram da igram na duze staze :P
    ja sam TensaZangetsu44 i kad sam igrao sa tobom postojala je mogucnost da mi 3/4 in a row sa rukiom i 2/3 in a row sa inoue propadne,al na svu srecu pobedio sam i otkljucao hanatorua :D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top