Stefi_Rock_Angel

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • cim se ti bavis (jel treniras)
    u kom si fazonu (metalka,huliganka,normalna devojka...)
    i jel imas MSN
    treniram rukomet 6 dina.
    pre neki dan sam polomio ruku - desnu
    lusam BS,grua i drugare iz HIP - HOP geta
    ja sam 94....
    ali je ustanovljeno da imam koeficijent inteligencija za 92...
    pa sam krenuo sa 93 godistem...
    razumes sad...
    E jos ih nisam izdao...Mogao sam, ali trebalo je da dam izdavacu oko 3 hiljade evra za samo dvesta, trista primeraka, ali ja niti sam teo niti imam tu kintu. Prva se zove Nepozeljni gosti i tip je knjiga Agate Kristi, onda Oteta, Tragedija porodice Kramenjin i poslednja se zove Iluzija. Ova zadnja je neki triler sa elemenrima horora.
    ma ja sam procitao gotovo celu biblioteku, bez zezanja. Prvo sam procitao sve od Agate Kristi, Dena Brauna, a sada prostudiram neku drugu literaturu... Inace volim trilere. Pokusao sam da upisem dramaturgiju na fdu ali nisam uspeo ove godine. Napisao sam 4 knjige.
    jel se ozbiljno zoves tako ili me tovaris...
    batajnica,a....
    koja skola???
    i ja sam 94 samo st sam ja krenuo ranije u skolu pa...
    plako,polako...
    zovu me (ne zovu me sam dodjem) vlada,dowla,brdjanin,brdo - kako oces
    ja sam 94 ali sam krenuo ranije zato sto sam imao koeficijent inteligencije za 92
    i ja sam iz BG -a banovo brdo (B.B.G.K.)
    vidim ovde dole da se raspravlja o knjigama... Nisam znao da volis da citas...Drago mi je sam najzad pronasao nekog ko voli.:super:
    ma nista bre...smaram se uz compjuter po citav dan i tako... Ima li kod tebe nesto novo osim sto ti se i taj pakao zavrsio?
    Naci cu:D Samo ti pisi knjige koje si citala i za koje mislis da su dobre, ali da budu teen:mrgreen:
    Nisam procitao tu knjigu, ali cu pokusati da je nadjem i procitam:) Citam pomalo....:D
    EjjjJ Rocki!:D Nista, gledam neke slike...kod tebe?
    Koju si to knjigu procitala sto te rasplakala???:(
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top